Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem mindegy merre, csak autópálya ne legyen és legyen időnként kanyar is.
Mehetünk valamelyik szokásos — Börzsöny, Pilis, Mátra, Jászság stb 2-300 km körre (ennyi elég szokott lenni).
Budapesti indulás, megbeszélés szerint találka 10 körül, jöhet bárki.
Szia Tamás. Most látom lecserélted a virgácsot.
Engem is érdekelne, mire gondoltál ?
Sziasztok!
Ha az idő is jó és minden klappol én is mennék egy haverral!
(persze csak ha mehetünk)
Merre lenne ? Gyulai vár -Wildkomlós ? :) Nekem ez a terv aztán kakaspaprikás és söröcske. :) Az biztos,hogy nem fogunk beleizzadni a motoros szerkóba.Kellemes idő lesz.
Kéne!
Valaki vasárnap egy gurulásra?
Valaki csinált már esetleg 16-os hátsó kereket 535-ösbe? Szívesen cserélném a felnit 16-osra...
Hosszadalmas szófosás(amire most nincs időm) helyett arra kérlek, hogy írd be a spuri szót a keresőbe! Kellemes olvasgatást!
Sziasztok.
Lenne még egy kérdésem. Mikor kivettem a gyertyát észrevettem hogy a hengerbe rengetek lerakodott korom van. A gyertya viszont szép barna. Tudnátok olyan adalékanyagot mondani amit a benzinhez kell önteni hogy kipucolja a motort?
Érdemes ilyet beletenni?
Igen. Európában nem nagyon kapni Japán NGK gyertyát. A ND tökéletes.
150/90
A 150/80-as kicsit sután nez ki a Viragon.
Tehát a Denso jobb választás lenne?
Teljesen jó amit írsz. A Nippon Denso Japán gyertya. Ha az NGK is Japcsi akkor jó, ha francia akkor előfordul(nem ritkán), hogy pillanatok alatt kifingik. A kocsimmal jártam így, a Katanában még Japán NGK-van, a virgácsot nem tudom, még az előző gazdája cserélte a gyertyákat. Nincs velük gond.
Nincs Virago-m, de itthon, szép kis hazánkban könnyen belefuthatsz hamis NGK-ba, a Densot nem nagyon szokták hamisítani tudtommal. Ha teheted, szerintem Denso-t vegyél, még ha drágább is. Majd a többiek írnak gyakorlatiasabb tapasztalatot...
Okés :) Ezt nem tudtam. Te melyiket ajánlod inkább?
Az ND az a Nippon Denso gyár jelzése. Itthon csak Denso-ként "ismerjük".
Előről kezdem mert elírtam az előző levelemet :(

Szóval:

Sziasztok

Lenne pár kérdésem.
250-es viragohoz milyen gyertyát válasszak?

A könyve 2db javasol: CR6HS (NGK) U20FSR-U (ND)

Ha a googleba beírom a U20FSR-U (ND) Denso gyertyát hozz ki. Akkor az ND jelzés valójában denso márka lenne? Melyiket válasszam inkább? Denso sok helyen még jobban dicsérik mint az NGk-t.
Sziasztok

Lenne pár kérdésem.
250-es viragohoz milyen gyertyát válasszak?

A könyve 2db javasol: CR6HS (NGK) U20FSR-U (ND)

Ha a googleba beírom a U20FSR-U (ND) Delta gyertyát hozz ki. Akkor az ND jelzés valójában delta Márka lenne? Melyiket válasszam inkább? Deltát sok helyen még jobban dicsérik mint az NGk-t.
Ideiglenesen már két éve!
Ha kell adom a cikkszamot és a Hondat felhivod. Nekik csak a cikkszam kell.
Köszi Józsi de az én kéz ügyességem(meg a lustaságom) nem teszi lehetővé a szerelgetést csak végszükség esetén(lerobbanás útközben). Van akinek ez nem jelent gondot csak be kell szerezzem az alkatrészt. Gondolom ez a tűszelep garnitúra nem egy lehetetlen beszerzés(mint a benzinpumpa)! Lehet, hogy megint felkérem Kalmit egy kis foglalkozásra! Ő biztos téged hív ha valami gáz van! Köszi még egyszer!
No, löttem 3200ftért ebayen feszültségszabályzót :) Jöjjön minél előbb :D
Ezen a robbantott képen látszik a test helye. Na egy ilyen kábelt kell akkor gyártani, mert nincs meg hozzá.
Ja bocs. Most látom a keeway-re válaszoltál. Világos. És azt az eredeti helyére tetted a labtartő után bal oldalt?