Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legyen :)
Személyes átvétel, vagy posta?
Nem tudom milyen áron mozog de tízet megérne nekem.
Hali!
Mennyi adnál érte ;) ?
Üdv mindenkinek.
Megtetszett nekem a WR 450F típus, és meg szeretném kérdezni, hogy ez a motor üzemóráse, mennyire strapabíró és szerviz igényes, esetleg az erejéről pár szót ha tudnátok írni meg köszönném.
Hali valaki tudna segíteni hogyan lehet kikötni a wrf 400 on a szabályzást mert nem pörög ki rendessen még elötte megnézem a trafót más ötletem nincs.elöre is köszi
a moci amugy 2001es
Hali engem érdekelne mennyi az ára?
Hmm. Kösz az infót mindenesetre... :)

P
ZSír új. 7.e
Király, gép de nagyon drága, én 7 kilóért tudtam eladni ugyanezt az évjáratot, az is hibátlan volt műszakilag, annyi, hogy nem volt sm szett hozzá,
Sziasztok!

Eladom a vasamat. 2004-es évjárat, szinterezett váz, egy csomó CNC-zett kütyü amiket csináltam hozzá, a korához képest nagyon egyben van. Utcán használtam a legtöbbet. Bővvebben itt:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_wr_450_f-8069142


Ha lehet, légyszi hívjatok.

Üdv!

P
1.1 liter olaj megy bele, ha a szűrőt is cseréled, amikor nekem volt ilyen gépem, én csak motul 5100-at használltam, az tökéletesnek tűnt, 1000 km-enként cserélni kell maximum, és akkor jó.
most vettem egy 2006-os Yamaha WR450F -et meg tudja nekem mondani valaki mennyi motorolaj megy a blokkba?meg milyen tipusut ajánlotok hozzá?
WR400F 2000-es évjárat.
Tudja valaki hogy a fékmunkahengernél lévő csavar menete 10x 1mm vagy 10x1.25 mm? Féklámpa kapcsolót szeretnék beszerelni, és a rendeléshez kellene tudnom.
Keresek 125-250 99 es évjáratig hátsó féktárcsát
5mm-er el nagyobb a 450 tárcsája de elmegy esetleg kicsit belemar a féknyeregbe
wr 450 papiros kerestetik,lehetőleg sm szettel!aki tud az irjon légyszi
Valakinek supermotszett nincs eladó véletlen?
Keresek még üléshuzatot Yamaha WR 450f-re, kék,fekete színűt! Hol lehet ilyet kapni? Vagy esetleg van e valakinek jó állapotban lévő eladó?
Sziasztok! Keresek eladó fehér gyári hűtővédőt a Yamaha Wr 450-re! Vkinek nincs véletlen eladó? Vagy hol lehet ilyet venni?
Heló! Megvan még a féktárcsa? mm? Hanyas évjáratra?
Sziasztok!
Yamaha WR426-os kerekei megegyeznek a WR450-esével?
Gondolok itt a tengelyre, tárcsák gyári mérete, felfogatásuk.
Köszi a választ.
KERESEK : a képen látható jeladót , hátha van ilyen valakinek YAMAHA TTR 250 hez kell de úgy tudom hogy megegyezik más típussal is
06 20 3911529
Sziasztok!

2004-es WR450-re keresek matricaszettet. Bármilyen érdekelne, ami passzol az idomok kék alapszínéhez. Köszönöm!:)
Szia. Csak YZ hátsó sárvédőm van. Az első az jó a tiédre...