Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Ha nem teher, megköszönném. Ezek szintén jók lennének a lapra
Sziasztok!

Attól függetlenül, hogy nem maradtam a márkánál még mindig olvasom a fórumot.Topikot talán kiegészítve keresgéltem itthon, mintha lett volna róla pár apróságom.Le is fényképeztem ha érdekel Zsolt, akkor szívesen beszkennelem.Valahol még egy részletes teszt is van az auto motor valamelyik számában, majd lesz időm előkotrom.

Roli
Az meg jó hangja van nyitott rendszer
eztudtam csak
Szép jószág Kösz az infót, bár vannak hiányosságai
Igeen tudom volt kolegám már nem nagyon hajtja (új csipöre hajt szegény éppen)

ez volna a motorja

ami plusz infot meg tudnék a honlaphoz az max ez
http://www.home.foni.net/~mart...
minden egyéb amit eddig gyűjtögettem a márkáról az már szerepel fenn
a térkép jó ötlet a minap a "másik oldalon" ott lehet keresni motortipus szerint a tagokra rengeteg divis találtam
ha még a felének van meg a motor akkor is tetemes divis lehet az országba
Azért csinálom az oldalt, hogy segíteni tudjak márkatársaimnak, és természetesen mindenkinek, akit az egyéb témák érdekelnek - motorozással kapcsolatos szabályok, útleírások stb. -. Persze van, pontosabban alakulóban van egy galéria is, ahol majd érdekes, és szép motorokat lehet nézegetni - persze Rollerkán kívül . Így csak örülni tudok a reklámnak!!!
De annak is örülnék, ha kapnék anyagokat úgy, mint amikor indult a lap - lásd korabeli sajtó. Fényképeket, írásokat, bármit szívesen látok, és ha olyan, felszerkesztem az oldalra. Szeretnék egy térképet is összehozni, ahol láthatók lennének a "Divisták". Persze szigorúan csak azt megadva, amit a tulaj enged (azért a település jó lenne, ha már egyszer térkép). No.....szóval aki segíteni szeretne, bátran "háborgasson", mert azzal sokaknak tehet jót.

Azt az öreg verdát még nem láttam. Te tudod ki a tulaj?
amit én tudok az egy marha régi 750 es aszem 1984 es kiadásu
Én Motul 5100 4T 10w-40 est tettem bele
http://www.xj600.szermek.eu/ de itt mindenféle hasznos dolgot megtalálsz
remélem nem baj ha reklámozom
Sziasztok. Szegedi Divis vagyok. Érdeklödnék,hogy melyik Motul olaj a legjobb? Köszi
A Castrol nálam csak egy kis nosztalgiázás volt, mert a Bömbimben azt használtam és ott nem volt vele gondom (mellesleg német motorokba javasolják, máshová nemigen). Utána csak Motul, illetve Yamalube került a hangvillás gépeimbe.

Az olaj visszajelzőre nem kell figyelni, ha rendben tartod az olajszintet (nézegeted az oldalsó kis ablakot ), mert ez is csak az olajszintet érzékeli. Egyébként fura jószág, az "úszója" időnként önálló életet él. Ha zavar valakit, olajcserekor vegye ki, pucolja át a belsejét, így jó darabig nem lesz gond vele.

Többször láttam egy sötét színűt Keszthely környékén, de lehet, hogy csak "átutazó".
Egy 750 esröl tudok még keszthelyen de kb ennyi aztán lehetnek még elbujva
szoktam látni itt hévizen néha nyáron xj ket de azok valszeg turisták
Én mindig azt raktam bele de egyrészt hidegbe olyan 15 fok alatt nagyon sokára melegedet be
5 10 perc melegítés és 10-15 Km kellet hozzá hogy ne villogjon be az olaj jelző lámpa
plusz viszonylag hamar elmúlt a váltáskori új olaj érzés
Ja... , aztán még egyszer sem találkoztunk úgy együtt hárman
Kik vannak még itt Keszthely környékén? Én hármunkról tudok.
Én ugyanerre jutottam. Kb. 1000-1200 km-t mentem Castrol-lal, de olyannyira nem vált be, hogy visszacseréltem Motulra. Azóta is ezt használom.
Üdv! Naná hogy megvan nem adnám semmijér se
Tőlem simán találkozhatnánk csak össze kell beszélni hozzá
Nemrég teszteltem hideg (4fokC) idöbe a mocit a Motul olajal lényegesen jobb mint a Castrol
Üdv!
Akkor még megvan a mocid ? Csak egy kósza gondolat. Itt vagyunk egymás "hegyén-hátán" Divisek, ha jó idő van, miért ne találkozhatnánk valahol rendszeresen, mint pl. a Kaposvár környékiek?
Már készül a "megoldási javaslat" bejegyzése és videója. Több dolgot is érint a dolog, de erről részletesen írok majd, illetve látni lehet majd a filmen. A sokat behúzott kuplungkar nem tesz valami jót az amúgy is elég "gyatra" kiemelő csapágynak, ami ha kinyiffan megint nem egy olcsó mulatság.
Engem meg a bukocsö érdekelne menyibe kerülne?
Szia! Kuplung zörgésre még az erősebb rugók behelyezése is egy fajta megoldás. Ami legérdekesebb én találkoztam már olyan Divivel aminek szinte nem is volt ilyen jellegű zaja. Tehát valami gyártási trehányság is van a dologban. A megemelt alapjárat is csökkenti a zajt, illetve én lámpáknál behúzott kuplungkarral várakoztam.
A hangtompítókat mennyiért adnád?
yamaha xj 600 alkatrészei eladók tel 06704275150
hogy egyre kevesebb a népek pénze .... és az "igazi "..nem rongy rázos motoros is el kezd vakarozni ... igy joban oda figyelnek .... ÉS LÁS CSODÁT lehet venni 580 ft minöségi gyertyát a xj be ...............

söt a fiam most vet postával együt continentál motion 120/70 / 17 + 180/50 /17 zsir gumit 42300 ft párban .. szoval aki szeret motorozni meg találja a modját hogy sporoljon ..

pl https://www.facebook.com/29970...

https://www.facebook.com/29970...

felujitás 1/3 árból
Hali!
Igen, HaLaci linkjéről rendeltem, tegnap meg is jött. Kicsit sötétebb színe van és más a felirat rajta mit a motorban lévő korongnak, de kétlem, hogy ez probléma lesz. :) Méretek stimmelnek.
A hétvégén fogom cserélni.
Hali! Sikerült a nagy attrakció?