Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a Virago ?! Csináltál neki bilincset is?
Azért én ezt rögzíteném a helyedben még egy csavarral, főleg, hogy a test is ide van kötve
ok, este csinálok képet róla
Köszi. Meg van még az 535 -ösöd ahogy az adatlapodon írod? Esetleg küldhetnél egy képet róla, hogy miként néz ki felszerelve. Akár priviben is.
Én simán fel merném tenni, ez tutira jó hozzá, csak a csatlakozója más.
A fordszámmérőn? Ott a zöld valamelyik gyújtótrafó egyik szála a kettő közül.Felszereled, fekete test, piros valami kapcsolt pozitív, (lámpafejben találsz, pl a helyzetjelző plussza) és a zöldet járó motornál odaérinted a trafó két vezetéke közül az egyikhez, ha nem mér fordulatot, akkor a másikhoz. Én így raktam fel, nem vakoltam a méricskéléssel, hisz ez is csak műszer
Köszi a linket. Bekötésben is tudsz segíteni? Fekete egy test. Piros az akummlátortól kijövő vezetékre. Gondolom. És a zöld?
Jajj bocs, nem a fordszámmérőst kérted, most látom. Itt van dögivel usb töltős, feszmérős. Lehetőleg kapcsolóst válasszál, amit le tudsz kapcsolni.
https://www.aliexpress.com/who...
Nézem, hogy hűtőbordás fesszabi Virgácshoz már nincs az alin, de ahogy látom, így ránézésre, ami kapható jelenleg, azt szerintem be lehet tenni a régi hűtőbordába, procizsírral. Anélkül valóban hamar beszarhat.
Akárhány éve már "ideiglenesen" tettem fel ezt a Keway szabályzót! Kecskeméten vettem olyan 7ezer körül! Vettem egyet az Aliról is, de még nem raktam a helyére!
Milyen aliexpresszes van ? Nekem Viragoba való volt, villámgyorsan tönkre ment kettő is . Keeway-es van az aliról? Ezt az usb-s izét belinkelnéd?
Szia!
Szerintem ne kísérletezz a fesszabályzókkal, a Supershadow-é az passzol bele, ha átvezetékezed. Nem mindegyik fesszab. 3 fázisú generátorra van gyártva, a külső alapján semmiképpen ne dönts. Az 535-ösömben negyedik éve van filléres aliexpresszes szabályzó, semmi gond vele, párban rendeltem, még így is vicc volt a kettő ára a többihez képest. Ha beszarik, ott a tarcsi, az egész nincs 10 rugó, és egy perc alatt ki lehet cserélni ha gond van vele. Ugyanott ha rendelsz egy usb aljzattal egybeépített, vagy fordulatszámmérős feszmérőt, azonnal kibököd menetközben, ha vacakol a töltésed.
Még egy kérdés feszültség szabályozó ügyben. A Super Shadow ára 20 ezer körül van, aminek a száma 98801N04FN04. De van egy másik hasonló típus is aminek az ára csak 5000 körül van. Ez a R050377025000 . Ezt a 125 -ös benellikre írják. Tök ugyanúgy néznek ki. Ilyenek az e-bayon is vannak. Ez vajon ugyan annyit tudhat. Elbírná az 535 -ös ?
A Robinzon szigeteken lesz motoros találkozó.
Hátha valakit érdekel.

https://gurulas.hu/gurulas/1737
Szia!
Csörögj rá a +36 70-501-19-30 telóra!
Hátha valamit sikerül kiokoskodni,ha bővebben tudunk beszélni!
Keeway 98801N04FN04:
Tourmax RGU-228:
Sziasztok. A múltkor írtam, hogy a feszültség szabályozó az 1991 -es 535 -ösömön úgy összeolvadt, hogy csak a generátor végéről a fehér csokit levágva tudtam leszedni. Akkor méregettem a generátorból kijövő ellenállás értékeket. Akkor a fehér vezetékek között mérve multiméterrel 200 -as értéken mind a három egymás között 0,7 -ohmot mutat az ellenállás. Ez még normális is volna. De a fehér vezetékek és test között külön külön mérve 23,2 és 23,7 közötti értékeket mutatott. Szintén a 200-as álláson. Mivel itt ketten is azt írták, hogy ez lehet a hiba. Kicseréltem az állórészt (generátort). Most a fehér vezetékek között 200 -as álláson (multiméter) 0.5 -öt mutat. A fehér vezetékek és a test között egyiken sem mér semmit. Semmilyen álláson.Ha felrakom a feszültség szabályozót. Az aksin a töltés max 13,8 V. Tehát van. Na összeraktam és mentem vele. Kb 4-5 kilométer után úgy fel melegedett a feszültség szabályozó. Hogy a vezetéke megolvadt. Alig bírtam levenni a generátorról. Asszem tönkre is ment. Elképzelhető-e, hogy azért mert 3000 ft-os kínai ebay-os cucc? Ha igen vennék rá a Keeway supershadow-ét. Amit többen is ajánlottak. Tudom vezetékelni kell, de bordás legalább. Csak már ez is 20 000 Ft lett . Tud valaki olcsóbbat? Vagy vegyem a Tourmax RGU-228 -at? Ahol össze van öntve az egész. De is is minimum 27-28 ezer külföldről rendelve. Itthon egy tízessel több? Vagy ha melegszik ezt is kinyírja? De mi teszi tönkre ? Vezetékek nincsenek kikopva. Amíg jó a fesszabályzó, addig tölt rendesen. Olyan bizonytalan vagyok. Vagy mégse ?
Dehogynem!!Gyertek,gyertek várunk mindenkit sok szeretettel!!!
Meg bizony . Nekem is abból van ...
Kösz, november !
Állítólag polikarbonát lapból meg lehet csinálni.
Indul az új projekt :)
Sajnos igen. :(
Ráadásul már Dragjanónak sem vagyunk fontosak Gerjen ügyében . Valakit érdekel innen a találkozó? Össze kéne már futni meg pusztítani a túl sok agysejtemet!