Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Mennyi volt a dob?
Méretpontos lett (felfogatások)?

Egyenlőre ennyi.

Üdv,
2N
Szerbusztok.

Nekem egy éve van xt 125x- em. kb fél éve van rajta "sport"-dob. Nekem a Jano-dob csinálta, és nagyon eltalálta. sokkal gyorsabb nem lett, de erősebb lett és meglepően jól gyorsul azota. Pl vidáman el lehet vele indulni kettesből is.. Na és a hangja... Én amit a legtöbbet kihoztam belőle autopályán 116-117km/h volt. de akkor már eléggé visitott. Sztm érdemes legalább a katalizátort kiszedetni. nagyon jó gép városba, de rövidebb turát is be lehet vele vállalni.

Minden jót minden motorosnak.
Üdv
Szia!

100-105-öt, mindig ennyit ment (850 km-rel vettem, 1000 után próbáltam ki).

Üdv,
2n
2N:
Most mennyit megy a motorod?
Hány Kilométer (kb) volt benne mikor elérte a ~90~100 Km/h-át?
Az igaz hogy Elméletileg 110 Km/h a vége?
Szia!

Nekem x-em van, 2500 km körül járok. Az én blokkom hangos, valamint nyúlik és csattog a lánc a vezetőkön. (Főleg azóta csattog mióta felemeltem a hátulját.)
Más gondom nincs vele, leszámítva talán a "világítást". Az izzó nálam nem villog, nálad is csak vmi. kontakthiba lehet.

Üdv,
2N
Sziasztok XT125 tulajok!
Most találtam rá a fórumra!
Én 2,5 hónapja vettem egy XT125R-t újonnan, azóta 7500km-t hajtottam bele főként városban. Azóta volt 1-2 apró hiba ami kijött rajta, olvasva a fórumot hasonlóak, mint Nektek. (letört a rendszámtáblatartó, zajos lett az első fék a benne található lemezek miatt, tönkrement az első féklámpakapcsoló, lefulladt a motor, mikor teljesen jobbra fordítottam a kormányt, elment az alapjárat, picit nyúlt a lánc, stb.)
Fogyasztásra kb. 3,3l jön ki, a vége 105km/h. Szerintem nem zajos a blokk.
Problémám az első fék gyengesége, mely csak az R-típusokon fordul elő. Ma voltam márkaszervizben és kiderült, hogy az alumínium-öntvény egydugattyús féknyereg erős fékezésnél szétnyílik!!! Hiába légtelenítettük a rendszert, emiatt a fékkart kormányig is be lehet húzni anélkül, hogy a fék felkeményedne! Szerintem ez anyaggyengeségből adódó súlyos gyártási hiba! Próbáljátok ki! Nyúljatok a féknyereg elé ott ahol a tárcsa a fékpofával találkozik és húzzátok be erősen a féket!
Ha ti is hasonlót tapasztaltok szerintetek mi lehet a megoldás? Az X-típus első féknyerge tárcsával együtt szerintetek kompatibilis? Mert sok jót írtatok róla.
Az R-típussal közúton emiatt nem lehet vészhelyzetben biztonságosan megállni (velem múlt héten fordult elő egy elég meleg helyzet), nemhogy stoppie-t végrehajtani, mint az X-típusokkal! Ezt jeleztük is a Yamaha illetékese felé, aki közölte, hogy még nem hallott erről, ez fék ilyen és pont…
Második kérdés:
Nektek is külön életet él az első tompított izzó? Anélkül, hogy kiégne, vagy rázós úton mennétek le-fel kapcsol?
Tapasztalataitokat várom!
Szia!

Nem, én motor, robogó fórumos srácokkal voltam, de láttam az enyémen kívül két lókis xt-t is!

Üdv,
2N
téged láttalak, egy hondás csajjal akkor???
Lesznek XT-sek. Én (most már úgy tűnik) biztosan.
Ha sportkipuffot veszek a mocira, akkor elvész a garanciám???
Hali!
Pont most volt egy éves júliusban,és jeladó probléma volt.
3 hónap után már megúntam a várakozást és a Yam.Mot.Hung.-nál is reklamáltam de ők a kereskedőre mutogattak.
Garanciálisnak elfogadták, de ha tudom kifizettem volna azt az ötezer forintot mert a szerelés úgy is ingyenes.Vidéken ez van.
Remélem kis XT-ek is lesznek fenn Pesten szombaton, nemcsak én leszek olyan, hogy felzötyögök Pestig... :)
Szia!

Hát ez szomorú. Ez típushiba, sokan írták már (külföldi fórumon is).
A tied mikori kiadás, és mit csináltak vele?

(Ha jól emlészem jeladó probléma szokott lenni?)
Hali!
Hm....
ja igen, képek a mocimról, még az első nap, az első km után készültek:

www.carstyling.hu/car_shower.p... src="/img/smiles/18.gif" align=absmiddle>
Én is XT125R tulaj vok szerencsére... :
plaszter2@freemail.hu --msn
Hy !
Én is Xt 125 R tulaj vagyok

MSN cím: csabi33@hotmail.com
márciusra megvan a jogsim,3.kerületi vagyok,majd vkivel mennék szivesen gurulni
Van valamelyik XT 125 R tulajnak msn címe? Fő a tájékozottság...
Köszönöm.
Szia!

YBR:
forum.index.hu/Article/showArt...
Ez kifejezetten YBR-es fórum, bár nem csak YBR-es tulajok vannak fenn, én is megfordulok ott néha.

Üdv,
2N
Hello!

Nekem ilyen motorom van. msn: szeki001@hotmail.com
Ha akarsz akkor kérdezz!
keresd meg Szekit ő most vett nem rég 1-et....Sok Sikert!!
Szevasztok!

Van valakinek bármilyen tapasztalata, infója, esetleg videója az YBR 125-ről? Vásárlását tervezgetem...
Azért ide írom, mert ugyanaz a blokk van benn, mint az XT-ben.
HY
Ezeket a videókat mindenki töltse le és nézze meg! A gyerek nagyon el van tévedve! Valamit nagyon elállított a műszerfalon!!!
Az kizárt hogy ennyit mennyen az xt!Nekem a maximum amit ki tudtam hozni a motorból az a 108Km/h enyhe hátszéllel!!!

rapidshare.de/files/22519388/V...
rapidshar e.de/files/22519568/V...