Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia, Miklós !
Látom, nem egyedül mentél.
Szépek a mocik.
Mi a másik ? 650-es Drag ?
Mai karika 90 km
Norbert

Ez az a video.
http://youtu.be/2oMC0-SIVKA
Sziasztok!
Köszönöm szépen mindenkinek, igyekezek minél előbb rendbe jönni. 🙂
Nagyon szépen köszönöm.
Ma. Este rákeresek, és megpróbálom megcsinalni.
Egy motorosnak ez a büntetés,nem a csekk,amit a rendőr ad! Mielőbbi gyógyulást! :)
Vedd le az olajbetolto sapkat, zseblampaval nezz be amikor inditozol. Ha a bendix repulo fogaskereke ki-be ugral inditozaskor, akkor annyira megsem tokeletes minden.

A huzalbol hajlitott fekezorugok szoktak tul gyengek lenni jellemzoen, lemezbol szokas szorito bilincset hajtogatni rajuk hogy jobban szoritsanak. Latatlanban ennel tobbet nem tudok mondani.
Ha megy az angol, a Youtube-on van egy Steve's DIYs nevu csatorna, a faszi az osszes szajrol szajra jaro javitasi modszert kiprobalta, kameraval felvette a fogaskerekeket (lassitott felvetelben is) es lathato, hogy melyik 'megoldas' mennyire hatekony. A fekezorugo segiti a legtobbet.
sziasztok.

Javítási tapasztalata van valakinek 750 viragoban? Indításnál erős darálós hang jön a dekni alól. Sajnos nem tudok rájönni mi lehet a gond. Indító tökéletes bendix rész szint úgy, valamiért még is darál. Tipp, hogy mit kellene még ellenőriznem?

Alany egy 83as 750-es

Előre is köszönöm
Hello Gyula !
Most olvasom hogy mi történt veled . Hát nagyon sajnálom .
Remélem minél hamarabb motorra tudsz ülni, jóbbulást .
Na, bakker.......megint pár hét kényszerpihenő ?
Lemegy a szezon, mire mindenből felépülsz.
Sziasztok.....
Fiatalos ugri-bugri a lépcsőn! 😀 😀 Bokaficam.....
Szia, Gyulus !
Remélem, nem az egészséged miatt.
Rendbe jöttél már ?
Szia Gyula .
Nagyon sajnálom hogy nem jön össze ez a gurulás . Talán majd egyszer sikerül .
Sziasztok!
Sajnos most én sem tudok menni.......
Hello Anti.
A családi programok fontosak , én sajnos csak szombaton érek rá . Vasárnap már utaznom kell Hamburgba , talán Gyula rá ér szombaton .
Szombat így nem lesz jó.
Ha netán vasárnap is mentek, összejöhet, de ne az én szabadidőm legyen a mérvadó, elég sűrűn borítják váratlan munkák, programok.
Szombat családi program, unoka pénteken ballag , ünnepi ebéd szombat 13 óra Piliscsaba-Jászfalu.
Még egy motor ?
Persze, jöjjön.
Gyulus is jöhetne, remélem most is motorozik, azért nem ír.
Oké rendben majd pénteken pontosítunk . Talán majd egy régi barátom is el jönne
Szia, Miklós !
Egyelőre nincs program jövő hétre. Gurulhatunk egyet.
Gyulus, mit szólsz ?
Total mas a ket tipus. Azzal jarsz a legjobban, ha leveszed, kiszeded a tuzokapcsokat, megfaragod a szivacsot (tul vastag, belesuppedsz es oda a verkeringes, zsibbaszt) majd pedig visszateszed a huzatot es karpitos tuzogeppel ujra rogzited.
A nagyobbake is zsibbaszto, ha ezen zsibbadsz, azon is fogsz - a ket ulestipus azonban nem csereszabatos, a nagyokon egyreszt utas-pilota egyben van, masresz hatul akasztos es elol csavaros. A tied meg pont ellenkezoleg rogzul.
Sziasztok! Valakinek esetleg nincs csoro gyereknek eladó,valami kényelmesebb első ülés? 1100,vagy hasonló. Az 535-ös Qvára zsibbasztó tud lenni! :) Hátha fel tudom aplikálni valami úton-módon!
Köszönöm blackiex! :)
Sziasztok Gyula és Anti .
Jövő hét szombatra van valami terv , persze ha az idő is engedi.
Már nagyon mennék valamerre.
Emelo hijan gyakori megoldas a spaniferrel gerendara fuggesztes az ules alatti vazcsoveknel fogva.

Sose probaltam, jellemzoen emelot hasznaltam a kicsikhez fa kozdarabbal, ami a blokk mellett futo, a labtartokat rogzito csovekre tamaszkodott es a karter roppantasa nelkul meg lehetett emelni a borulas veszelye nelkul.
De az elsontes is mukodhet ha nincs agyig a tank.