Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Előszőr is kéne egy olyan út, ahol 260 km/h körül lehetne menni 100 km-et.......
Amúgy mint tudjuk, nem az egy fordulaton történő folyamatos haladásnál eszik sokat egy (motor/autó)!
Az erőteljes kigyorsítások "fogyasztanak" sokat....

10 litert semmiképp nem enne! Max. ha 2-ben max fordulaton mennél 100 km-et....
Nem tudom, csak gondoltam. Nem tudom mennyit enne egy 600-as teljes gázon 100km-en, kíváncsi lennék rá. De 10-et biztosan.
Hidd el, soxor áll ott a mutató!

Sosem enne 10+!
Honnan veszed ezt a baromságot?
Havernak nyitott yoshi van fent és ő 135 kg, keni neki rendesen és akkor eszik 8-8.5 litert!
Te 100 lovat kb 13 ezres fordulatnál etetsz. Teljes gázon meg 10+ litert enne.
Szerintem normális.Az enyém 110-et ment 9000-nél,ondjuk ez 900-as.De ne eröltesd a dolgot...
véletlen nem érdekel valakit egy Arlen ness egyberészes gyorsasági ruha ? ha érdekel valakit pls irjon nagyon sürgős!
csáó szerintetek az normális hogy 2esbe 9ezernél 75km/h körül megy a gép? de még menne tovább csak nem volt szívem huzni mert szegény már nagyon szólt
Az a Zigazság,hogy az előző tulaja nagyon kímélte,70-80-al (!) járt vele meg ilyenek...
De igazából nemtom.Szerintem a szinkron meg az olajcsere a nyitja ezeknek a dolgoknak.
Hogy tudsz a paripából ekkora fogyasztással megállni?Nekem a hat liter így de úgy is belemegy. úgy is ekkora szám jött ki mondjuk amikor az asszonnyal túráztunk (önsúly 170 kg) bár akkor rövidebb nyélen
egy-egy sebességben.
Csá!

Nézd meg a vicces motorok topic #516 és #517 -es hozzászólását!
Ismerős?
Honnan tudnék szerezni fékdugattyúkat? Az új rettentő drága,bontóban meg ritka.
Tudtommal az FZ750-en is ilyen fék volt...
4.3 L Ha hiszitek,ha nem...

Az XJ900 nyomatékos motor,nem kell pörgetni.Amikor ezt mértem úgy 130Km/h volt az átlagos tempóm,egyszeméjjel.Jah,és akkor még olyan 68 kilót nyomhattam...
Más a számitás és megint más a tapasztalat. Jó lesz igy ez a lényeg.
A műszaki részébe ne menjünk bele, nem cukrász vagyok!
Hidde el, nem fog úgy gyorsulni, mint most! (fater is mondta, hogy most jobban megy a tied)

Kinek eszik 7 litert a motorja?
Nekem nem!
6.4 L volt eddig a max. , de akkor kapott rendesen gyorsulást és sok 200+ -t!
Most pedig 2 személlyel 5.13 L/100 km volt vasárnap!

Ja, és én 100 lovat etetek!

ui: amúgy nem veszít sokat az XJ a gyorsulásából, de számítások alapján mégis
A 60 ló az ugyan ugy 60 ló! csak más fordulattartományban éri el a max értéket. De nekem nem a csutkagáz a célom hanem a lájtos motorozás. Minél többet minél kevesebb benzinnel Nekem 4et eszik a gép, nem 7ET!
Nem is motort hanem autot vezetsz
ne mond!
Ez puszta fizika! Érettségim azért van. Ennyit még tudok én is.
Ha gyorsabban szeretnék haladni vagy előzni max visszapakolok neki azt gyia!
Idáig nem volt problémája faternak. És nekem sem.
Jó lesz igy hidd el.
Elmodom még 1x.
Ha a hátsó fogaskereket kissebb fogszámúra cseréled, akkor csökken az áttétel és ezért kicsit lustább lesz.
Nem gyorsul majd úgy, mint most.
De a dob még várhat. majd ha megunom a hangját! (egy laza 20 év mulva )
Te miről beszélsz?! Most alakitom át h kevesebbet egyen és többet menjen!
Az eredeti lánckerékkel 160nál 7500at forog.
Apué 180nál 8000et forgott
Tuning dobra?
Most folytod gyengébbre egy nagyobb hátsó lánckerékkel.....
Na ez a másik fele!
Majd idővel, ha már lesz elég pénzem egy tuningdobra.
Meg fater is rácsapna a kezedre!
HUUU!
Kemény a dob. Tuningolt legalább? Csinoska! Én a sajátomhoz hozzá nem nyúlok. Az ugy jo ahogy van. szép, halk és kellemes küllemü.
Sziasztok!
Egy olyan problémám, kérdésem lenne, hog rendeltem az XJ600-asomhoz (4BR) egy olajhőmérőt a Louis-tól. A katalógusban motorszám alapján kiválasztottuk a megfelelőt, cikkszám alapján meg lett rendelve. Megjött és legnagyobb megdöbbenésemre nem lehet belecsavarni a blokkba, mert ez az olajbetöltő nyílás helyére menne.
Jeleztem az eladónak a problémát, mondta semmi gond, van mégegy cikkszámú olajhőmérő a katalógusban, igaz az a motorszám szerint az előző XJ-hez való, rendel egy olyat, mert lehet, hogy a katalógusban fel van cserélve a cikkszám. Tegnap megjött, de ennek sem olyan a menete. Voltam a debreceni Yamaha kereskedésben, ott van egy eladó Diversion, amin van olajhőmérő, de az teljesen másképp néz ki, pedig ugyan az a gyártmány. Megnéztem a cikkszámát van ott XV, XJR, R1de még csak véletlenül sem írják, hogy XJ-hez való, nem merem megrendelni. Vett már ilyet valaki?
Hát ezt nem vágom én sem.