Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok motoros kollégák
Elképedve nézem hogy egy 125 ös 4T moornak ILYEN KIRÁLY HANGJA LEGYEN
Gabona ha ez gyári kipuff akkor mien ez sportdobbal?mint egy KTM komolyan.Erősen elgondolkodok egy xt vásárlásán Tom nem nagy eresztés gyorsaságban de hát ez nem arra való hanem hogy 50 nel a városba feszkozz mien hangja van pfuuu komoly gép
Szevasztok!!!
Igaz hogy nekkem CBRem van de ma kiprobálhatam haver Yamaha XT125 X-ét és kellemesen csalodtam benne!!!
Jó kis motor nekkem tetszik!!!
Sziasztok 2N kolléga irányított a fórumra!!! Előreláthatólag 2 héten belül én is XT125R tulaj leszek! Remélem sok okosságot tudok majd írni, és találni a fórumon..
Helló!

Megemeltem a gép hátulját (felraktam a rugóstagot a fenti lyukba), nem kicsit lett magasabb!
Még nem mentem egy métert sem vele, majd talán holnap.
Viszont az oldaltámaszt nem lehet lejjebb rakni, így aztán olyan mintha fel akarna borulni amikor letámasztom. Rádásul így az autó mellett is alig fér el a garázsban. Eddig le lehetett támasztani úgy, hogy a fenekét bedugtam a fal és az autó közé, most viszont rádől.

Húztam a láncon is, most ~1900 km-nél hátulról a 6. jelen van (az elsőt is beleszámolva). Nálatok?

Mára ennyi, ha az időjárás engedi, holnap beszámolok róla, hogy mijen lett az emelt fenék.

Üdv,
2N

Ui: Gabona nagyon hallgatsz. Jársz még erre?
Szia!

Én sem, bár azóta rájöttem, hogy 1000 km alatt "csak" 2x húztam, ha nem számolom a vásárláskori (850 km) feszítést.

A kuplung megcsúszást csak a kánikulában csinálta párszor, azóta óvatosabban váltok vissza.

Üdv,
2N
üdv 2N

Nem értem nálad miért nyúlik annyira a lánc!Az enyémben most van 3840 Km de még csak 2 szer kellett húzni rajta!
A kuplung megcsúszás visszaváltáskor nálam nincs!
XT-s kollégák!

Nektek is nyúlik a lánc?
Kicsit idegesit, 1000 km alatt már kétszer feszítettem, de megint laza. Most jön a 3. feszítés.
Ez azt jelenti, hogy 333 km-enként feszíteni kell ami kissé túlzás szerintem, főleg mivel adok neki láncspray-t is rendesen.

Másik kérdésem, hogy nektek is megcsúszik a kuplung visszaváltáskor?

Üdv,
2N
Örülük hogy tetszik!egyébként szerintem is
Szerintem 10-szer jobban néz ki mint a g yári.
én se tudtam valamelyik nap feltenni
help!!!
azon vagyok csak nem megy
Tegyél fel képet!!!
Hy mindenki!

Most vettem a motoromra egy Renthal kormányt és egy Polisport kézvédőt! Sztem jól mutat rajta ! Tudom ajánlani mindenkinek!A gyári nem a legjobb!(főleg esésnél!!!)
Véleményeteket várom hogy szerintetek milyen!
hehe...kicsi a világ
Sp nagyon olyan mocira vágyik, mint amilyen neked van =) bár ezt bizti mondta:D na mind1..
további jó mocizást mindenkinek
Hali!
Új "klónok" érkeztek: Tomos SM 125 és Peugeot XPS CT 125, a szívük yamaha.
www.tomos.hu
Szia!

Meg van még.
Hello gabona! érdeklődnék meg van-e még a motor. Jó a hangja.
köszi a linket! Megnéztem a vidit és eszméletlen jó a hangja!nekem nagyon bejön!
mégegyszer kössz!
Gabona!

benne lennék egy ki s motorozásban de nem tudom merre laksz!Én Soproni vagyok!
ha a környéken nyomod akkor mehetünk!
Menny rá a free-re utána várd ki a visszaszámlálás és utána letudod tölteni.
Ja most jut ezsembe, hogy régebben csináltam egy videót amin hallani a hangot is szépen. Egy német fórumba töltöttme fel. Itt a cím: http://rapidshare.de/files/14924702/xt125x_soundchecks_by_gab ona.wmv.html
Csabi!

Szyvesen fölveszem de nem fogzs hallani semmit, csak ordenáré zajt. Mivel brutál hangja van és a telefonon se vesz fel szépen hangot.

Találkozzunk személyesen és megmutatom.
Szia!

dede :)