Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Örülök,hogy jó lett!
Képek az új elemekről.

Köszi Piratson és Robi81
Üdv!

A bukócső, és a bal tükör érdekelne amennyiben még megvan.
Tamás
Sziasztok! Szombaton jo ido lesz elvileg, gondoltam leugrok Budapestrol Szilvasvaradra a Divivel. Van kedve valakibek csatlakozni?
Szelephézag
Hali!
Írd már le légy szíves, hogy a szelepekhez általad megadott adatok mit takarnak, mert szerintem valami nem stimmel.
A bukócső érdekel, ha még megvan.
A szelephézagot le kell állítani rendesen. Még annó ment egy körlevél a yamahától a kereskedésekbe, hogy a minimumra kell állítani a hézagokat. A bátrabbaknak még lejjebb. :-) Szívót 0,08mm-re, kipufogót 0,13 mm-re, és a vezérműláncon még egy ricnit feszíteni, mint ahogy ő szeretne. Ekkor csend lesz.

Én így használtam évekig, nem volt semmi gond. 120km/h-nál négy litert fogyasztott, és a végsebessége kerek 200km/h lett, óra szerint.

A kuplung bowdent én úgy állítottam, hogy ne legyen holtjáték. De nem is emeljen ki egy kicsit sem. Így a zörgés is elmúlt, illetve alig hallható lett.

Maradt még nekem egy szelephézag állító célszerszámom, és egy lapkám, ha valakit érdekel, megnézem a méretét. Megbizniszelhetjük.
Túra plexit, és fesszabályzót is az e-bay-en találsz. A plexi ára elég húzós!
megjött az új ülésem! pont amilyet akartam. deléután letesztelem.
xj 600 alkatrészei eladók tel 06704275150
Sziasztok!

Vasárnap òta boldog tulajdonosa vagyok egy 95-os Xj 600 diversion-nek.
Az elsö tapasztalatok nagyon jók. Nekem is hangos a kuplung, zörögnek az idomok de összessègèben jó állapotú.
A kèrdèsem az lenne, hogy honnan tudokrendelni/venni túra plexit? Illetve a fesz. szabályzó cserès. Tudtok ajánlani valakit aki megcsinálja Bp-en? Üdv Vili
Olvasd végig, ebből sokat megtudhatsz: http://www.xj600.szermek.eu/?p...
Sziasztok ! Eladova valt tipusvaltas miatt a Divim !
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_xj_600_s-9395423
Ha nincs semmi különleges kívánságod, egy normál kárpitos megcsinálja. Én is így húzattam át az előző motorom ülését. Persze meg lehet csináltatni neves üléskészítőkkel is csak az elég borsos...
Sziasztok.
Rég voltam itt nekem egy 1999-es divim van 42 ezerrel.a gondom hogy kezd szétnyilni az űlésem elején a középső varrás,érdemes-e felújítatni a teljes nyerget és hol?van-e valakinek ilyesmiben tapasztalata...Köszi.ja én kom-egomi vagyok
Én Ballistol fegyverolajat használok szinte mindenhova.
Fegyverolajat inkább mint Wd40 et.
A wd40 minden kenést kiold, lemar.
Vagy kenés kell neki.

Vedd le a sebességmérőről, és óvatosan fújj bele egy kis WD-40-et, vagy valami hasonló kenő-karbantartó anyagot. Amikor mész a mocival, enyhén felmelegszik, a kenőanyag meg szépen lecsurog végig. Ha ez nem használ akkor cseréld ki a spirált mert valahol szorul, és előbb-utóbb elszakad.

Nem a spirállal kell visszatekerni
Amúgy laza, vagy elpattant a köpenyben egy-két szál.
3 az egyben műszer. méri a sebességet, mutatja a vízszintes vagy a függőleges kimozdulást és még északra is mutat.

de biztos ami biztos alapon szerintem nézd meg, hogy a spirál rendesen benne van-e a helyén? tavaly nekem a gyerekmotoroztatás közben ugrott ki a helyéből és nem sikerült visszakapatni a helyére. a burkolatot leszedve, mert úgyis hegeszteni kellett a tartóját, max 20mp volt az egész, mert simán elkapta a menetet. jól meghúztam és szigszalaggal is rögzítettem.
sziasztok,

ha elmászkák a kilóméteróra mutató mit tudok tenni ? :( illetve pl fix 100 km/h-nál is ha kicsit mozgatom a motort akkor láthatóan lötyög a mutató. eddig nem volt ilyen :(
Üzenet ment.
Fordulaton már nincs hangja , no ,de addig . Menet közben már nem hallani semmit .
Gyártass gépműhelyben, talán jobban kijössz.
Várom a telefonszámod, közeleg a szombat.
(e-mail)