Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!Majdnem elindultam utánatok Szelidre, de győzött a fáradság.Pénteken érkeztünk haza egy 3000km-es svájci túráról, ami nagyon jól sikerült.Kivéve, hogy már Ausztriában elszállt a generátorom.Volt nálam töltő, vettem még egy aksit, és így mentünk tovább.Úgyhogy ha van valakinek egy felesleges tekercse megvétel céljából jelezze. Rossz is lehet.Vagy tudtok egy jó tekercselőt aki impregnál is?Köszönettel:ocsaba.
Halihó ! 850 volt pontosan az XV750 ha az én motoromról beszélsz és ezt is elviszik mint a cukrot ha korrekt ,hibátlan a motor . Nekem Kaczkó /Bontós / Pityu hívta fel rá a figyelmet és Ő is jött el megvizitálni. Mellesleg 2 ezer km-t mentünk mire egy korrekt motort sikerült találni mert megy az átverés show ezerrel .
Olyan régen olvastalak, gondoltam, hogy valami nem gömbölyű! Remélem helyreáll a rend és gurulunk még együtt!
Hazaértünk mi is, jó szelünk volt végig. A tó inkább egy kis holtág de kellemes hőmérséklete nagyon bejött a kölköknek(nekem meg a rozékóla). Egy hosszabb hétvége is bejönne itt!
Bizony jó vétel! Egy fórumtárs 800000+ért vett mostanában ilyet, ez meg 7 kiló környéke.
Kedves Jenő
Legelőszőr is jobbulást, és mi is reméljük, hogy a következő gurulást már nem kell kihagynod.

A többieknek: Részemről nagyon kellemesen telt ez a hétvége a szelidin, a lefele út élmény volt, a visszafelé is, csak tartottam az erős oldalszéltől, de meglepve éreztem, hogy meg sem rezdül a nyílt úton tartós száztízzel sem a kormányzás az 535-el. Még felpakolva is alacsony a súlypont.
A strand szenzációs, víz ugyan nem kristálytiszta, de pancsolni, úszkálni kiváló.
A ma hajnalban jött , és egész nap erős szél az esőfelhőket máshová vitte, és pl. Sopron és környékét verte el de nagyon.
Köszönöm a résztvevőknek, örömmel láttam a kisgyerekek és nagyobbak is mennyire élvezték ezt a családos hétvégét.
A szúnyogok meg voltak itt is, de úgy értesültem a Balcsin is több van az idén, spórolnak a ritkítással.
Mindent egybevetve remekül sikerült.
Szia Laci!
Nálam bizony komoly indok van /egészség/ remélem még motorozok Veletek.
Nektek jó motorozást,szórakozást
Üdv .Jenő.
Gyönyörű gép.Ki kell próbálni
Tiszteletem mindenkinek. Motor vásárlás előtt állok, szerintetek ez jó vétel lenne? http://olx.ro/oferta/yamaha-vi...
Nagyon köszi,
Akkor a holdfény kempinget fogjuk keresni.
Kedves Zsocccca
És mindenki aki holnap oda készül:
Észak felől az 51- esen beérsz Dunapatajra, majd a második körforgalomnál a tábla is jelzi a Gábor Áron úton végig A Holdfény kempingig .
Csatolt képen nyíllal jelölve.
Sziasztok.
Mi most málházzuk a mocit. Hogy holnap korán eltudjunk indulni.
Mivel mi még nem voltunk a Szelidi tónál. Így még nem tudjuk pontosan, hogy hová, milyen kempingbe is megyünk. De csak oda találunk könnyen.
A szállás szép kártyával lehet fizetni?
Heni57, Seax, Brumeszkosz, kispest 30, jogo, csak nagyon indokolt esetben fogadok el távolmaradást...
Holnap délben létszámellenőrzés a kempingben!
Ha jösztök, lesztek,
Ha hoztok esztek!
Motoros találkozó lesz ismét Salgóbányán 2016.július 22-24.
Jelentkezéseket július 18-ig várom a smbt.st@gmail.com címemre.

Küldjétek el:
1. szállás- hány fő, 1vagy 2 éjszaka, faházban vagy sátorban (faház 1500+500,-Ft/fő/éj, sátor 700,-Ft/fő nap
2. kaja- péntek vacsora, péntek nyársalás, szombat reggeli, (aki a táborban akar maradni, annak ebéd), vacsora, nyársalás), vasárnap reggeli.
Tábor: nyitás 22-én pénteken 16 órától, zárás 24-én vasárnap 11 óra.
Kaja finom és bőséges, a büfé olcsó. Rossz idő esetén is van egy 60 fős étkezde, ahol összejöhetünk. Aki nem akar főtt kaját, Ő hozhat magának a városból, ami 12 km-re van.
Program:
péntek délután sörpörgető verseny lehet, éjszaka (indulás 22:00 óra) vártúra a Salgó várba (telihold még látható lesz), utána kb,01:00 órától nyársalás, dumálás és iszogatás, de csak óvatosan, mert
szombaton gurulás kb. 100-150 km, délután motorszépségverseny, az erőseknek ffi és női szkander verseny és egyéb vidámságok lehetnek, este lesz egy meghívott profi gitáros, aki a tábortűz mellett egy kis éneklésre ingereli a jókedvű motorosokat.
Minden este tábortűz és nyársalási lehetőség,
Részletes szombati túra lehetőségeket (3-4 útvonal sok szép látnivalóval) a péntek esti vacsoránál a többség szavazza meg.
Várom a jelentkezéseteket. Bármilyen motorral jöhettek, sőt a nem motoros családtagok gépkocsival is elkísérhetnek.
Motoros találkozó lesz ismét Salgóbányán 2016.július 22-24.
Jelentkezéseket július 18-ig várom a smbt.st@gmail.com címemre.

Küldjétek el:
1. szállás- hány fő, 1vagy 2 éjszaka, faházban vagy sátorban (faház 1500+500,-Ft/fő/éj, sátor 700,-Ft/fő nap
2. kaja- péntek vacsora, péntek nyársalás, szombat reggeli, (aki a táborban akar maradni, annak ebéd), vacsora, nyársalás), vasárnap reggeli.
Tábor: nyitás 22-én pénteken 16 órától, zárás 24-én vasárnap 11 óra.
Kaja finom és bőséges, a büfé olcsó. Rossz idő esetén is van egy 60 fős étkezde, ahol összejöhetünk. Aki nem akar főtt kaját, Ő hozhat magának a városból, ami 12 km-re van.
Program:
péntek délután sörpörgető verseny lehet, éjszaka (indulás 22:00 óra) vártúra a Salgó várba (telihold még látható lesz), utána kb,01:00 órától nyársalás, dumálás és iszogatás, de csak óvatosan, mert
szombaton gurulás kb. 100-150 km, délután motorszépségverseny, az erőseknek ffi és női szkander verseny és egyéb vidámságok lehetnek, este lesz egy meghívott profi gitáros, aki a tábortűz mellett egy kis éneklésre ingereli a jókedvű motorosokat.
Minden este tábortűz és nyársalási lehetőség,
Részletes szombati túra lehetőségeket (3-4 útvonal sok szép látnivalóval) a péntek esti vacsoránál a többség szavazza meg.
Várom a jelentkezéseteket. Bármilyen motorral jöhettek, sőt a nem motoros családtagok gépkocsival is elkísérhetnek.
Motoros találkozó lesz ismét Salgóbányán 2016.július 22-24.
Jelentkezéseket július 18-ig várom a smbt.st@gmail.com címemre.

Küldjétek el:
1. szállás- hány fő, 1vagy 2 éjszaka, faházban vagy sátorban (faház 1500+500,-Ft/fő/éj, sátor 700,-Ft/fő nap
2. kaja- péntek vacsora, péntek nyársalás, szombat reggeli, (aki a táborban akar maradni, annak ebéd), vacsora, nyársalás), vasárnap reggeli.
Tábor: nyitás 22-én pénteken 16 órától, zárás 24-én vasárnap 11 óra.
Kaja finom és bőséges, a büfé olcsó. Rossz idő esetén is van egy 60 fős étkezde, ahol összejöhetünk. Aki nem akar főtt kaját, Ő hozhat magának a városból, ami 12 km-re van.
Program:
péntek délután sörpörgető verseny lehet, éjszaka (indulás 22:00 óra) vártúra a Salgó várba (telihold még látható lesz), utána kb,01:00 órától nyársalás, dumálás és iszogatás, de csak óvatosan, mert
szombaton gurulás kb. 100-150 km, délután motorszépségverseny, az erőseknek ffi és női szkander verseny és egyéb vidámságok lehetnek, este lesz egy meghívott profi gitáros, aki a tábortűz mellett egy kis éneklésre ingereli a jókedvű motorosokat.
Minden este tábortűz és nyársalási lehetőség,
Részletes szombati túra lehetőségeket (3-4 útvonal sok szép látnivalóval) a péntek esti vacsoránál a többség szavazza meg.
Várom a jelentkezéseteket. Bármilyen motorral jöhettek, sőt a nem motoros családtagok gépkocsival is elkísérhetnek.
Viszek de csak régimodi jégakkus van. Van pár nyársam beteszem azt is.
Kedves Gyula
A **** hűtőládát is, ha befér. Jól jöhet....
Este süthetünk szalonnát, Nyársat ott vágunk, tűzifát is találunk.
Ha már úgy alakul,hogy kocsival megyünk vigyek esetleg valamit ami motorral nehézkes de jól jöhet ?Kalapácsot ,baltát és némi iszogatni valót viszek. Délelött megyünk mi is.
Mi is szombaton korán reggel indulunk. Ha sikerül. Ha nem akkor melegben motorozunk. Legfeljebb bekapcsolom a légkondit.
30 Fokban, ha 100 Km-el megyünk akkor, elvileg 20 foknak érezzük. Csak megállni nem szabad.
Hűűű ez biztos jó lesz. Nagyon köszönöm a linket.
Csak még valahogy ki kel választanom, hogy melyike is van nekem szükségem.
Az enyém 94-es évjárat. Amerikai. 95 áprilisában lett először forgalomba helyezve New-York államban.
De hamarosan megnézem a motor számot is. Hátha arról betudom majd azonosítani.
Is-is. Ha olcsóbb/jobb mint a sakwyn akkor érdekelne. Mail.: dancsolaszlo001@gmail.com.
Megköszönöm, ha írsz árat is. A fotókat még különösen.
Persze. Kb két hét amíg kész lesznek hozzá a dolgok. A csőhajlító vagy a táskás elérhetősége kell?
Szìvesen . Ha tudsz küldesz kèpet arról amit itthon csináltak Neked ? Még az elérhetőséget is akik csinálták?
Jártam már hasonlóképpen de én nem gyújtáson felejtettem a virgácsot. Már nem emlékszem hol és mikor, de egyszer a motor lezárásakor túlfordítottam a kulcsot a szokásos Lock feliraton és ezt nem vettem észre. A motortól eltávozva semmi rendellenességet nem láttam mert az Észak-amerikai változatokon nincs helyzetjelző ahogy azt mi megszoktuk. A két első irányjelzőből pedig eltávolította valaki a 2 szálas izzót. Jó sokáig oda voltam és visszafelé már messziről láttam, hogy valami van. A hátsó lámpa bizony égett. Na, gondoltam kampec doloresz! tolhatom a gépet. A 750es különösen érzékeny a gyenge akksira. De mégsem. Megkegyelmezett a gép és szokásától eltérően egy félfordulatra beindult. Otthon azért rá tettem éjszakára a töltőt és szívta rendesen a delejt.