Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Közelebbi képeket küldj légyszíves, hogy mennyire verte be a lamella a kosár füleit!
Reszelve volt már?
Szia megvan 25e
Érdeklődni itt, adok telszámot is:
pdmaniac@gmail.com
YZ első teleszkóp eladó, szép krómszárral, olajat nem ereszti a szimmering, szépen dolgozik.
Párja is megvan, de az hibás, igény esetén azt is tudom adni.
Ár 15eFt
Yz 450 hez való karbi javító szett eladó. Új bontatlan állapotban 10e ft
426 hoz hengerfej tömítés 450 hez rendeltem de nem jót küldtek, ez bontott csomag de nem lett használva 10e ft
yamaha yz426f bontva 2002évj
komplett válto
keihin fcr
excel kerék doma kipuff rendszer
nem hajtokaros volt!! fötengelycsapágy
van másik motorom , ez bontva alkatrészeknek eladó!!
email
ise07@freemail.hu
Hello!
Meg van még a kuplung?
Mi az ára?

Üdv: Csaba
Számot azt nem tudok, de ez talán segít a további keresésben:
http://www.pivotworks.com/Prod...
Hali. Tud valaki mondani egy kormánycsapágy számot yz450f 2009 motorhoz. Az alsó kéne,ha nem egyforma.
Gázálláshoz és fordulat függvényében változtatja a gyújtást
Sziasztok!

2003-as Yamaha YZF450-es krosszmotorom van. TPS szenzor van benne. Azt tudom, hogy elvileg ez a fojtószelep állását érzékeli, viszont nem áll össze a kép, hogy a szenzorjel minek ad tájékoztatást?? Hogy műküdik ez a dolog józan paraszti ésszel leírva:) Aki érti és eltudná magyarázni megköszönném:))

Üdv.
Eladó Yamaha YZ - WR 400/426/250 váltó, 4-es sebesség hibás, többi hibátlan.
Ára 27eFt, azt hiszem ennyiért még tartaléknak is megéri megvenni. Nekem már nincs motorom így felesleges.
Érdeklődni itt lehet: pdmaniac@gmail.com
Egy kis ízelítő a jelenlegi állapotokról. Hamarosan lesz egy nagy galéria majd, ha teljesen elkészül. Célegyenesben vagyok.
Hát ezen én is megrökönyödtem, de szerintem nem így van. Vérezhet ott más is. 35 +15 ezer kb a szett meg a tömítés garnitúra. De természetesen ő tudja.
Hajtókat csere miatt lebontod?
Nem éri meg kicserélni nem egy nagy tétel.
yamaha yz426f bontódik hajtokar már cserére érett, ezért bontódik
doma kipuff rendszer , gyári kerekek stb
email
ise07@freemail.hu
Ja igen, Köszi mind kettőtöknek :)
Náluk is csak komplett szett van annak ellenére, hogy az oldalon eleg sok méretű tűszelep van. Bár lehet csak nem tudták pontosan melyik való bele.
Rendelek egy felújító szettet ha más megoldas nincs.
Gerecse motornál érdeklődtél?
http://www.gerecsemotor.hu/uze...
Az európai raktárban nincs, akkor Japánból jön, és az 3-4 hét...
2-4 hetet mondott ha egyaltalan tud rendeni. Mintha nem akarnanak penztkeresni a boltosok. Fehéréket megpróbálom még.
Kösz a cikszámot !
4PE-14107-38-00 ez a cikkszáma, a tűszelep és a fészek van benne...kb. 6.000,- Ft
Esetleg egy Yamaha Kereskedés?
Nem igazan van komoly alkatresz bolt a kornyeken. Keszletet senki sem tart, mindenhol csak rendelni tudnanak felujto keszletet ami 15000ft. De nekem nincs szuksegem fuvokakra, co csavarra, tűre stb
Bármelyik "komolyabb" motoros boltba.