Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igy van! :D nekem nagyon bejönekk ezek a motrok! :D
Akkor minden rendben és minden jó!
Hali!
Tisztában vagyok az errejével! Az anyagi költségekkel is tisztában vagyok csak az ilyen aproságokban érdeklötem a fogyasztás nem izgat csak tudni akartam kb menyi! Az erejétöl nemfélek egy tsr után mert észel kell motrozni és nem lesz gond! köszi a Segitséget ! Jaa és anyagilag nem lesz gond a fentartással! Üdv! :D
A fogyasztása lesz a legkevesebb amire költeni fogsz..10 éven felüli négyté crossnál már szépen alá lehet szaladni szinte bármivel.
Az üzemóra az idő mértékegysége,km/h pedig a sebességé...amíg ilyen átváltásokban agyalsz és fogyasztással kapcsolatos kérdések merülnek fel addig jó messzire kerüld el ezeket a gépeket,és ezt pusztán jótanácsképpen mondom.
A tsr után nagy falat lesz a 426....teljesítményben és anyagilag is.
Hali! Olyan kérdésem lenne , hogy az yzf426 menyire tartos crossmotor részére és mik lehetnek a nagyobb hibák a motorjában! A váltójáról már halotam de azon kivül van-e még valami! Fogyasztásuk menyi 1 üzemóra alat! És bocsi de nemtudom hogy kb. 1 üzemórát menyi km-er után raksz bele!?
Ma szétszedtem, a csapágygolyók nem rágtak be, viszont az a kis kar elég szögletes ami a röpsúllyal érintkezik
ez mennyire lehet baj?
Szia
Rendben, akkor szétkapom, és megnézem mi a helyzet vele
A hörgést csak terhelés alatt csinálja, üresben veszi a fordulatot.
Pl egyesben szeretném hogy kirúgja magát, odanyelezem és csak lehörög, ha nem engedném vissza a gázt akkor képes lenne leállni.
450-hez eladó olajszivattyú 2004-es évjáratú motorból normál jó állapotú. működő motorból,csak sajnos összetörték a motort. Ha valakit érdekel írjon emailt.
patvaros87@gmail.com
Üdv
Hello Pepito!
A hibajelenségnek amit leírtál túl sok oka lehet, szerintem ezt így látatlanban nehéz lenne megmondani. Ha jól látom nem lakunk túl messze egymástól és szívesen megnézem ha elhozod B. terenyére a gépet. Nekem is egy 250 YZ van 95-ös és elég jól ismerem már. A carmania@upcmail.hu címen elérhető vagyok.
üdv!

igazándiból ebbe a röpsúlyos cuccban acél golyók vannak ezt nézd meg meg-e van illetve nem e vályt már hornyot magának és ezért nem mozgatja már a powert (ez rossz olajzás miatt adódhat).
ha ez is megvan akkor a motornak forgatnia kell ezt és nyitnia kell ezáltal a karnak meg kell mozdulnia nagy fordulaton.
A hörgés ez csak álló hejzetben van vagy pl kigyorsításkoris?
Mert ha alapjáraton ketyereg utána soha nem fog kipörögni rendesen mert terhelés nélkül nincs szügsége annyi benyára.Ezért hajcsd meg és próbáld a kigyorsításokat, hogy akkor hörög-e ha nem akkor ne foglalkozz vele.
Akkor menet közbe amikor már jól kipörög álj meg ,power szelep fedél nélkül és akkor nézd meg, hogy mozog-e.Egyébként a barbin ezen az évjáraton azthiszem 2db csavar van 1:Alapjárat ami alatt rugó van és egy pici réz hernyó csavar ami mellék üzemanyag járatot nyit/zár azt hiszem ezzel még megpróbálkozhatsz. Egyenlőre ennyi:)
szia
igen amit belinkeltél, mind a kettő alkatrész megvan, jónak is tűnik, a rugó sem törött
esetleg annyi kérdésem van hogy hogy kell összerakni, nem-e valami rosszul lett, esetleg rossz sorrendbe?
A hörgésre nem jöttem rá mi llehet a baj, kapott nagyobb fúvókát, mégis azt csinálja.
Sziasztok! Eladó a kis 125-ös Dt-m.
Hali!

Hát ha kézzel mozog,de a motor nem mozgatja akkor lehet valami belül van szét esve. De még ez sem biztos mert ez a kis kar csak nagy fordulaton fog neked megmozdulni.Tehát nem úgy mozdul ahogy a gázt húzod hanem elér egy bizonyos fordulatot és hirtelen felmegy és elfordítja a powert.Ha alapból nem pörög annyit a motor akkor nem is fog kinyitni. Próbáld meg: Vedd le azt a kis kart a power szelepről és úgy nézd meg , hogy mozog-e fordulatra. A másik ha kézzel tudod húzogatni azt a kis kart akkor lehet nincs benne a power szelehnek a mehanizmusa ami röpsúlyos, én max úgy tudom mozgatni ha csavarhúzóval alá feszítek mert egy rugó huzza visszafelé.Egyébként így néz ki a röpsúlyos mozgatója. http://www.ebay.com/itm/1986-Y...

És ez az a kis kar ami átalakítja a mozgást.

http://www.ebay.com/itm/1986-Y...
Ezt a gépet nem ismeri valaki?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yz_450_f_ez_nem_vicc-8
355892

Köszi!
Csáó
Nem rég vettem egy yz 125-öt, ha minden igaz 84-es, motorikusan is, vázilag is jó, de nekem is ugyan ez a bajom, mint akinek válaszoltál
Alacsony fordulaton, gázrántásra csak hörög, ha felveszi a fordulatot akkor megy elég szépen.
Ma viszont leszedtem a power fedelét, beindítottam és fordulatra megsem mozdul a karja, egyébként kézzel meg könnyen mozog
Mi lehet a baj?
Üdv!
Segítségeteket szeretném kérni, hátha találkoztatok már hasonló dologgal.
Egy YZ250-esről van szó, 92-94-es évjárat, először volt az a jelenség, hogy túlfolyt a karbi, az meg ltt oldva, utána nagy nehezen szellőztetés után beindult, de csak 3-4mp-re, utána úgy állt le pörgetve is mintha a leállító gombot nyomnám. Utána sokadjára megint beindult, és ugyan ez. Gyertya csere, első rúgásra pöcc, fél perc után megint leállt.
Valakinek ötlet?
Szia! Sikerült megoldani? Mert ebben a power dologban tudok segíteni :)
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
valaki nem ismeri a mocit?
Szia, köszönöm a gyors választ. Sajna nekem pont nagyobb kéne, adaptereshez.
csáó. azt most igy nem mértem meg! de azt tudom hogy az yz re 2002 töl egy az egyben felmegy mindenféle átalakitás nélkül. ára 14000ft.
Értem, köszi a választ. Átmérőjét ill az árát had kérdezzem még meg
Sziasztok!
Yamaha tt 600 59x (1989)-hez keresek jó állapotú hengert dugóval,vagy keveset futott túlméretes dugattyú is érdekel!
Kérem jelezze ha van valakinek egy a sufniban.
Előre is köszi!
szia. jol látod az elsö az egy motomaster tárcsa. 24000ft volt. semmi kopás nincs rajta. mikor eladtam a motort vissza raktam rá a régi tárcsát. a fékbetétje sem kopott.
Jogos!
Üdv, az első tárcsa milyen állapotban van, ill gyári v oversize? Jól látom, h Motomaster, vagy csak hasonló?