Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Villámtesók :D
Majd legközelebb csinálok pár nagyfelbontású képet az enyémről amin kb 5éve volt fényezés de a mai napig olyan mintha tegnap csinálták volna :D
Ám félelmetes hogy mit kibìr egy sc1-es supercorsa xD A Mátrába igen el lett kenve a szája :) Ám az én Ace-em jövőévben 2004-es R1idomokat kap ,de még ebben az évben ebből meglesz a segédváz felrakása idommal valamint hangolt 4/2/1-es leömlő a saját titándobomhoz. Ugyanakkor decemberben vezérléscsere :D exup kuka..
Ilyesmi..
Engem a rendszer érdekelne ;) Ára.. képek.. mennyire szar jelenleg.. Köszönöm :) Ja és mi változik ha felkerül .
Ezt nem igazán értem.. az a plexi gyári alkatrész
Igen megvan és màr azòta 3500 km-t mentem vele. Azt tudom mondani róla hogy egy isten :D
Szìvesen!
kipufogó cső egyenlő kipufogó dob, bocs az elírásért
Elküldtem. Most így van beszerkesztve, de át lehet rendezni.
Előre is köszi! Az emailom: eisenrot@gmail.com

Széles utat, üdv.: Szabolcs
Abban is tudok segíteni. Meg van file-ban a matricaszet. Elviszed a fóliakivágóhoz (reklámgrafika) és kivágja neked párezer firintért. Adj egy E-mail címet és elküldöm este, mert nekem is kell csinálni a motoromat.
köszi az infót! Asszem ráhagyással fogok én is rendelni, mert már előre frászt kapok a pepecseléstől :) Valahogy a gyári matrica szettet nem lehet felvarázsolni a fóliára? vagy nyomtatni a fóliára, vagy nemtom...
Még egy kis segítség.
https://www.youtube.com/watch?...
Azt se felejtsd el hogy a fényezésnél 1200-as csiszpapírral (napokról beszélünk) kell átcsiszolni. Itt elég volt a 600-as.
Nagyon látványos lesz, ha valamikor elkészül. Repedezett idomnak rugalmas borítás kell és a fényezés nem az. Vagy műbőr (gondoltam rá) vagy autódekor fólia.
Ha úgy döntesz, az oldalidomnak 0,7m kell, a többinek 1,6m (152 cm széles). Bár én az elsőt elrontottam, tehát 2x ennyi.
Ez baromi menő! nagyon bejövős! lesz egy kis pénzem, lehet én is nekiállok!
Ez nem VTN, hanem sima fólia, csak mintás és jobban nyúlik. Sőt emlékezik is. Nem tudom mennyiért raknák föl. 20-as alatt biztos nem. Még csak a fejidom van kész.
Üdv Urak!

Régen jártam erre, pontosan amikor eladtam a motoromat. Lomtalanítás volt a garázsban és találtam az Ace-hez való :
- első teleszkóp szimering párt ( zsír új ) 9 ezer Ft
- gyári kipufogó csövet ( csavarok nincsenek hozzá ), hibátlan
állapotban 13 000 Ft

Kölcsönös szimpátia esetén szívesen engedek az árból ( ha Ace-el jössz a cuccokért az már eleve jó kezdés )
Szia Zsolt! Karbonfólia? VTN-en már gondolkoztam, de mivel az is egy fajta fényezés, pont úgy elrepedne mintha simán fényezve lenne. Dobsz egy képet, hogy milyen lett a vas? (nem szeretek szívni az ilyesmivel, nincs hozzá türelmem. Felgyűrődik 3-4 szer aztán felgyújtom az egészet :) 7000 pénz nem is vészes, de mennyiért raknák föl? Köszi szépen, üdv.: Szabolcs
Hát félhetsz is. Nekem ugyan ez a problémám. Azonnal elreped valahol a fényezés után. Én most lefóliáztam, 4D karbonfóliával. 7000 Ft az anyag. Tőle vettem:
http://olx.hu/hirdetes/3-d-kar...
Ha szeretsz szívni magad is felrakhatod.
Előtte megtámasztottam műgyantával meg rézhálóval. Ha kell a segítségem, szólj!
Zorro az nem kifejezés hogy szép! Gyönyörű! A fényezéssel az a bajom, hogy elképesztően sok hajszálvékony repedés van az idomokon, főleg a farokidomon; olyan mintha az idő múlásával rideggé vált volna a műanyag... Ha le is fényeztetném, attól félek repedezne a festés is.
Szia!Érdekel még a szivató bowden a Thunder Ace-hez?Bocsi,hogy csak most válaszolok,de kamionozok és ez eléggé behatárolja a szabad időmet(de,ahogy látom Te is ).Van egy sérült Akrapovic rendszer is hozzá ovál karbon dobbal(igény szerint kijavítva vagy akár így sérülten is),meg néhány dolgot leszámítva szinte minden ha esetleg kellene még valami.Üdv.:Zoli
Ez a kínai cucc már évek óta "kísért" az interneten! És azt hiszem 7 évvel ezelőtt valaki bele is szaladt ebbe a csapdába itt a fórumon! A minősége erősen kifogásolható (papír lap vékony), nincsenek kifúrva a csavarok helyei és szar az egész egy szóval!
Hidd el csak meg akarlak kímélni a szenvedéstől!
Ha le akarod fényeztetni akkor ajánlom Mike Tomit nekem Ő csinálta és szerintem szép lett:
má mé ne? Rossz tapasztalatok? Pedig hogy örültem...
MEG NE VEDD!
Majd elfelejtettem! Az ebay-en találtam egy rahedli gyönyörűen lefényezett, komplett idomszettet, szélvédővel, hőszigeteléssel cakk-kum-pakk 95000 ft + free shipping! Százezerből új motorod van! Jövő szezont már ezüst-feketében nyomom, mint a 2001-es kiadásúak! :)
Már kezdünk összebarátkozni. A próbaút után majdnem otthagytam, de azóta túráztam pár ezer km-t és most már jóban vagyunk. Előtte egy bmw f650-em volt; kicsit hiányzik a kényelme, de a seggberúgás szerű gyorsulástól még most is vigyorgok a sisakban :D szóval jó lesz még pár évig. Sok helyen írták, hogy megfájdítja az alkart, a csuklót, a derekat, stb. Nekem egyedül a vállam külső nemtommilye szokott megfájdulni kb 300 km után, 400 után pedig a térdem; de hát a korral jár :) szóval nincs ezzel semmi gond! Imádom, hogy nincs olyan, hogy nem férek vissza előzésnél :D (Igor plexije óta valahogy hepe-hupás lett a fejidom plexi felőli éle, nem tudom miért... nem kellett erőltetni)
Ja értem,azért te meg vagy elégedve a motoral?