Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Én tegnap cseréltem a lánckeréknél lévő szimeringet+O gyürüt.
Kb 15perces müvelet,semmi extra szerszám nem kell.
3800Ft volt a javító szett hozzá komplettem.szimering, O gyürü,szimering hüvely meg lánckerék bizt.alátét.
Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy 2004-es WR450f-et, megnéztem a motort és mintha a váltókarnál vagy az elsőlánckeréknél engedte volna kicsit az olajat. A kérdésem hogy ezeken a helyeken a szimeringet kicserélni mennyire nagy munka vagy hogyan kell csinálni?
Segítségeteket előre is köszönöm!
Valakinek van wr 450 2003-hoz gyári berúgókar elfekvőben?
Én is Motul 15W50-et használom.
Eladó egy vadonatúj /DOBOZÁBAN LÉVŐ/ sebesség,hőmérséklet,távolság,óra és fordulatszám mérésére alkalmas műszeregység a következő motortípusokra:
KTM - SMR 450/560
SUZUKI - DRZ400SM
YAMAHA - WR 250X/250R 08-12
GAS GAS - SMR 450/515 08-09
HUSQVARNA TE 400-610 4STK 05-08
ÁR:27.000 FT
Érdeklődni: 06306216079
Hallottam h a Motul a legjobb, de én elsőre Castrol Power 1-t raktam bele. Ez a castrol "legfullosabb" verseny olja! Később lehet én is Motul párti leszek. Valakinek vannak jó állapotú, vagy esetleg új alkatrészei WR 450 blokkhoz? Nemsokára szerelőhöz viszem és nem tudom lesz e cserélni való! Természetesen frissen újított a gép, de Magyarországon minden terep motor tulaj ilyen gondos, h eladás előtt is felújítja! :-D
szia
en motul 15w50 olajat hasznalok!
szerintem nem art neki egy olaj es legszuro csere,szelep hezag ellenorzes meg egy atlagos szerviz
Van egy Wr 426 vázam,két blokk felem,és egy defektes váltóm.Nem kellene valakinek?Pici pénzért odaadnám!30-9472099
Elég punnyadt lett ez a topik! Pedig ebben az időben motorozni is alig lehet! A kérdésem még mindig aktuális uraim!
Eladó egy vadonatúj /DOBOZÁBAN LÉVŐ/ sebesség,hőmérséklet,távolság,óra és fordulatszám mérésére alkalmas műszeregység a következő motortípusokra:
KTM - SMR 450/560
SUZUKI - DRZ400SM
YAMAHA - WR 250X/250R 08-12
GAS GAS - SMR 450/515 08-09
HUSQVARNA TE 400-610 4STK 05-08
ÁR:27.000 FT
Érdeklődni: 06306216079
Hali! Úgy adódott, hogy tulaja lettem egy 2003-as WR 450-nek! Segítsetek, hogy a téli idő alatt mit csináljak, illetve nézessek át rajta. A motor önindítója nem jó, de ugye ez széria betegség! Kizárólag endurora használták és én is arra fogom! Az előző tulajnak 4 évig volt meg, de nem nagyon használta! Milyen olajat rakjak bele? Minden infonak és segítségnek nagyon örülök, számomra ismeretlen a gép és teszteket is kevesen írnak vele kapcsolatban! Köszi mindenki!
hello
valaki probalt mar wr450 re dupla kipuffogot rakni?
Balage Te már más vizeken evezel hèè.
Amugy megoldódott.hiányzott egy alátèt meg egy rugó a karbiból.
apriliarx125@gmail.com

06 30 417 02 33

h h mi van meg hozzá ? így ahogy a képen látod. nincs letörve fül meg semmi. foncsolja tökéletes állapot foglalat benne van illetve az azt védő gumiharang rajta van. az ár legyen akkor közép út 9 ezer Ft + tiéd a posta esetleg spórolhatunk egy keveset h én fizetem de akkor 11 ezer.
szerintem szorul a gázbovdened Zsolti
Hát kéne tárgyalnunk mi van meghozzá
Ezért gondoltam írhatnál egy elérhetőséget egyébként 8 körül gondoltam
Keresek WR fejidomokat!
email:denxxx@freemail.hu
Szia 10 ezer megfelel ?
Hello
Érdekelne mennyibe adod?
írj: üzenetet:denxxx@freemail.hu
Hali.
Hogy oldódott meg ez a problèma mert nekem is előjött.
Heló Urak!

Valaki tudna infót adni,hogy a TPS helytelen beállítása vezethet alapjárat ingadozáshoz?
van ennek valami értéke,hogy hol az optimális beállítás?
Hali,
Tud valaki jó papíros WR 426 \ 450 -et relatív normális áron ? (650 max )
Előre is köszi, Üdv : Levó
Szia.Tudok neked infóval szolgálni ha mèg aktuális.
a menet jó a vezláncfogaskerék is használható ! ára 20e
Főtengőn milyen a menet állapota és mit kostálna ?