Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen általában a 4 ütemű 125 supermotók ennyit bírnak, YAMAHA,DERBI,AGP,PEUGEOT,TOMOS,stb
Én megbarátkoztam a gondolattal, megbízhatób, jobb hangja van a 2 t-nél, szóval egy városi motor.
hát akkor ezek elég gyengék. Akkor egy 125-ös cbr az ennél sokkal többet meg hát egy ilyen motoral még lehet hogy a balatonra indulnék el. amuyg az összes ilyen supermoto ennyit tud csak???? CSak a supermotok amik városba jók.
110et megy az XT! a gyorsulása elég gyenge én nagyon odateszem! havernak van xt 125Xe még a 125ös etkó is megfogta repülőrajtból
ÉS melyivel tudnak ezek tépni??? MEg azért jobb kocsit is uyge odavágnak gyorsulásba???? MEg amint olvastam városba tökéletesen alkalmas.
Sziasztok!

Tegnap írtam, hogy megemeltem a gép hátulját.
A változás számomra vegyes.
Könnyebben billen egyik oldalról a másikra, .
Több súly van az elején, nagyobb tapadás, e .
Kemény lett a hátulja, jobban pattog, ez , bár még csak finoman teszteltem.
Az eleje puhább mint a hátulja, nem érzem az öszhangot, de ez lehet, hogy szokás kérdése.
A letámasztás kicsit parásabb lett, .

Fogyasztás téma:
Nekem 3 l, vagy kicsit alatta, de ez gyári kipufogóval, fúvókával értendő.

Helló mindenkinek!
A finster egyébként kb mennyibe kerülne?
De kivel csináltassak?
Elhiszem no para Végülis 125 4t-s motor van benne ugyan úgy. Tudom én.
amugy csak elmondanám, h a CBR ha nagyon verem neki eszik 3 litert,3,5 még sose jött ki nem h 4
a cbr125 kb 4-4.5 öt eszik.
az xt125 néha 3 at,de inkább 4 et
inkább xt-t vegyél,mint cbrt,mert a kátyúk miatt előnyösebb a nagy teló.meg votl tesztbe is,hogy ez a legjobb városba
mé,nemhiszed el?
Fogalmam nincs, 1x űltem cbr125-n
hello

Lenne egy két kérdésem hogy ha én egy ilyen motort városba szeretném használni akkor arrra mennyire alkalmas??? A végsebesége meg a gyorsulása fogyasztás miben külömbözik például egy honda cbr125 R-től vagy hasónló motoroktól???
Dehogynem! Lehet kapni gyári sportdobokoat és rendszereket közel hasonló áron. Csak ezek messze nem haladják meg hang terén az elvártat. Fölmész német fórumokba sok ilyen videót lelehet tölteni, ezeken hallani, hogy nem sokkal nő a motor hangja, mivel a szabályos értékeken belül kell maradni. Javaslatom, hogy csináltass, hamarabb kész - mivel 2-3 hét mire behozzák az országba a rnedelt cuccot- és olyan hangot és formát csinálnak hozzá amiet te akarsz.
Jah most olvasom a topikot hogy nem. Külön nem lehet szted venni csak egy olyan dobot mint amilyen a tiéd?
Te motorodon gyári kipufogó van?
Tudom hogy ugyan az. Épp azért érdekel. De nem berhelhetem szét mert akkor nem lesz garancia a motorra. Az meg azért nem árt ha van.
Az a pici motor? Az aranyos
ilyen hangja van az enyémnek is. lácik mind a kettő 125 ös 4t
Hali!

PROEX rendszer van rajta, csináltattam.
Hali Gabona!

Nagyon komoly dob van a motorodon. Érdekelne, hogy honnan szerezted ???

üdv.: zoleemoto
Ember, de vedd le a YBR-ről a kipufogó dobot és ugyan az Ugyan az a blok van benne mint az XT-ben :)
Itt van a videó!


Föltöltöttem máshova!
Erre én is kíváncsi vagyok. De azt írja hogy file not found.
Szia!

VIDEÓ

Itt a videóm, tölsd le és hallgsd meg milyen sportdobbal :)

Van 1-2 dolog ami megváltozik a környezetedben mikor felraksz egy ilyen sportdobot.
Kezdjük azzal, hogy a szomszédok teljes szívből utálnak, és megnövekszik a fülldugók eladási statisztikája.
Másik, hogy egy bizonyos idő után jelentkezik a halláskárosodás jelei - megjegyezném hogy nem veszélyes-.
A többi fázison még nem estem át.