Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hol van itt motor? Mi csak egy klassz csajt látunk!
Egy próbát megér. Ki fogom próbálni.
De jó nektek! Irigyellek benneteket a motorozás miatt . Nekem munkáról szólt a hétvégém.
De talán a következő szezonban többet tudok motorozni. Addigra talán kész lesz a Garázs, és minden más ami még szükséges. Aztán újra húzhatom a gázt, minden hétvégén.
Köszi mindenkinek a mai napot, szerintem jól sikerült !!!
Üdv mindenkinek ! Jó volt a mai nap ! Örülök hogy találkoztunk !
Mi is jól éreztük magunkat, az elköszönés nem sikerült, mert nekünk másfelé Hatvan.Úgyhogy Köszönjük a Társaságot sziasztok.
Hát uraim zsír volt a mai nap, 7 km kellet volna még a 300 km hez. Végül is 8 motor volt, köszönöm mindenkinek a részvételt.
Mindig visszatérek hozzátok, nagyon kedvesek vagytok :)
Nézzétek, mibe botlottam!
Ez a motor, egy csoda! Sosem gondoltam, hogy beleszeretek egy "flying brick"-be... elképesztő kényelmes, és nekem nagyon tetszik ebben a színben! Plusz, egy kis ráncfelvarrás érzetét is kölcsönzi :a matt fényezés :P
Láttam egyszer a YT-on egy videót, ahol egy rozzant talán 2105ös lada valaha krómozott, akkor rozsdás lökhárítóját kólával öntötte le a feltöltő. Kicsit rajta hagyta, utána ronggyal letörölte, csiszolgatta és előjött a csillogó krómozás. Szánj rá egy palack kólát! Legalább megtudom, hogy mese habbal vagy tényleg igaz!
Nekem is lenne egy kérdésem.
Tud valaki valami jó króm tisztítót ajánlani? Ugyan is találtam olyan szennyeződést a deknin amit nem tudok eltávolítani. Bár már az is megfordult a fejemben, hogy nem-e a krómozás kezd megvakulni. Mivel már 22-éves.
Válaszaitokat, tippeiteket, előre is köszönöm.
Szuper.
Ott leszünk.
Akkor vasárnap 10 óra Cinkotai úti omv, 11 óra Jászberényi mol kút.
Aki jönne még, itt tud csatlakozni.
Nem vagyok nagy szerelő de szerintem inkább a kuplung környékén kell inkább nézelődni ha enyire nem megy üresbe. Olajtól is lehet de az ennyit nem ront rajta véleményem szerint. Még mz-s koromból volt hasonló bajom ott a kuplung hézagolása ,beállítása volt a megoldás. Repsolbol a v twint használtam az jó volt.
Sziasztok.

Tanácsot szeretnék kérni.

Mostanában észrevettem hogy a 250ccm Viragom 30km táv után sokszor nem akarja lassításnál, illetve megállásnál (lámpánál) bevenni az 1-es sebességet. Értem ez alatt hogy 2 után hiába taposom nem veszi be vagy csak nagyon nehezen. Hiába guritom egy kicsit előre akkor sem vagy csak nagyon nehezen. ugyanezt csinálja az üressel is. Viszont csak meleg állapotában csinálja ezt. Hidegen illetve pár km-ig hibátlan. Csinálhatja ezt az olaj?
Lefényképeztem az előző tulaj mit tett bele. Viszont a motor könyve nemezt írja. Lehet ez a baj? Ha igen márkailag pontosan milyet tegyek bele?
Igyekszem!
Nem tom ketten biztos. Még reménykedek legalább Katanába meg 5.50 be hátha azt meglátjuk . Mi ott leszünk.
Kb. hányan leszünk????
Lehet már tudni???

Be értek Jb-e J felső.sz.gy felől ott van egy körforgó, (balra) be a város felé , kb. 3 -400 méter és jobbra van a MOL benzinkút.
Én ott várlak benneteket 3/4 11 -töl!
10 kor indulunk , nem tudom csak saccolom olyan 40-50 perc kellhet.
Az jó ha arról jöttök be Jb.be ott van egy Mol kút.
Ott tudlak várni titeket, onét el megyünk felém és utána tűz motorozni!!

Majd még egy nagyjából idő pont kéne, hogy mikor lesztek ott!!!

Tel: 06-30 /435-1910
Bármi kérdés van hívjatok nyugodtan!!!

Mi hárman csatlakozunk hozzátok Jb.ben!
Oké, Jászfelsőszentgyörgy felől jövünk, találkozhatunk ott a 31-es csatlakozásnál.
Sziasztok!
Ez remek ha tényleg van kedvetek erre jönni! Természetesen elétek megyek és várlak benneteket valahol Jb.határában.
Az út Füzesabonyig jó ujra van aszfaltozva,onét Egerbe kicsit rosszabb, de járható.
De lehet más útvonalat is ki nézni ti döntötök!

Vissza Egerből van több alternatíva is!!
Lehet a 24-es úton végig a Mátrában jönni.
Közben esetleg Siroki vár
Nem vagyok én főnök, ami jó a többségnek arra megyünk.
Tetszik az ötlet, én is benne vagyok. Ha lehet ne főúton menjünk Eger felé, az elég unalmas (bár ha jól sejtem új az aszfalt arrafelé).
Találkozhatnánk a cinkotai úti omv kúton 10 órakor, onnan irány Jászberény (ha kapunk egy címet), Isaszeg, Zsámbok felé.
Aki még jönne, itt tud csatlakozni:
https://www.google.hu/maps/@47...!3m6!1e1!3m4!1sCrXMSbEcNkZOsHqsXUrF3A!2e0!7i13312!8i6656
Részemről nincs akadálya, de Tormy a főnök :) .
Sziasztok!
Ha a Jászság útba ejthető eljöhetnétek felém csapatostul!!
A kisebbik lányom nagyon örűlne ha több motoros jönne hozzánk!
Aztán mehetnénk Eger Szilvásvárad. Nagyvisnyó, kaja valahol vissza meg esetleg a Mmátrán keresztül!
Ez csak ötlet természetesen!!!!!!