Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a segítséget!
Kérlek használj írásjeleket a mondatok végén, köszi.

Yamaha márkakereskedésekben megkaphatsz mindent, egy fejidomok ha jól tudom, akkor olyan 15-20e ft. körül kóstálnak.
Üdv
mennyiért lehet vásárolni és hol
Előre is köszi
Na, csak nem? Gratula!
Pont a héten kezdtem el árulni az XT-t, szóval nekem is jövő hónapban jön az új vas :)
Üdv,sajna már el van adva.
Szia mennyiért adod!
Nem én vettem ki :) már így vettem, Király Tomi (miskolci topikon megtalálod) talán többet tud mondani... Ez még nála készült...
szerintem, csak simán egy lemezvágóval vagy egy sima furoval kiszedték az utolsó szükitést, ezután pedig egy nagyobb furoval kifurták az utolsó folytást! (nincs vágva és hegesztve a dob)
mikor megvettem, epoxygyantával volt berakva egy 4cm átméröjü csö a kipuff végébe, ez nekem kiesett pár ezer km után, és rézzel körbevonva oxigénnel hegeszttettem bele egy adott méretü csövet!


Ugytünik összejön a nagy XT, nagyon várom már...
Szia Berki!
Azt kérdezném, hogy hogyan vetted ki a fojtást a kupuból?
Előre is köszi!

Remélem sikerül megszerezned a nagy tesót(xt660 x)!

Sok balesetmentes km-t!
heló
már megvana hibaforás
nem volt töltés és nem ment a motor cssk amedig az aksi birta
feszabályzó csere megoldota a gondot mostmár tökéletes
Hy
Mit csinált a motor? hogy jelentkezett a hiba? nekem is hasonló gondom van/volt..

Üdv
sziasztok valaki nek nincs cdi je?
a előre is kösz!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Eladnám az XT-met 255000 forintért. Új fékek vannak rajta,lánc lánckerék olajok stb...
Van vki aki árulja a motorját innen? 90% h nekem is eladósorba kerül hamarosan, kiváncsi vagyok az árakra h ki mennyire tartja...
Nekem hidegen 2600-3000.
3000-3200
Sziasztok.
Sajnos nincs XT600-as fórum,ezért ide írok.
Azt szeretném kérdezni,hogy nektek hidegen pl reggel első indításkor mennyi szivatóval a fordulatszám?
Nekem 3500.
Nem sok az egy kicsit?
Köszi.
Üdv Bálint
Ma voltam Visegrádon, kicsit már hideg van, de még élvezhető.
Nekem volt már lamellacsere, nem egy nagy vaszisztdasz, ne félj tőle.
Szia,
Mennyi kilométer van benne?
Mennyibe került?
hy

szivó: 0,08-0,12mm
kipufogó: 0,10-0,14mm
(hidegen!)
üdv
Valakinek szart már be a kuplung? Mert nekem most lamella cserés :S
Szelepézagnak mik a gyári értékei? Lécci irja le aki tudja sürgős lenne. És a 10w 50-es olaj még jó bele?