Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

WR450 kb.100 üó. használt hajtókar és dugattyú eladó, még bőven méreten belül vannak. Ha érdekel mondj rá árat és megegyezünk!
Sziasztok!Egy 2003-as wr450-hez keresnék komplett váltót,vagy csak a negyediket és egy olajpumpát.Köszi a segitséget!
Ilyet keresek jobboldalit:

Kompatibilis:
Yamaha
2002
YZ426F
YZ250F
WR426F
2001
YZ426F
YZ25
0F
WR426F
2000
YZ426F
WR400F
1999
YZ400F
WR400F
1998
YZ400F
W
R400F
wr400f mi a vélemény? vannak tipushibái ? önindítós -é?
Hali!

Bocs a késésért. Szerintem dobjuk be ide a kérdést, mert szerintem nem lesz jó neked az idom...

A 400-asra felmegy az acélvázas 450-es hátsó oldalidoma?

A lámpáról küldök képet.

P
Nem szoktál E-mailt olvasni?
Írtam mailt!
Hali!

Elment a WR, megmaradt pár cucc, amiktől megválnék.

1. kép: egy gyári (használt, karcos), egy UFO supermoto (jó állapotú) és egy Acerbis supermoto (kicsit karcos) első sárvédő. Három szett hátsó oldalidom, ebből kettő gyári, a harmadik UFO. Sajnos ezekből egyik sem patika.

2. kép: egy pár gyári tankidom, ezek szépek. A képen jobbra lent van pár "ismeretlen" ragasztószalag-darab, egyszer matricaformát akartam róla venni, akkor maradt rajta. A fél párat (jobbos) odaadom hozzá, az már picit gyűrött. Légszűrőház fedél (csizmakarcos), 2 db kiegészítő idommal, amik viszont szépek. 1 db jobbos telóvédő, a párját sajna nem találom. Meg van egy TTR első lámpa, amihez fel lehet tenni kormányzárat (az nincs hozzá).

3. kép: Egy gyári kuplunglamella-szett rugókkal, hasznűlt, de működőképes. Egy 320-as Moto-master féktárcsa (kicsit befogta a rozsda, ha valaki elviszi, előtte leganézom). Balos felszálló hűtőágba köthető vízhőmérő-elág, 1/8" BSPT kúpos menettel, rozsdamentes, saját gyártás. 1 db gyári vízkönyök a hengerfejbe. 1 db vízpumpa járókerék fedéllel. Célszerszámok, legfőképp futómű csapágyak ki- és benyomásához, de van szeleprugó-összenyomó is, meg dugattyúcsapszeg-kinyomó is. Az aprókat csak egyben adom.

Lehetőleg mailt írjatok, pepula84 kukkac jahú pon'kom. Üdv!

P
Nekem meg csak hátul van nyomáskapcsoló, abba sose kötöttek bele.
Hali!

Nekem is csak elöl van egy nyomáskapcsoló, sosem volt belőle baj, háromszor vizsgázott le így. Nem voltam csókos.

P
hali,

esedékes a műszaki a motoromon - mióta nálam van most először.
viszont csak az első fékhez van bekötve a féklámpa. Nálatok hogyan van megoldva hátul? kell hátra egyáltalán?
üdv, karlo
Ha ez segít :)
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_wr_250_f_wr250f-8166
881
Ha ez segít :)
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_wr_250_f_wr250f-8166
881
Sziasztok!
Ez a kis méregzsák 250-es is eladó!
Bővebben itt :D
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_wr_250_f_wr250f-8166
881
Hali!

Még mindig eladó... Volt árcsökkentés is.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_wr_450_f-8130640


Üdv!

P
Ha megmarad még 2-3 hónapig akkor megkereslek érte ;)
Csao Giraffe!
Érdekelne a lábtartó, de fogalmam sincs mi az értelmes ajánlat érte. Mondj rá valami árat Te, aztán hátha össze ér a pénzünk sarka...
Üdv Urak!
Keresek eladó YZF / WR berúgókart! Aki tud, az kérem erre a mail címre értesítsen: erdoprojekt1@gmail.com
Eladó egy pár titán lábtartó. Értelmes ajánlat estén vihető. Giraffe64@freemail.hu
Sziasztok,
akinek van (bármilyen) bontott WR hengerfeje, attól kérnék segítséget:
szelepek végén levő csészét keresek. 2db kellene a cikkszáma 3FV.12153.00 Elsősorban piros érdekel - belül van a szín - de másik is. A csatolt képen látszik miről is van szó.
kösz! karlo
Miféle szabályzást ? Fordulatszám ? Nekem nincs benne semmi ilyesmi ki is pörög rendesen ahogy kell !
Ha elolvasod ezt a fórumot az elejétől mindenre pontos választ kapsz, csak időigényes. Nekem volt ereje nagyon jó, kb mint egy 450-es exc, futómű, király súlyelosztás is ok, igazi versenyendúró, de üzemórás motor, tehát hosszabb távon eléggé zsebbenyúlós, pláne használtan nagyon nehéz szépet kapni. 2-300 ezer mindíg legyen félretéve, ha esetleg van valami meglepetés.
WR400F 2000-es évjárathoz vennék jobboldali rajtszámtáblát!
Küldj egy telefonszámot a macskury@gmail.com-ra és megbeszéljük.