Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,

Keresek sportdobot wr 450-re 2007-es. Valakinek van, akkor jelezze:)

Köszi
Sziasztok!

Van 2 db használt wr 250 dugattyúm egyik PROX másik Gyári Gyárihoz van új lehúzó és áteresztő gyűrű.
továbbá új tömítések..

Ha valakit érdekel jelezze
lucky.exp.peter@gmail.com
+36706005816
Sziasztok Urak,

Supermoto szettet keresek 2007-es wr450 re.
Ha esetleg tud valaki ilyet, akkor szóljon . Köszi
:)
Persze, ímélezz címet a pepula84 kukac yahoo pont kom-ra. Meg akkor viszont pontosítsuk hogy milyen évjáratod van. A hátsó oldalidomokból egyet párt elvittek, a hétvégén csinálok neked néhány képet arról ami érdekel.

P
üdv ok érdekel útánvételel elküldöd?
üdv ok érdekel légyszi 1 tel számot és felhivlak üdv Gyuri
Hali!

A hűtőidom 6000 forint, és adok hozzá még egy jobbost is (gyári cuccok, a pár szép, a szóló jobbos nem annyira). A hátsó oldalidom 3000 forint/pár, azok nem patika cuccok már, de nem is szakadék egyik sem.

Pátyon van a cucc, vagy Budapesten megoldható.

Üdv!

Peti
üdv szivesen
Köszi, hogy felajánlottad a segítséget. :D
ok bocsi csak nem látom a köszönöm szót
Vettem rá 2500 forintért egy biciklis km-órát, így legalább már a sebességet is látom. Ebayen is aranyárban vannak a használt alkatrészek.
üdv hűtőidomért mit kérsz érdekelne tartaléknak megveném ha karcos akkor meg jó lenne esni kelni és az oldalidom árát is légyszives köszönöm üdv Gyuri
üdv megoldódott a kilóméterórád látom balatoni srác vagy én szentgáli vagyok és van 1 wr450f 2006os gépem azon megnézheted mi hiányzik a tiédről de a yamaha fehérnél megmondják lessz vagy 40ezer pénz
Sziasztok. Keresek egy balos hűtőt. Wr 450F 2008
Kösz előre is.
üdv én 10-50 motult használok már 7-8 éve semmi gond nélkül de te tudod
Halló ! Eladó a motorom !2004 Endurozásra használtam, üzemkész, jó pirelli MT25 Pentacross gumikkal, alu kéz és hűtővédő. Az ár komoly érdeklődő esetén alkuképes!
Az ára biztos, de neked a pénz nem számít! Ez nem is sárga!
Sziasztok Urak!
2007-es Wr450 f-em olajcserés...Milyen olajat javasoltok?Yamalube 10w40 tényleg jobb lehet mint a motul?
üdv 970-kért érte max 40 enged többet nem nem kenyérre kell neki a pénz de valós a km 5400 gyári rajt minden lánctól kezdve minden
A megmaradtért mi pénzt kér?
volt pénze az embernek 1 amg mercivel jött nem déwó-ticóval és 1 kawasaki szervizben voltak a motorok már 1 éve
akkor nem csak egy dilis ember van magyarországon
annak is van 2 wr450 aztán a kettőben van vagy 5-6 ezer km
üdv nem
nem egy kopasz érdi embertől vetted azt a wr-t?