Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Yamaha yz 250 es felújításra szoruló nicasilos hengert keresek 95-96-os évjárathoz, a nagy power fedeles tipust.
carmania@upcmail.hu
Pakolgatás közben előkerült egy használt első féktárcsa és egy zsír új hátsó fékbetét szintén 04-es YZ450f-hez. A hátsó fékbetét csak azért van kibontva, mert DRZ-hez vette haverom, de amikor ki szerettük volna cserélni, akkor vettük észre, hogy ez bizony Yamahaba való.
szia!
Persze adok de inkább e-mailban adnám meg
Hello engem érdekelne telefonszámot tudnál adni ?
Szia!A kis lánckerék védőrács érdekel....
laci341974@citromail.hu
Eladó a alábbi csomag 15 000-ért. Az alkatrészek 2004-es 450-es YZ-hez valók. A hajtókar kb 40 üzemórás.
Ok.Köszönöm
szia. a matricákbol márcsak az elsö rajtszám alap van meg és a 22 es számok.
Rá se ránts, húzd neki had köpködje. Lehet a sok olajtól, de szerintem forgasd jobban, nincs annak semmi baja. Nekem sok éven át volt yz125, az is csepegtette a fekete csövön az olajat.
Szia!Érdekelne az Athena matrica.
laci341974@citromail.hu
annyit még hozátenék hogy a fékhatás a gyári tárcsa és a motomaster tárcsa között ég és föld!
szia. az elsö tárcsát betétestöl 16000 ért adom. csak a tárcsa volt 23 ezer és egy2-3 üzemorát ment erre garanciát vállalok. a betét szint ugy mert egyszere lett felrakva a motoraa petét pedig ap racing 5000 volt. a lánckerék védö 2500ft!
helló a 3. képen az első tárcsát és betéteket ill a láncvédőt menyiért adnád? ja meg a kormányszivacs is érdekelne
KERESEK YZ426F-hez váltót vagy váltó fogaskerekeket, akinek lenne, keressen emailen: pdmaniac@gmail.com
Az volna a problémám,hogy a motorom a power szelep levezetojenel(csőből) köpködi az olajat.és a motor levezetőjéből (csőből) ami hátra felé megy abból is köpködi az olajat. Mi lehet a baj ?
YZ 125
üdv eladók
üdv vásárolni szeretnék yz 426f hez hajtó kart , dugót, vizpumpát 06-33-478-139 minden nap 5 óra után. vagy ha nem veszem fel este 8 tájékán.
Hy!
Nincs valakinek eladó Hot Cams tengelye(i) Yz426f-be?
Ha lenne, írjon emailt: pdmaniac@gmail.com
szia! 06309126743. holnap reggel 8 tol tudsz hivni!
helo érdekelnek az idomok ha meg van küldj teloszámot
Sziasztok! keresek megvételre yz 125-öt, 2006-os évjárattól érdekelne, lécci szóljatok,ha tudtok valami eladó vasat. az állapot majdhogynem lényegtelen...jöhet jó is és javításra szoruló is!
x-up@freemail.hu

köszi
Jó napot urak.
Valaki meg tudná mondani hogy yz450f-re rá lehet-e tenni a hasonló évjáratu wr idomokat?Köszönöm.
az összes idomot odaadom 6000 ért! végeztem a yamahával
kormány átalakitó 6000 ft
berugokar 10 ezer
van alig használt motomaster tárcsám is fékbetéttel. és sok uj yz 250/125 tömitésem valamint kuplung lamellák gyáriak.
Akinek még több az meg újat :)
Akinek sok pénze van az vegyen öreg 4t.t.