Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Hirdetem a motorom eladásra a jófogáson. Jelentkezett egy ember Ausztriából, hogy érdekli. Kérte, hogy küldjek neki képet írjak neki pár dolgot a motorról. Írtam is a google fordító segítségével. Most pedig ezt küldte. Vagyok elégedett az ár és állapot. Én megvenném nemzetközileg Ausztriába, és én is fizetnek révén PayPal PayPal számla közvetlenül, mivel ez a leggyorsabb és legegyszerűbb módja, hogy a fizetést, ebben a pillanatban, ne aggódj paypal díjak lennék fizet érte & a közlekedés, i gondoskodnak olyan szállítási ügynök, hogy jöjjön az otthoni közvetlenül a pickup.

Tehát, ha elfogadja ezt a tranzakciót, akkor küldjön nekem az info alább kért, ha egy fiók már a paypal vagy akkor küldj egy PayPal Pénz kérése: -

név:
PayPal E-mail:
Mobil szám:
Teljes ár :

De ha nincs számlája a PayPal csak jelentkezzen be ( www.paypal.com ), és regisztrálja őket. Ha kész, a regisztrációs küldjenek e-mailt a regisztrációnál használt PayPal, így azt lehet fizetni a paypal számla azonnal, majd tudjuk szervezni a saját közlekedési ügynök, hogy jöjjön a pick up, miután kapott volna a pénzt. Szükségem lesz az otthoni címét és telefonszámát vegye fel kell elhelyezni.
várom a választ hamarosan :).
én mondani +442038684403 vagy +447024042140 vagy +447024089423
Várjuk válaszol !!!

Kösz

Nem átvágás az egész?
Péntek este 8-ra értünk le. Salgóbányán és környékén gyönyörű idő volt végig. Még éjjelre sem hűlt le a levegő igazán. Szombaton motoros túra volt, ismét bebizonyosodott, hogy nem jó a túl nagy csapat, Zsocccáékkal leváltunk. Megtekintettük a Bakos rezidenciát és átmentünk a határon egy ebéd erejéig. Várat néztünk, motorszépségversenyeztünk, én mindkét éjjel lőtt nyúl módjára aludtam. Marha jó a levegő az erdő közepén. Ha lehet, mi jövőre is megyünk remélem végre motorral!
Nyomhatnátok egy kis beszámolót.
Nem áztatok sz@rrá este?
Igen, minden rendben volt. Nagyon jól éreztük magunkat, a gyereknek szerintem életre szóló élmény volt!
Klasz volt.
Remélem ti is zökkenő mentesen haza értetek!
Szia! 16.00-ra épségben haza értem. Légy szíves, inkább a bogyo@bogyofoto.hu mailcímemre küldd el a képeket. Köszi előre is!
Remélem rendben haza értél, s hogy legalább olyan jól érezted magad, mint mi!
Azokat a fotókat amin rajta vagy itt a nyilvános oldalra feltegyem? S majd innen lemented magadnak vagy más úton küldjem el?
Igazad van :) délelőtt felhívtam és bekérdeztem Fabesz után szabadon ,hogy "Mekkora biztit kell (kell-e) tenni elé? ..." stb és zsigerből azt mondta amit Te ,szóval megnyugodtam .
Akkor ezzel csak cimborád akartad ellenőrizni? Hiszen neki ezeket álmából felkeltve is tudni kell...
Köszönöm a gyors választ. Saját kezűleg nem barkácsolok semmit mert az mekkelekeknek való :) van egy vadász cimborám aki riasztókat ,kamera rendszereket szerel és ő a "kiválasztott " :) Üdv.
Mo.-on ök forgalmazzák:
http://www.bazismotor.eu/shop/...
Készen lehet kapni, vezetékkel bilinccsel, kupakkal, biztosítékkal...
https://www.louis.de/artikel/b...

A leírásban olvashatod, hogy 7.5 A-es bizti, de egy navit azt hiszem már 3A is elvisz kb 1.5 mm2 -es a vezeték...Simán lehet direktbe az aksira kötni, és ennél adott a vezetékszín alapján a polaritás. Nyilván házilag is össze lehet egy ilyet barkácsolni, de annak én nem ajánlanám, aki ilyen kérdéseket tesz fel...
Sziasztok ! Fabesz 2010-es kérdését szó szerint én is újra feltenném mert aktuális.
" Szivargyújtót akarok feltenni a motorra, és ezzel kapcsolatosan lenne pár kérdésem. GPS-es telóhoz szeretném használni.
Az áramot honnan érdemes venni hozzá?
Mekkora biztit kell (kell-e) tenni elé?
Milyen átmérőjű vezetékkel kössem be?
És végül a polaritás. A csatlakozón nincs jelzés, hogy mi a polaritása. "
Üdv. Széles utat ,és az eső éjszaka essen mikor a postás meg a motoros alszik. :)
Sajnos én(mi)meg autóval.
Urak, akkor találkozni fogunk!
Sajnos én nem csopperrel, de azért megyek.

Nagyon örülünk neki. Mi is ott leszünk!
Péntek délután megyünk Salgóba!
Mindenkinek köszönjük, a klassz hétvégét. Akivel sikerült a Szelidi tónál találkozni.
Hazafelé Hartánál újfent ráakadtunk a magunk fahídjára.
Kicsit szélesebb, de azért csak fahíd!
A festést barmolták össze, azon még lehet segíteni, viszont ha egyéb rongálás nyomok vannak (csapágyház, felni üt stb.) az már gáz.
Kőszi szépen . Megnéztem de sajnos nagyon gagyi ahogy összebarmoltàk . De ha nem lesz jobb , majd meglàtjuk .
Szia!
Itt vannak kerekek is hirdetve: http://www.jofogas.hu/komarom_esztergom/Xv_750_alkatresz___forgalmis_vaz_50724343.htm?first=1
Sziasztok . Még mindig keresek ilyen hàtsó kereket . 3.00-16 métetű xv750-920-1100 tipusokon volt .
Ok, köszi a választ!
Sziasztok!
Már csak 5 nap van a salgóbányai találkozóig !
Aki szívesen jönne még holnap (július 18-án) estig jelentkezhet a smbt.st@gmail.com címemen. Bocs, de csak az erre a címre érkezett jelentkezéseket tudom elfogadni, mert így egy helyen lesz az összes szükséges infó és nem kell 3-4 fórumról gyűjtögetnem, mert nincs rá időm. Minden smbt.st@gmail.comcímre érkezett igényt vissza fogok igazolni.