Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OK! Majd visszamegyünk 4-re a talipontra, vagy utánunk jöttök.A telszámokat mindenki mentse el magának, oszt sms. vagy csörgetés
Velem is jön majd még1 span,gsx1200 Inazuma-val.Ja még annyit hogy nem lehetne mondjuk d.u. 4-kor?
Nekem még lesz 1 pár dolgom itthon szombaton.Nincs vész csak akkor nem kéne kapkodnom...
Sziasztok!

Most találtam meg ezt a topikot és nem tudom, hogy XJ 900S Diversion tulajok vannak-e itt.
Ha igen, akkor tapasztalatokat és egyéb történeteket, akármit szívesen hallanék a típusról, esetleg típushibákról, -bár ilyen nem hiszem, hogy van, hiszen ez egy Yamaha-, vásárláskor mikre kell odafigyelni, stb..mert jövőre egy ilyen motort szeretnék venni.

Előre is köszi a segítséget!
Széles utat!
köszi, de fazertalin leszek
Találkozónak nem mondanám de ha minden jól megy akkor Vilman,+1 900-as, + én összejövünk szombat
du.2-kor a zirci tesco-nál oszt meglátjuk.Engem nem zavar ha más is jön!
Léptem! Jó motorozást
Csak ésszel!
Baleset volt?
Bakter!
Hi biker87!

Mien talira gondolsz?
("Sajnos tali" lesz szombaton, megyünk búcsúztatni CB Pistát...... motoros temetés lesz. )
Nem bántottam! Csak 8ezerig huztam neki De valószinü az olaj a bünös. Akitöl vettük annál sokat ált a motor és lehet h megfáradt az oil
Hej Gino!
Én nem te vagyok! Én megtaláltam a 6at a gépen és nem 10ezerig pörgetek h utánna ne találjam meg az utat
Amugy a Szentendrein mentem. A Hayabusák mellettem egykerekeztek én meg velük mentem ahogy tudatm De jo volt
Ha lesz tali szolni nekem is!
Hmmm...XJ-találka...nem is rossz 5let...
ha lesz valami XJ-s tali akkor szólhatnátok nekem is, még mindig dezsavű érzésem van.....
Fáj a szívem érte , de most költözősdit játszok és építőanyag lesz belőle... Amint egyenesbe jövök, ugyanilyet veszek
Ne add el és gyere velünk!
Üdv Mindenkinek!

Van egy eladó XJ 600 Diversion-om (1992-es), sötétzöld, riasztóval, megkímélve, kissé karcos.

Ár: 500 eFT.

Érdeklődni: baludzsi@vipmail.hu

20/804-7732
A 31 egy igen jó ár mert az új a németeknél majd 100.
Valóban, elírtam....
Természetesen 70-et megy akart lenni.

A kollégám fia motoros87, oszt csak piszkálódom!
Gino azt hogy gondoltad hogy az akkor még csak 70-es megy ugy értetted hogy csak 70 el megy? megynyugtatlak ha arra gondoltál megy jobban is
Igen szép motor. De az XJ nem szereti ha bánccsák......nem olyan az..
Hi!

Milyen messze voltak a lámpák, hogy hatodikig eljutottál "csőgázon" ?
Jaaa, vagy az akkor mégcsak 70-es megy......
Üdv a Bandának!
Kérdés: Megkergettem egy kicsit jobban a gépet (lámpáktól lámpákig csőgáz ) és ugy döntött a masina h a hatodikat nem akarja bevenni, sőt még 5böl is kidobott. Kis pihenő után viszont kutya baja sem volt? Lehet hogy ráférne egy olajcsere?
Hi akkor lehet hogy megveszem azokat majd
Hali Peesta.Szerintem vedd meg a yamamoto-s dobokat.Én is ott vettem a srácnál,az én régi dobjaim meg
nagyon oda vannak,inkább csak utángyártás-mintának lennének jók..Vagy már annak sem.