Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vilman mond meg nekem hogy mért lehet az hogy hidegen nem megy a ki...ot 3as henger? karbisort leszedtük már 2szer.A gyorsitó membránra gyanakodtunk hogy az akadt föl de semmi utánna az összes fúvókát kitisztitottuk .kicserétük a 2 es 3as gyujtókábel trafóját a gyujtókábeleket a pipát a gyertyát de semmi változás.melegen már megy de hidegen szarik a világra. pls valaki segitsen
majd az első hosszab táv után meglássuk h mit birnak a szegecsek de remélem nem lesz gond. ha lesz akk körbe varjuk Momo köszi ! bár nem én csináltam
Szép munka! Gratulálok hozzá , használd egésséggel.
Nem is rossz.Még valami eszembe jutott : az én XJ900-asomon a dobok végén lévő 3 szegecs állandóan
feladta,oszt inkább ki lett hegesztve a helyük CO-val...majd erre is figyelj.
hát ilyen lett a dob sztem nem lett szar valaki vélemény?
ma lesz elhozva a rendszer már nagyon várom :D
Hosszú-hosszú motoros évek tapasztalata...
ha nem oly brutális a hangja és kívűlről jól néz ki akkor a műszakin még átmegy.Legyen jó a féked,világításod,gumid, meg a sasszegek legyenek a biztosítandó pontokon, vagy önzáró anya oszt
ok.meg egy kis kultúrális megjelenés Ha szerencsétek van (vagy ismerős) akkor nem egy vén......
kiskirály a vizsgabiztos.
szesz!nagyon felkészűltél . három év kutatómunkája ez a sok adat?
háát igazad lehet de ez a megoldás jó lesz egy ideig jah meg hát a müszakin menyen át mert rohadt dobbal kétlem hogy átengedik ,és ha majd ugy lesz lóvé akkor valószinü hogy uj dobokat kap a kicsike
Oké Peesta,de majd figyelj arra,hogy a dobok belsejében a hangtompítórendszer is rohad,és én
úgy jártam,hogy belül szétesett az egész.Kívülről még kinézett valahogy,de belül a furuja meg a többiek
jobbra-balra gurulgattak a dobban.Szóval gondold meg,és itt a z XJ-dob sematikus rajza,meg egy "vörsöny-
XJ900 " :
Háát azt hiszem a kipufogónál a burkolatos megoldást választom 7 ezerér megcsinálja a csávó hogy mind két dobra kivülröl rá lesz hegesztve egy rozsda mentes lemez .szerintem nem drága . jah azt tudtátok hogy a 88 as xjnél ugy lehet levenni a dobokat hogy kompletten leömlővel eghgyüt egybe az egész rendszert? nagyon buzi megoldás a régi 84 es xjnken fogta ösz visz 2 csavar a dobot és le is lehetett húzni a dobot de ez :S
hajrá ecsém!Az a masina a képeden megérdemli még a törődést!
Hogy lettem volna suliba!? Haveromnál voltam. Mentünk Szolnokra.
Ja!: Megvolt első igazoltatásom Dabasnál. Erőt egésséget
De hát busan hagyott ott a fakabát. Probléma nem volt
Hát fiatalok, elmult a tavaszi szünet!
De legalább motoroztam! 1000kmt tettem a gépbe!
hali holnaptól elkezdjük intézni a motor papirjait és kb 3hét azt van rendszám az után aztán hagy szóljon
ok ok ez azerintem sem motor és az sem véletlen, hogy az amerikaiak csinálták, csak gondoltam érdekességnek berakom ide.

Látom nagy indulatokat váltott ki, pedig én inkább csak viccesnek szántam a képet.

Na megjött a jó idő és a gépem még mindig darabokban , de remélem már nem sokáig.
Hátte? Csak nem suliban vagy?
HUUUU!
El sem merem mondani a motoromnak h mit láttam! Még a végén sírógörcsöt kap és otthagy az árokparton De tényleg! Mennyivel szebb egy natur kétkerekü
Így van.Nekem amúgy sem teccik ez a Trike-ot-építünk-mociból vonal,a Pannonia-traktor/trike/kapálógép
meg egyszerűen a halálom.Úgy el tudnám verni azt aki ilyet csinyál...
Így elcseszni ezt a motort! Kár érte.
Boooaaa....
Sziasztok!

ezt nézzétek fiúk! Most találtam.... Egyensúly problémákkal kűzdőknek jó lehet.
Jó utat!Az nagyobb lesz szerintem! A miénk egy szakmai, gurulós lesz "csak".Öregfiús (motor)gurulós, beszélgetős..............szerintem gumicsirke