Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ez az én meg nem tudom h mit is csináljak de most ha már kifizették akkor muszáj leszek lemenni Siófokra!Mert hát Siófokra egy évben 1x megyek le Tokajba meg minden héten ott vagyok ha nem is motorral akkor kocsival!De sajnálni fogom az biztos a találkozót!Ezt az egészet elbaszták most igy körülöttem na mindegy majd meglátjuk!Vagy lent leszek vagy nem!
Mint mondtam még képlékeny! De eddigi terv szerint 10-11re ott szeretnék lenni, és sztem még a csütörtök délután lapos lesz, ezért lecuccolás után vszeg megyek Bükközni 1et, aztán este vissza! Én most hétvégén klubos bulin voltam (Miskolci Motorosok Klubja); most pedig ugye Tokaj, és én ezt ugy oldottam meg h kijelentettem h ha most megyünk nyaralni akkor én nem megyek :D
Csütörtökön fogsz lemenni?Ha mész hány körül?Még gondolkodom én is h menjek e Siófokra valahogy nem sok kedvem van menni igazábol inkább motorostalálkozóra mennék!
Nyitától zárásig tervezem, de még képlékeny
Egy gyors kérdés. Valakivel volt már olyan, hogy nem mért a kilóméteróra? Minden műszer működik, de nem mutatja a sebességet és nem számolja a megtett utat.
Az érzékelőnek látszólag semmi baja, beázni meg nem hinném, hogy beázott volna.
Ötlet vagy tapasztalat?
Hello!
Valaki nem tudna olcson xtx fejidomot?
Előre is köszi...
Mert Siófokra megyünk le péntek délután és pont igy tudták szervezni az egészet és most nem mondhatom azt h nem megyek velük!De bassza telibe ezt is pont ilyenkorra tudták rakni!max csütörötök délután körül megyünk le Tokajba lenézünk meg ott csámborgunk egy kicsit!Te hogy fogsz lemenni mikor mész le?
az X is tömlős
Miért nem? Már biztos?
csáó.mennyiért adod a fejidomot?
Szia,
Nekem R van azon tömlős elől-hátul.
Viszont a külsőn is rá van írva: tube type-tömlős,
tubeless-tömlő nélküli.
Szevasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy az xt-én a gumik tömlősek?
Basszus nem fogok tudni menni a tokaji találkozóra!Igy elbaszni valamit áhhhh!
az a szép mikor a Shell-nél tankolsz és utána egy kereszteződésben leáll a motor szar érzés ezért tankolok mindig OMV-nél... drágább de sose volt vele bajom.:D
bizony megyek! :)
sajnos nem tudok segiteni, csak 1 tipp: ebay ...
Légtelenités vicces szokott lenni... türelmet igényel és általában nem megy elsöre... más, fékolaj is elhasználódhatott...
Csáó valaki nemtud utángyártott idomokat olcsón?mert a Yamahanál a gyári rohadt drága!Előre is köszi
Karmi
Én is hasonlóan jártam, de leírva durvább szerintem mert csak össze-vissza hajlott minden kb.
Örülök, hogy te ennyivel megúsztad.

Kösz Szila de megpróbálok majd minden egyben megrendelni.
Hát utángyártott kuplungkart tudsz innen rendelni! Most van is raktáron! A többi alkatrész nem tom honnan lehetne beszerezni.
Azért így a leírásod alapján eléggé sérült a motor. Nekem is volt már hasonló balesetem sajnos, de nekem akkor "csak" az első villa hajlott meg. Minden más épen maradt. Ja csak az oldalsó idom repedt meg egy kicsit, pedig jó nagyot kapott.
(Astóriánál kifordult elém keresztbe egy kocsi és végigszántottam az oldalát. :S )
Egyébkén szerintetek honnan lehetne beszerezni ezeket a cuccokat?
Előre is köszi!
Annyi történt, hogy mentem egyenesen és jött egy skoda jobbról. Nem vett észre és bejött elém. Az út meg rendesen csúszott mert eső után volt, szóval skoda ki én nem tudtam megállni, úgyhogy motor balra én jobbra csúsztam. A motor neki az autónak én meg el az autó mellet-mögött.
A motornak igazából alig lett baja mert csak a lábtartó hátsófék hajlott el nagyon. Az elsőfék és a kormány szépen meghajlott, a szivató és kuplung tört.
Persze a fejidom és az első sárhányó is szépen eltört. Szerintem azért úszta meg ennyivel mert a hátsó lábtartó lent volt és azon csúszott. De mondom haza tudtam vele jönni.
Raksz fel róla képet hogy mennyire tört? Mi történt?