Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kész van az új kipufogó a motorhoz! Nagyon állat hangja van!
Miskolc belvárosában megelözött egy KVdaráló...pirosnál mindig beértem, aztán mikor közeledtünk lillafüred felé én is felhagytam a lakott területen 70-es érvemmel, sem piros lámpánál, sem kocsik közöt mászkálva sem kanyargós részeken nem volt esélye! Vmi 80ccm-es agyontuningolt fos volt... a tulaj állitása szerint azért nem megy mert már 4000Km van benne mióta belerakta a tuning cuccokat, és már van 1-2 cserés alkatrész... ennyit erröl... biztos vannak jó meg erös robogók, de az csak robogó!
olajcsere intervallumonként.... 6000km
Robogóhoz nemigen lehet hasonlítani, ez egy rendes motor, míg amaz csak egy automataváltós vicc. Mivel 125-ös 4T motorról beszélünk, el kell fogadnod a teljesítménnyel kapcsolatos kompromisszumokat és nem szabad brutális teljesítményt várnod tőle. 100 felett nem nagyon fogsz vele virgonckodni, de ez nem is arra van. Hogy maradjunk a hasonlítgatásoknál: szétreszelt robogókkal nem érdemes összehasonlítani, mert ugyan lehet, hogy lámpánál lenyomnak, de az XT azoknál sokkal kifinomultabb, hétköznapi használatra sokkal alkalmasabb. Tuningolni kidobott pénz, erősebb szinte semennyivel nem lesz tőle, viszont cserébe eszik fixen 2,5-2,7 litert.
1000km után mikor kell vinni legközelebb szervizbe?
de lehetséges, hogy nem kell várni szeptemberig :)
600.000
Mennyiért tartod a gépet ?
11855 Ft
ja apropó..augusztus-szeptember környékén szeretnék megválni az enyémtől, ha érdekel a dolog akkor beszélhetünk
ez h robogó leelőz ez képlékeny nem mind1 h milyen a robogó..100as utazó meg bőven megvan. én személy szerint 190 centi vok és 79-80 kilo. szóval menetszélből bőven kapok, de a 95-100at alattam is viszi. ha jó kedve van, akk 112 NÁLAM a vége. remélem tudtam segíteni, és xt gazda leszel
Sziasztok ,kéne egy nagy segítség !

Én még ful kezdő vagyok ,nem soká rakom le a jogsit 125 re ,de nem tudom hogy milyen gép is kéne nekem vmi enduró ,vagy supermoto szerűt szeretnék ,mint pl a xt 125 x .Nagyon meg tetszett ez a xt 125 x és elég sok jót is írnak róla ,kényelmes meg bízható ,viszont sokan azt írták rá hogy még egy robogó is leelőzi a pirosnál.Szóval tudnátok segíteni nekem hogy ebben a kategóriában milyen motorok vannak ,vagy mit érdemes megvenni ,vmi olyat aminek az utazója kb 100.
km/h
milyen dob?
A napokban kész lesz az új kipufogó az xt-hez!
Hivd fel a legközelebbi yamaha szalont! Ök megmondják a tutit! Viszont ök csak alvázszám alapján rendelnek ha jól tudom, ezért lehet h ugy a legjobb ha összefutsz egy fiatalabb XTvel, rápróbálod a tanksapit (ha jol tudom ugyanaz a tank...) és az ujabb XThez rendelsz 1et...
180. oldalon ott van
Hali! Nekem még a 2006-os gyártású xt-m van aminek a tanksapkája nem zárható! Nem tudjátok hol lehet rá venni olyat ami zárható?
Vagy lehet rá kapni egyáltalán? Előre is köszi!
enjOy!Letudnád nekem fotozni a hátsó részét amit átalakitottál?!köszke
bátyó
sziaaa tesoo
Én DT-n csináltam így! Nem változott a kuplung keménysége! Viszont nekem 2-3000enként cserés volt :S ezért is vettem meg most az XTre a gyári bovdent
Helosztok, régebben olvastam, hogy a kuplung bowden helyére babetta hátsó fékbowdent szoktatok rakni.
Egy ilyen babetta bowden kb mennyi ideig bírja?
Kb ugyanannyira puha lesz tőle a kuplung mint a gyáritól?
Davis meg van még az eladó fejidomod az Xt-re?
Én elcserélem veled 2006 os yamaha xt m van 4t apróbb hibák de nem motorikusan.Ha gondolod szolj,mert már van rá vevőm.Na ciao
ha valakit érdekelne akkor volna nekem is egy ilyen kipufogóm, majdnem kész összekötő csővel