Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A porlasztót nézd meg. Ellenőrizd a főfuvóka méretét, és állítsd be a szintet.
Sziasztok.
Egy olyan kérdésem lenne hogyha a 250-es viragomon gyári kipufogó van, tehát nincs körbe még kifurkálva az okozhat olyat hogy akár 20-30km/h kevesebbet menjen a motor? Jelenleg mindig ott tartok hogy a 250-es chopperemnél 100 a max mikor a társaik 120 vígan viszik. :(
Megkovetem magam es elnezest kivanok.
Tenyleg fem a haz is. Valami aluotvozet lehet.
A Viragoban még van anyag, keves a muanyag rajta a mostani gepekhez kepest.
A krómozott rész valami fémötvözet! Mágnes nem fogja!
Van benne fem, gumi es muanyag resz is. A index haza, a 'kromozott' resz ugy latom muanyag.
Nem tudom miben fogadtatok, de egy magnest meger :-)
Kis mágnessel kiderül :)
Hali!
Szerintem nem müanyagból van!
Van két tartalékom amit azért vettem,mert a jobb hátsó indexem el van törve,de még nem cseréltem le! Megkapargattam az összefogó csavarnál.és valami spiáter anyagból van!
köszi :)
Igen? :O Na, akkor buktam a múltkori fogadást haverral.....
Muanyagbol
Sziasztok! Az eredeti gyári XV indexek műanyagból vagy fémből készültek?
Devára jon valaki innen? Hunyadi rend szervezeseben Bojte Csaba gyerekotthonaba lesz segelytura.
De, ott voltam. Szerintem lattalak is csak nem voltam benne biztos. Ismeros Arcok karaoke ment eppen.
Helló Fabesz!Esetleg nem Te parkoltál szombaton mellettem Hajdúnánáson?Üdv:Ebadta
És mehetnénk valamerre motorozni!
Akár már holnap!!!
Szasztok!
én füzös nacit keresek!!!
176 85 kg vagyok//
Sziasztok
Megint a legkedvezőbb időjárást fogja ki, aki motoron döngethet ezen a hétvégén. Én sajn most nem. Mivel tapasztalható, hogy nem csak a Viragos márkatársak látogatják lelkesen ezt a fórumot, (amire joggal lehetünk büszkék)
bátorkodom ezúton kínálni ezt a hibátlan, karc sérülésmsntes full extrás, protektoros 54-es méretű marhabőr motoros ruhát. Ha lehetséges a telszámon, vagy az imélemen beszéljük meg, aki érdeklődését felkeltette. Ára a kereskedelmi ár egyharmada!!! BUFFALO gyártmány. A telefon,+mailcímem a reglapon.
Jó hosszú gurulást mindenkinek.
Motobees KFT
Most nálam sem jött be.
Köszi. Viszont sanja, az én gépem nem jeleníti meg ezt az oldalt.
Köszi az infót. Elmentettem, s majd hívom.
Vagy motobee pesten.
Sziasztok
Generátor állórész tekercselésében tud valaki segíteni?
Ugyan is nem vagyok megelégedve a mostanival. A helyi motor szerelő, elvitte neki 2 hete. Nyugodtan voltam. hogy 25.-ére itt a felújított állórészem. Viszont most azt az infót kaptam, hogy még csak szét van szedve, mivel nem volt ideje. De talán 25.-én estére meg lesz tekercselve is.
Nos ha nem lesz, akkor szerintem vissza is mondom a megbízást.
Vagy rendelek egy után gyártottat, vagy keresnem kéne valakit aki tényleg meg tekercseli.
Heeló
Már azt hittük elvesztél.
Én nem vagyok motor szerelő. Csak azt látom hogy ez az önindító nagyon hasonlít egy autó önindítójához. S nem látok olyan röpsújjos valamit, mint amilyennel az 535-ösökben baj szokott lenni.
Egyébként köszi a hozzászólásodat. S remélem ezúttal disztingvált tudsz majd maradni.