Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nézegettem már sokféle matrica szettet de amíg ilyen jó állapotban van az enyém addig vétek lenne leszedni ! Egyedül ez a hátsósárvédőn lévő felirat hiányzik mert széttépte a mosó ! :D De még nem sikerült találnom mintát ill sablont rá ! :D
Ilyen stilusu
Erről a matricáról van szó csak az enyém úgy néz ki mint ami a 426oson van annyi különbséggel ha 400 volt beleirva !
Ilyesmik?
1. kép
Vagy maga a WR400F felirat ?
motoron 1
Motoron 2

Hanem ilyenek akkor is jössz 1 sörrel!
Halihó srácok ! Olyan kérdésem lenne hogy nincs e valamelyikőtöknek esetleg egy kép mintája vagy sablonja a hátsósárvédőn szereplő "WR400F" ill . "WR426F" matricáról amit dekorosnak tudnék adni h csinálja meg ! 5000 ért nem óhajtom meg venni darabját !
Köszi !
Eladó szép állapotú hűtőtakaró idom párban,2003-tól...20/3522-154
Azt gondolom jo, igen az átalakító!
Eladó kacatok! Titán lábtartó, lámpás fejidom, első féknyereg, új betétekkel. Giraffe64@freemail.hu
Jónak tűnik,szerinted wr426 hoz jó? Az első keréknél az egy átalakító a féknyereghez?
Szia. Én ezt a hirdetést nem találom . Nem raknál ide 1-2 fotót
Helló . Tökéletesen jó bele nekem is az van benne, annyi különbséggel, hogy rövidebb az áttétel így "csak"130 a vége
Nagyon messze vagy 360km. Bocs de így nem érdekel!
Hello!

2002, zala megye nagykanizsa.
Szia!Mikori évjárat és hol található helyileg?
Hali!

Eladnám 426os WR-em, friss Motul olajcsere és szelepellenőrzés, új kuplungbowden könnyen indul hidegen melegen, hibátlan váltó. Extrák: Remus sportkipufogórendszer, teleszkóplégtelenítő, kézvédők, teleszkópharisnya, 15 üzemórás DID ATV arany láncszett+matricák is vannak hozzá. Friss 2 év műszakival, 2 személyes forgalmiban, esztétikai hibák vannak, de a gyári idomok vannak rajt! Az utolsó képen látható plusz idom és fékbetét szett, 50es saválló rendszer és egyéb + 50.000 ft! A motor ára 590.000 ft
06 20 53 03 666
Ja és a Supermoto szettem még mindig eladó! http://www.kepesmotor.hu/teles...
www.kepesmotor.hu/motorblokk/p... Szerintetek megéri vezérműláncon néhány ezret spórolni! Elég No Name fajta, de állítólag OEM! Mi is az az OEM? Ha valaki tud jó minőségűt áron alul kérem jelezze!
Jaja muszáj
Tán készülünk a tavaszra?
Sziasztok,
2003-2004-es évjáratú WR450-re keresnék kipufogó dobot de ha lehet rendszert.
Lehetőleg Akrát

Üdv
Sziasztok! Nemrég került hozzám egy WR250F,2003-as évjárat.A motor indul egyből inditásra és rúgásra is,de ha sebességben akarom indítani olyankor nem reagál,letilt. Hol lehet benne a tiltás, és mit kell kiiktatni belőle? A segítséget előre is köszönöm!
Próbáld a gogliban keresni mindkét típusról katalógust és a cikkszámok alapján látod ha van külömbség.