Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ne sértődj meg de ezek elég csúnyán le vannak gömbölyítve így a cserét passzolnám de ha az enyémek érdekelnek 15e/pár.
Hali kérnék egy kis segitséget..
a Wr426 váltoja ugyanaz mint a yz426f váltója?
Ezek meg a Cross-ok :)
húú szép szupermotósra állat is lenne nekem de most elvitte a pénzt a salak.... :/
A gumik amikről beszéltem + találtam még 2-őt.
És az indexeket és a farok idomot külön semmiképpen nem tudjuk megüzletelni?
De igen a motorral együtt és még pár dolog, jelenleg így néz ki.
Szia!
Bocs a zavarásért, de a rendszámtartód nem eladó véletlenül?
Sziasztok!
minden WR és YZ berugószerkezete egyforma? Mert amugy jó motor lenne csak az hogy berugás után összeakad és széttöri a deknit meg a kuplungkosarat az katasztrófa. Ez tipushiba?
Ez nagyon szép csak ha ennyi pénzem lenne már nem lenne
Tessék szinte új 2700km papírozható e képek készítése óta még rádobtam majd 200e értékű extrát és még 1 métert nem ment azóta. 1.250.000
Már régebben imaileztünk nekem sok volt a 90 így aztán vettem 1 gyári szinte új yzf dobot 15-ért.
Köszönöm akkor majd nézelődök.
Papír nélküli 450-et tudok 665-é.
vagy 400 f et 480-é szintén okmányok nélkül.
A papirosak 700 felett mozognak.
Persze ki kell fogni ,legyen szerencséd.

Üdv
Most adtam el a DRZ-t, és sajna ennyi pénzem van jelenleg.Akkor még gyűjtök hozzá.De lenne eladó amúgy?
Ennyiért nehéz lesz találni papiros 450-et kolléga!
Sziasztok!
Keresek wr 03-06' ig hátsó gyári sárvédőt remdszámtartó leffenccsel együtt, ha valaki tudna hálás lennék.
Köszi.
Eladó Akropovic Titán off-road komplett rendszer!
06 20/480-8021 Zoli.
Magyar forgalmival max 650 ezer
Milyen papírokkal, mennyi pénzért?
Sziasztok!Keresek Wr 450-et papírokkal.Ha valaki tud jelezze.Köszönöm.
Sziasztok!

Eladóak a képeken látható cuccok, posta oké:

1. NoFear Attack 46-os krosszcsizma a képen látható szép állapotban, jó csatok , talp és orrvas, 2012es évjárat, ára 22000 ft.
2. 40 cm hosszú 50es átmenő WRP sportdob, frissen tömve 20.000 ft.
3. Yamaha WR 426on használt komplett 50es Sakál rendszer 40.000 ft.
4. Mitas C18 120/90-18 a képen látható állapotban 3-4 szélső bütyökbe belenyalt a lánc, 2008as, 5000 ft.
5. WR-ben használt KTM Behr Sm szett 3,5-5 coll 40-45-48 Új lánckerekekkel 150.000 ft.
Eladó egy hibátlan állapotban lévő Supermoto kerékszett! A féktárcsák és a lánckerék is nagyon jó, kopásmentes állapotúak! A kerekek eredetileg KTM-hez valók, de a tulaj akitől a motoromat vettem Yamaha WR450-ben használta átalakítóval!Kérésre tudok küldeni nagy felbontású képeket! Amúgy meg örülök, hogy kezd feltámadni a forum, köszönöm a segítségeket!
biztos,h ott lesz a baj