Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a válaszotokat, azóta rájöttem én is ,hogy a hűtő felső sarkában van a műszer jeladója. ( ezt a baromságot... ) Ez végett nekem is ingadozik a hűtőhőmérsékletem össze-vissza, de így teljesen érthető.
Egyre jobban tetszik nekem ez a Thunderace, olyan 200km-nél járok, de minden méter öröm, és amikor kicsit odatekerek neki...

Íme a jószág:
Szia! Úgy van ahogyan Zsolt mondja! Viszont kiegészítés képpen hagy tegyem hozzá az óraegység borzasztó... kb 15°-os csalással üzemel. Nekem átalakított digitális verzió van,és én mondom hogy bizony csalt a gyári. Amit tudnod kell az itt mind le van írva. Leld társad a motorodban :)
Köszöntelek köztünk!
Műszer a hűtő hőmérsékletét mutatja. Ne kérdezd miért! Az érzékelőket megtalálod, a hűtőtest jobb oldalán, a burkolat alatt. Ha nagyon felmelegszik a hűtő, kb 100 foknál bekapcsolnak a ventilátorok. Akkor érdemes tempósabb haladásra váltani, mert a motor nem szereti a hőséget.
Szia,látom már használod Balázs. nem kell félned nálam is csak nagy melegben ment fel a mutató de majd a többiek biztosan reagálnak rá,remélem te is úgy meg szereted mint én
Sziasztok,

Szerencsére tegnaptól én is Thunderace tulajnak tudhatom magam, azt hiszem egy igazán nekem való megkímélt darabot sikerült kifognom.
Nagyon örülök neki, túraenduróról váltottam erre, és megdöbbenéssel kell tudomásul vennem, hogy ez kényelmesebb

Egyenlőre talán 100 kilómétert tettem bele, tényleg nagyon finoman használva. A Ti gépeitek sem nagyon melegszenek? Mert én csendes 80-100-al gurulászva nem nagyon mozdítottam ki a mutatót, amikor bementem ma a belvárosba (kis forgalom semmi dugó) akkor ment fel 80 fokra a víz. Csak azért kérdem ,mert ez olyan furcsa ,hogy ilyen hideg vízzel üzemel.
Nekem sem volt kényelmes... persze én nem megváltam tőle hanem átalakítottam :D Amúgy jó kis motor ;)
Köszönöm válaszod. Mindenki irja hogy baromi kényelmes motor nagy testü embereknek de most az enyém rosszabb mint a gsxr-em volt. Amugy motorikusan állat. Imádom hogy még 200 felett is tol még szépen.
Hello! A gyári kitámasztó 160mm. A linket (az a fura háromszög) akár mit is csinálsz ne tedd egyel hátrább mert úgy borzalmas vele menni.
Nagyon Helyes! :D
Sziasztok. Februárban vetten egy Ace-t , itt sokat irogato sráctol (Spigion). Segitséget szeretnék kérni mert a motoron az össz telo csilapitás koppra bevolt tekerve és a telo is fel volt húzva. A telo már a helyére került és vmenyit állitottam is a csillapitáson de még nem az igazi. ha valaki tudna nekem segiteni hogy hova állitsam megköszöném. A másik kérdésem hogy a hátso rugostag alatt van egy bizonos összekötö ha valaki megmondaná hogy az gyárilag milyen hosszu azt szintén megköszöném mert az enyémen egy busa feliratos van.
Tudja valaki hol lehet a Thunderace-be folytás..? a mobile.de oldalon több 98 LE motort láttam...
Köszi,ok rendben
Remélem mindent láttál amit akartál Shasa majd jelenkezz ha érdekel
No megvan a sisak
Nagyon pöpec a gép kösz a videot
Nem sikerült,megpróbálom a videóba
Shasa nem tudtam átküldeni az gmail-re talán ide felmegy,egy részletes videó a mótorol
Az én paripám is 98 LE-re van vizsgáztatva. Az okos NKH a KW-ot nézte LE-nek.
Esetleg fbon megkereshettek :) Molnár Lajos, Orosháza, fb.com/Lallertata
Egy jóképű, motorosruhás srác, egy aprilia sr-en ;)
Ma kiderült hogy kicsi rám az L-es sisak..
Én sem (nekem meg telefonom nincs), de elég furcsa arctalan fórumtársakkal beszélgetni. Próbáld ki!
(Annak idején keményen rám szóltak, hogy töltsem ki az adatlapomat)
aliexpress.com -on láttam komplett szettet kb 100 ért...
85...az szép