Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És azt meg tudjátok mondani hány RGV 250Wolf van az országban?
2T 4ever
Jó igazad van az ostobát visszaszívom. Végülis mindkét fajtának vannak elönyei-hátrányai. Nézhetnénk a másik oldalról és akkor én vagyok a hülye. Bár én sem szeretem ha valaki rosszat mond rólam azért mert olyat választottam ami nekem tökre megfelel.
nem ostobák(mondjuk van kivétel is ) sokan félnek töle(öreg,szétesik,kajál,nem mai desing/technika...stb)nem is értenek hozzá...nincs ezzel semmi gond ha lenne lém(dögivel..)én is beruháznék valami 4t-re(WR450valszeg )....
De ha a sok embernek ez kell... Amúgy meg hírdetem az igét azóta. Szomszédom most teszi le jövöre az Ak-t de már beletettem a bogarat a fülébe a 2T 250-el. Ja és váltós motort nem is vezetett még
De annyira ostoba emberek vannak. Jajj csak 4 ütemű legyen mert az annyira környezetbarát meg szép hangja van Én nyáron elmentem egy motorszalonba úgy hogy 400-as 4T-t akarok venni volt egy pár moca 2-t kipróbáltam (VFR és RF) jó-jó de volt ott egy 250-es RGV. kérdezem azt kipróbálhatnám-e tudtam hogy egy kategória de többet nem. Elég sokat állt ezért a szervizes csóka ment vele egy kaprikát. 5 perc múlva úgy jött vissza hogy áááá bazze ez kib... jó! Aztán mentem vele én is aztán onnantól kezdve röhögök a 4T 400-on. Mert az semmit nem nyújt olyan mint egy autó.
nem gond hogy kérdezi ,csak ugy mondanám neki NEM TUDSZ olvasni?!
barátom 500-asába forgalmiban semmi kw-nincs (88le amugy)majd a sulyadónál lesz fejvakarás
Írd bele többször is a hirdetésbe hogy 2t és akkor csak minden harmadik fogaja megkérdezni
Ez olyan mint hogy 2 évig nem lehet utast vinni.
ha még1 telefonom lesz hogy 4t-e biztos belerakok 1 4t blokkot..(mert ugye bármit belerakhatok ezért jo az AF cetli )
Sok ember annyira be van szarva ettől a A1 + Ak határaitól. Nemtudom nekem 2x nagyobb szám van beleírva a forgalmiba mint az A1 felsö határa és közel van az Ak végéhez is de a 2 igazoltatásomnál sosem kötöttek belém emiatt. Sok rendőr nem is tudja hogy hogy van ez a rendszer, csak A1 az 125 Ak az oylan 400ig 500-ig az A meg minden.
Nem mintha érdekelné őket, vagy eljutna az agyukig a dolog
igen akkor nem kéri ez a kw a másik gond nálam is,mindenki azt kérdi mennyi van a forgalmiban?nekem igazán csak azért sürgös mert crosst vennék+ritkán használom(pl:ma lefagytam nagyon )és csak ott árválkodik..........
Jó vicc
Miért mi volt? azt mondtad neki hogy kétütemű és onnantól nem érdekelte?
Amúgy tudom miylen szar hónapokig hírdetni a motort. én is el akarom adni a leváltott 25-ösöm aztán nem kell nagyon senkinek sem. Pedig tök művészi fotókat csináltam róla. Olyan szöveget írtam hozzá, hogy hollywoodban oscar díjat kaphatnék érte + amúgy is tipp-topp álapotban van. Aztán csak a pangás van.
Múlkor felhívott egy motoros koléga hogy a fia most tette le az A1-et és hogy hány KW van az NSR forgalmijába írva? Mondom 22. Erre az nem jó mert A1-csak mittudom én tizenkevésig jó és az nem legális ha úgy használja.
Ja mer az legális ha forgalmiban hamis adatok vannak...
nah hivot az ember(gondolom a multkori)kérdezte hány le,mondom 63...akkor ez 4t ugye mondja.......legközelebb hivnak rávágom IGEN ...na ennyire nem ismerik az öreg motorokat.
ez tök jó! Ahol én lakok az nem nagy város itt úgy ahogy látásból ismerem a vasakat, de nincs köztük 250-es 2T. TZR meg főképp. A mostaniért is 70 kilit utaztam.
Tiszta szívás hogyan alapitsuk így meg a TZR250 klubunkat?
itt a környéken enyém+1 TZR+2RGV....(+2TZR nálam szétszedve +6TDR..de az nem ér,csak a blokkjuk TZR )
tényleg, találtál leírást at mtx-hez?
Egész jó környéken laksz akkor. Én 2-vel találkoztam idáig. ebböl az egyik az enyém Jó, évekkel ezelőtt lehet láttam már de akkor nem figyelmem annyira.
Én havonta szoktam azért látni 250eseket, de tényleg ritkák.
Jah. Gondolom akkor nem minden nap (hét -hónap) jön szembe. Ami nem baj de legfőképp rossz.
Na ezt jólmegmondtam
250-2t sportmocibol nemsok lehet-és nemcsak a TZR-böl ..(fogyoezköz )
A fórum mérete alapján nem lesz nagy szám