Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Az akuval nincs baj és ilyen kemény yuasan, az önindítot ujra tekercseltem, házat is cseréltem de mostmár kiborít, az Ebayen melyik a kemény linkelned, mert ot is egy zsákkal van.
És kössz a válaszod.
Sziasztok! Yamaha WRF 400 -ra keresek lámpa búrát vagy esetleg fejidomot ha lenne valakinek egy felesleges darab vagy tudjátok hol tudok venni akkor írjatok légyszíves.
Típushiba, gyenge de mindenkép 7Ao és 130A indítóáramú aksit tegyél bele.Az ebay-en szoktak erőssebb fajta önindítót árulni.
Sziasztok!
Nem tudom vane itt szerviz csoport, érdeklődnék mivel a wr 450 öninditoja egy nagy kaka probalkozott valaki más tipusu öninditot fel müteni a motora? vagy a Yamaha yfz 450 quadnak az öninditoja nem találna, hasonlitani hasonlit csak vastagabnak néz ki?
Ha valaki el olvasa ezt a hozzászolást és van ötlete kérem irjon rám köszi előre is sziasztok jó motrozást.
Sziasztok WR első fékbetét esetleg van valakinek?használható vagy új SÜRGŐS
Sziasztok!
1999-2000 évjáratú WR400F-nek mi a valós teljesítménye KW-ban?
Szép napot! Valakinek nincs elfekvőben egy balos vízhűtője? 426-os wr-be kellene. Válaszokat köszönöm előre is!
Sziasztok!
Nincs valakinek eladó sm szettje, ami jó lenne a paripámba?
Halihó, sziasztok!

Lecseréltem a komplett karbimat a WR400-on a Keihin FCR-ről FCR MX-re. Elindult vele, egyelőre úgy néz ki minden rendben van, de mivel az MX típus jóval másabb, mint az elődje, de nem tudom hosszú távon okozhat-e a csere valami problémát a motorban. Illetve mire kellene figyelnem a beállításoknál? Van-e valakinek erről tapasztalata, vagy egyáltalán véleménye?
Mellékelek képeket róluk, hogy lássátok a külömbséget.

(A karbi csere oka csak a síktolattyú lapkájának és tömítésének meghibásodása volt. Ezen kívül rendben volt a karbi, de a csere tűnt a leggyorsabb és kézenfekvőbb megoldásnak).
Sziasztok!
Srácok valaki tudna mondani valami használható infót, tapasztalatot wr200-al kapcsolatban?
Szia!
Elkelt már a fékbetét.
engem érdekelne a fék garnitúra meg első tárcsa is... ha valaki tud ?!
melegen...de várj egy pár percet mire leül
amugy lehet h hülye vok
de rájöttem a hiba okára azért ugy köszönöm a segitséget
a gyorsitofuvokának a gumitömitését ette meg a benzin ott ahol a karbi két félböl van ösze rakva és öszedolgozott a keveréket álito csavarral és igy okádta bele a benzint innen a durogás és utánégést...
azért köszönöm a lehetöséget és segitséget
a verkli az csak egy szolás mondás számomra de azért kösz
Akkor most boldog vagy , vagy mégsem? Hát igen ez nem verkli mint ahogy írtad és azt nem értettem soha, hogy aki hülye hozzá minek turkál bele!
Van egy WR 450F-em 2005-ös évjárat és azt szeretném kérdezni, hogy az olajszintet hidegen vagy melegen kell ellenőrizni?
üdv
segitségre lenne szükségem
yamaha wr 426f 02 kiadásu boldog tulaja vok lenne egy olyan problémám h szelephézag álitás után meg karbi tisztitása után nem valah nem lett tökéletes a verkli
sokszori rugdalás után nagynehezen elindul de akor meg durog lángot szor meg nincs rendes alapjárat
vettem bele uj gyertyát tünet ügyan az
ha valakinek vmi ötlette van nagyonis megköszöném mert má kezdi felörölni az idegrendszeremet mert tudom h régen hibatlanul müködött
üdv
Komplett yamaha wr426f váltóm van eladó ha valakit esetleg érdekelne.tökéletes makulátlan állapot!
ugy tudom h yz426f -be is jó.
léptetövilla is jár hozzá
email
uazosember@gmail.com
Légyszives egy telefon számot küldeni.hanzellszl@gmail.com.A váltó fogaskerekei hanyas?Gondolom kopott.
Nem is kell, de ne hallgass rám mert én vagyok a legkiváncsibb ? ezerért marad ugyanilyen.
még nem vittem el...
Annyiért nem rossz ár
de ha gondold az összes cumó 20000 ft postával
12000 huf