Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali, tudtok nekem mondani valami errol? mejik kabel mire van ? udv
Még az sem mindegy, hogy hol veszed. Autósboltban ugyanaz a cikk felébe sem kerül mint a motorosboltban. Pl. gyertya
Húbakker!
Azért nem mindegy!
Le is nyúltam a linket :)

Csak azt nem értem, vajon, ha motorba kell, miért kell többszörösét fizetni?
Totális lenyúlás...
Mint például a gumiknál is...
Sziasztok!
Köszönöm a válaszokat!
Nagyvastól lehet rendelni, 2750FT/db áron.
Valószínűleg ez a Toyota lesz a megoldás.
Szia!
Ez kell neked:
https://alkatreszek.hu/alkatre...
Én innen rendeltem az FJ-be(ugyan olyan kell bele)ez a legolcsóbb beszerzési forrás,legalábbis én így láttam,mikor kerestem.
Szia, nem tudom mekkora méretűre van szükséged de ezt nézd meg...
http://www.jofogas.hu/baranya/Yamaha_xj_600_lapkak_41902069.htm?first=1
nagyvas.hu- nál érdeklődj, tudtommal nekik is van ilyen lapkájuk
Ránéztem a szelephézagokra, 5 db értéken kívül van. Sajnos csak 2-t tudok cserélni, így vennem kellene 3-at még.
Lassan új géped lesz :-)
Lehet kapni, pl. Kéthelyen. Némineműleg ez is arany árban mozog ( ha emlékei nem csalnak valami 2000-2500Ft/db), de rémlik, hogy valamelyik japán négykerekűnek is ilyen lapkái vannak, viszont elfogadható árban. Egyébként minek kell neked?
Hali,
szelephézagoló lapkát lehet Magyarországon kapni? Mindenhol csak a kisebb átmérőjűt találom, 25-t mm sehol.
B.U.É.K.
B.U.É.K minden fórum tagnak !
B.U.É.K.
Kellemes unnepeket kivanok mindenkinek !
Szétbontva a csapágy így néz ki
Himbarendszert ne keress, mert tudtommal a Diviknél ilyen nincs. Ellenben a lengővilla csapágyazásánál - amennyiben szét szeded - figyelj nagyon, mert a csapágykosár piszok könnyen deformálódik és ha venni kell, rendesen zsebbe nyúlhatsz.

Egyébként, ha a tömítés rendben van, olyan sokszor nem kell szétszedni, főleg nem állandóan zsírozgatni
Azt szoktam javasolni, hogy láncseréknél illik elvégezni itt a karbantartást.
Ha nem csináltad még akkor nagy melónak tüni, valójaban csak pár jó szerszám kérdése az egész. Ilyenkor ha van, akkor a rugóstag himbarendszerének csapágyazását is illik rendbetenni.
köszi.. hát ez elég nagy melo..a rugos tagot is ki kell venni.meg minden egyebet.
Szerintem azt a 90-es években elhagyták.
Ki kell venni a tengelyt, lengövillát, kimosni a csapágyakat, és bezsírozni, ha még épek, és nincsenek berohadva, meg a tengelybe beverödve, mert akkor azokat cserélni illik.
Sziasztok.
1999-es divi.A hátsó lengőkaron nem találok zsirzószemet,a Haynes könyv pedig mutatja(lehet régebbi tipusnál van?).Arra gondoltam hogy megfúrom és teszek bele zsírzószemet,(pl:kicsi 4-est)de hova pontosan,a lengőkar végtöl mennyire?csinált már ilyet valaki?Köszi.
lábtartó taposó gumi +gyertya pipa xj -hez eladó. 1000ft/db.
Teljesen el lettem ijesztve .... még az érdeklődéstől is
Ingyen.....
Tudom ...... Félelmetes. Már a nyelvtanbol is csak ugy kaptam meg kettest .hogy. A tanárnak javitotam a motorját
B..szd meg Tasi! Félelmetes a helyesírásod Néha alig birom értelmezni amit írsz