Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali skacok yz 125-re keresnék idomszettet (2002- felfelé évjáratban)
Amugy eladó idomszett-em van fekete idomokkal+matricázva normál állapotban vannak ... (több indó+ kép --- email)
feler091@gmail.com
üdv srácok
yamaha yz426f moci komplett tömitéskészletében nincs benne a blokk közép tömités.
ehhez nem szoktak tenni ? csak pasztát?
köszi
Szia, köszi! Alváz szám alapján 91`. Azt ígérem írok a csapról hogy jó vagy rossz, de a régit ne haragudj, megtartom pótnak, mert kitudja ez a kínai cucc meddig bírja...
Próbáld ki azt, hogy kiszellőzteted a hengert és befújsz egy kis féktisztítót, így már lehet elkapja a fonalat. Nekem is nehezen indult be, miután össze lett rakva a blokk. Ha meg valahol szerelési hiba van, azt így nehéz megmondani, azt neked kéne látni.
Ugye? Nem tudom mi járhatott a művész fejében...
Hello. Igen, valóban 91-92-es lehet, itt tudod beazonosítani, alkatrészrendeléskor jól fog jönni:
link1
link2

Ha beválik az új csap, és ha eladó lesz a régi csap akkor én szívesen megvenném tőled.
Üdv

Adott egy Yamaha yz250f1 1994-es, váltó javítást követően nem akar beindulni. A gyertya benzines Szimeringek cserélve, membrán cserélve, a szikra pedig élénk fehér és elméletileg jó helyen is van. Kompresszió is jónak tűnik.
Kérdés akkor mi lehet a baj, ki maradhatott-e valami. SOS
Hát legyen, mondjuk amennyire megy, felőlem I világháború előtti is lehet... De azért kösz, mert akkor legalább tudom mihez keressek alkatrészt!
ezt a benzicsap módosítást még nem láttam de nem rossz :) tudom ,hogy nincs köze az évjáratnak a benzincsaphoz, szimplán csak kiváncsi voltam ,hogy biztosan 96os e a motorod. de ez 91es,max 92 es csak. 93 tól 5ig volt egy ettől teljesen eltérő széria,96 tól pedig már egy megint másik széria. amit csatoltam képet,az a 96os
Szia, köszi, már én is találtam valami hasonlót, eléggé olcsón, kíváncsi vagyok mennyire lesz tartós, de ennyiért egy próbát megér...
Esetleg ha valaki hasonlón gondolkodik: http://www.ebay.com/itm/Gas-Ta...
Sajnos nem tudom milyen taknos volt eredetileg, de én ilyen állpotban vettem. Viszont az évjáratnak semmi köze a benzincsap kiképzéshez, mert a Yamaha szervizes mondta hogy minden évjárathoz ugyan olyan.
Sziasztok!
Tudtok olyan oldalt mondani, ahol a blokkban lévő alkatrészek gyári számai mellett a méreteit is le tudom informálni? 98as Yz250-ről van szó. Konkrétan erre a 4 váltó csapágyra lennék kíváncsi:
-93306-20540
-93311-41734
-93311-62035
-93306-20574
Lehet helyettesíteni. Így vettem az enyémet, igaz 250 98. Ja meg hát mint a kép is mutatja az előző gazdijai milyen okosak voltak... De lényeg hogy van rá mód.
YZF 400 426 ALKATRÉSZEK!
a hütöimet pont mot adtam el,karbim van
hello sajnos semmilyennel. biztos 96os? már a sötétkék tankos? esetleg feltennél róla egy képet?
Sziasztok! Tegnaptól egy yz125 `96 boldog tulajdonosa lettem, hogy a téli hónapok se teljenek el hiába. Annyiban kérném a segítségeteket, hogy milyen benzincsappal lehet helyettesíteni a gyárit, hogy legyen tartalék funkciója is, mert főleg endúróra akarom majd használni, és nem szeretném hogy emiatt ottragadjak valahol mert végleg elfogyott a benzin. Köszi!
Sziasztok
2005 yz250f-hez keresek fotengelyt,akinek van kerem szoljon
Lehet mas evjaratu is jo hozza.
keszimolnar@freemail.hu
Van valakinek eladó hátsó féknyerge yz 125 re? elméletileg 93-as modell 1992 10,-hóba gyártották, de nem tudom mikori évjárat a hátsó lengővillám, 1 hete vettem a motort.

Tud valaki segiteni?
Üdv: Barbi
Hello .tárcsafékes volt hátul?esetleg megvan a féknyereg? hasonlo korabeli 250 esem van arra kellene.
De a szelepekben nem vagyok biztos.
Helló!

Most bontottam atomjaira a YZ-t, amit vettem 3 hete. Váltóhiba miatt elsősorban. De komplett felújítás lesz. Amúgy 15 másik gond is előjött. Én azt tanácsolom, hogy kicsit menj vele, aztán szétszed. Használtan ilyenekből jót szinte lehetetlen venni. Az a legjobb, ha szétszeditek a blokkot, és mindent átnéztek, de ha már szét van, akkor úgyis újracsapágyazzátok dugózzátok meg hasonlók. Legalább is én össze nem raknám használt alkatrészekkel, hogy aztán pár hónap múlva esetleg azok miatt újra szét kelljen szerelni. Amatőr használatnál 100 üzemóra felett kell bírnia a dugattyúnak és a tűgörgőknek. Szerintem acélból gyártották.
Üdv
Vettem egy yz426f et. érdeklődnek mit és milyen időközönként kell cserélni (Hajtókar. dugó, szelepek acél vagy titán?)
Választ előre is köszönöm!
Sziasztok, egy ismerősöm keres yz 125höz hátsó működő féknyerget,lehetőleg pest megyében,köszi
KERESEK Yamaha yz426f vagy wr426f hűtöt párban, illetve berúgókart,valamint keihin fcr karbit
ha valakinek van elfekvőben valamelyik vagy bont stb kérem dobjon egy emailt
tuzoltosageger@freemail.hu
köszönöm
még egy probléma! tettem yz 125 1998-ba új főtengelyszimeringet! alig ment be a hejére be kellett ütnögetni és miután betettem szorul a főtengely az nem gond? majd be kopik?