Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Lenne eladó alsó-felső villahidam és komplett teleszkóp ÚJ!
Elérhetőségek az adatlapomon.
Ez jó .
Neked meg gratula.

Néha kicsit kételkedem a kicsi XT minőségi összeszerelésének a szintjén a szinte mindenkinek elszakadó kuplung bovdenek miatt, de ilyet jó látni .
Gyerekek!
egy kis érdekesség..

minap megvizsgáltuk endoszkóppal a motor henger-dugattyú-hengerfej-szelepek- állapotát.. továbbá egy nyomáspróbát is végeztünk..
a henger-dugattyú-gyűrű közel 100%-os, szelepek jól zárnak..alig van veszteség.. nagyon elégedett vagyok, mivel a motorban közel 150.000km van és még nem volt bonta..

Üdv mindenkinek
ja most nézem :/ 21000 km az sok neked?
küldj képeket.állapot? km? pegaso@c2.hu
480-ért érdekel az enyém? Ha igen szólj és dobom az MSN címem.
hali.keresek egy xt-t megvételre max 12 e km és 500 e ft ig.piros nem kell.akinek van eladó írjon
500e.Ft+ adtam vele 1 garnitúra új gumit.
menyibe vittél el amugy a mocit?
vég dob összekötő csővel.
Szia! Ez egy komplett rendszer, vagy csak dob?
Hali mindenkinek. a motorom elkelt és maradt 1 raptor sport dobom, ha valakit érdekel.karc mentes állapotban és szép hangal.
60e Ft ért vettem, ár ajánlatot: dobi72@gmail.com
ha 2mm eltérés van akkor az már nem ugyanolyan...
Ilyen lesz elől, szal szeretnék hátra is vmi szépet. Ezt szeretném hátra, csak nem vagyok teljesen biztos h jó.
Am csomót kerestem neten, de átmérőnél több infót sehol sem találtam. DT - 218mm, XT - 220mm, és ránézésre ugyan annak tűnik. Azért holnap jobban megnézem az enyémet.
csúnya a gyári? :D ilyet se hallottam még... sok nagyobb ccm-es sportgép vagy SM megirigyelhetné a kis XT tárcsáját... amugy csak a méretet nézd meg(google...), ha ugyanaz akkor stimm!
Üdv
Lenne egy kérdésem. Az 50-es DT-n ugyanolyan féktárcsák vannak mint az XT-én? (konkrétan a hátsó érdekelne)
Csak mert sehol sem lehet hátsó tárcsát kapni, csak gyárit. Az meg drága és csúnya. De feltűnt h a kis DT-n mintha ugyan az van. Valóban így lenne?
Még nem :S
DT-t eladtad már?
Ha valakinek van eladó Yamaha XT125X-e 250-450 között az vegyen már fel msn-re vagy írjon az emailemre.
MSN: kriszdt@windowslive.com
Email: krisz9502@gmail.com
Mennyibe ment el?
Én már eladtam a mocit!:D
Nekem is van egy... 525.000, és a fejidom mellé kapsz egy motort is ajándékba!