Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia 2000 yz 125
szia ! milyen motorod van ? nekem van 2001 évj yz 250 berúgótengelyem
Sziasztok.
Tegnap a vízpumpa felújítása közben ha már ott jártam megnéztem a berúgótengelyt és egy szép kis mókolással találkoztam.
Esetleg valaki tud segíteni hol lehet szerezni ezt a kis ricnis biszbaszt vagy komplett tengelyt keressek.
Nem szeretném ha szezon közben hullana szét.
Köszönöm.
Hello! A váltó fogaskerekekre írtad? mert az engem érdekelne ha 2002-2004 közötti váltóról van szó akár kompletten is!
Hát le vagy szarva
Remeke :)
Akkor már rendelem is a felújító szettet.
Köszönöm a gyors választ.
Jól gondolod.

Szimeringes a vízpumpád...
Sziasztok.
Kérdésem az lenne hogy a vízpumpánál van egy kis furat és ott csepeg a hűtővíz az miért van ott?
Arra tippeltem hogy a 2 szimering közt ott tudd kifolyni a víz ha tönkremegy az egyik.
De lehet hülyeség.
Yz 125 2000
Köszönöm.
Kaptál választ hogy semmi nem fog stimmelni....
Amúgy fasza gyerek vagyok,csak nem szeretem azt a fajta embert aki először cselekszik,aztán gondolkozik...bár ezt a lépést Te kihagytad,mert helyette kérdeztél! Ha ránézel a motorodra és nem írsz egy olyan egysoros mondatot amiben több helyesírási hiba van mint nekem ősz hajszálam,hanem helyette ránézel egy képre amin az újabb idomszett van akkor most nem kellene puffognod mint az olajkályha hogy ismét hülyének lettél nézve... De úgy látom neked igényed van erre,így írj ismét vmi okosat hadd röhögjünk rajtad.

És természetesen kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok neked ezek után,hadd mérgelődj!
Tankot neztem hogy tuti kell cserelni, hatuljat nem nagyon tudtam meg megnezni
Koszonom szepen eme lenezo valaszt. Te egy igazi jogyerek lehetsz. Kossz a semmit !
Ja halottam már róla de az tuti a hátsó sárvédőt ki kell vágni a légszűröház felett (belelóg a vázba vagy vmi ilyesmi végett) ... :D de nem kéne sufnizni szerintem :D
Persze,semmi sem fog stimmelni....
Mondjuk arra sem vetted a fáradtságot hogy megnézd tüzetesen a két motort és feltűnjön hogy gyakorlatilag nem sok közös pont van az idomok felfogatásában és a felfekvő felületekben.
2001es csővázasra 125osre probalta mar rarakni a joval ujabb, 2010koruli ujabb hegyesebb idomszettet felrakni ?
sziasztok az lenne a kérdésem hogy csapágyak cseréjénél ki szoktátok-e cserélni a blokkban lévő tűgörgőket is? pl a kuplungnál. én ki akartam de sehol nem találtam a neten. ha szükséges lenne kicserélni valaki tudna segíteni a beszerzésében?
Elküldtem az emailt. Ellenőrizd majd, hogy átment-e.
Rendben Várom a képeket.
albatron2@freemail.hu
Az lemaradt, hogy használtak és egyben eladó, a többit privátban megbeszéljük, ha érdekelni fog.
Adj egy emailt, kimegyek a garázsba, lefotózom őket nagy felbontásba és elküldöm neked. A képen látható amúgy, amit korábban belinkeltem, hogy hogyan néznek ki.
A szìnösszeállìtást leìrnád meg hogy milyen márka és egy árat. És hogy használt vagy új.
Köszönöm.
Hello! Meg van minden. Nem adtam még el. Rajtszám táblák, első hátsó sárvédő, hűtő idomok és a villa védők. Egyik sem törött, repedt.
Hali. megvették a szettet? mert ha nem engem érdekelne.
Köszönöm.
Hali.
YZ 125 2000 évjárathoz esetleg valakinek idomszett vagy matricaszett vagy 2005-ös első sárvédő? Mielőtt rendelek megkérdezem hátha van valakinek.
Ehez az évjárathoz még érdekelnek kiegészítők és 47-es csizma.
Köszönöm!
Szia!

írtam az emailedre. Nekem van kék-fehér, 250es 2000/2001-es YZ garnitúra. Tudomásom szerint egyezik a 125/250.