Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki cserélt már vezérlést? Mennyibe kerül az teljesen? Vez lánc+feszítő+fogaskerekek... szóval?
Messze laksz a Szolnoki börtöntől? Ha oda adod egy smasszernak, a hétfői szállítással elhozzák nekem. :-)
Az EXUP bovden továbbra is kell. Valószínű, hogy nem sokáig használom a motort, meg aztán a régit megbütyköltem, úgy hogy ráér. Ha valamikor jönnél dél-pest környékére, na az jó lenne. Vagy, tavasszal.
Egyszer cseréltem 7100-ról 7100 ra és maxig töltve max-min között félúton megállt 8000 km alatt. Váltás érzet nem változott, annyi, hog y hidegen nem csattanva vette a fokozatokat
Helllo:D Sajnos úgy néz ki hogy nemigen.. ugyanis esik ez a buzi esső szinte mindíg.. na meg hétvégén esküvőre hivatalos az uraság.. azt meg aztán nem kéne kihagyni. Jövőhéten meló végig.. szal nem igazán az van amit én elterveztem. Az exup kábelekkel mi a fene legyen?
Áhháá :D Hagy kérdezzem már meg, hogy ezzel a 7100 15w50-el milyen lett az Ace? Ha emlékszel még rá.. éspersze ebből mennyit zabált?
Köszönöm!
Igor! A találkozóból nem lesz semmi?
Üdv Urak! A minap felkerült a motorra egy akrapovics rendszer,exup lekukázva... félelmetes hogy mit megy így.. pedig a karbi még csak most lesz hozzálőve.
Azután pedig dynojet stage 2-3 még nem tudom..+airbox módosítás következik!
Ezek után azt hiszem nem nagyon kell majd szégyenkezni az új pánsípok mellett xD
Értem. Szóval, ne próbálkozzak a olajbeöntő kupakkal. :-)
Zsolt68 a posta is megoldható Ezek közül a fékpedálban tudok segíteni mert a motor zakós volt kaszniból első sárvédő és egy bal oldali idom maradt a motor eleje tropa abból csak a két első féktárcsa nyereggel használható,a blokkot egyben szeretném eladni vagy fő egységeibe abból nem akarok kivenni semmit.
Igen azt láttam, hogy messze vagy tőlem. Bevallom még nem jártam arra. Egyébként, hogy gondoltad? Postán küldeni, személyesen?
Ezek kellenének:
Fej konzol
Has konzol
Fékpedál
Olajbeöntő kupak...
Zsolt68 Bp.környékén nem járok.
06303671459 es számon el tudtok érni és tudunk beszélni.Bocs hogy az adatlapomon nincs kint a számom.Helyileg én Mosonmagyaróvár környéki vagyok
Nekem szükségem van, hívnálak is de hogyan?
A másik a távolság. Bp környékén előfordulsz?
Sziasztok bontok épp egy Thunderace-t ha valakinek valami kellene akkor hívjon és megpróbálok segiteni
A Budapest-Dobogókő verzió érdekel. Szigetszentmiklóson van néhány FZ-s FZR-es is.
Üdv Urak!

Régen jártam erre, pontosan amikor eladtam a motoromat. Lomtalanítás volt a garázsban és találtam az Ace-hez való :
- első teleszkóp szimering párt ( zsír új ) 9 ezer Ft, volt a nagy érdeklődésre való tekintettel 6 ezer Ft
- gyári kipufogó csövet ( csavarok nincsenek hozzá ), hibátlan
állapotban 8 000 Ft

Kölcsönös szimpátia esetén szívesen engedek az árból ( ha Ace-el jössz a cuccokért az már eleve jó kezdés )
Csókolom! Mit szólnátok egy Szeptemberi (Szeptember eleji ^fizetéskori^) találkozóhoz az FZR fórum lakosaival?
Valamely helyek/lehetőségek egyikén :
Budapest ^Dobogókői kiruccanással^
Gyöngyös ^Mátraháza-i motorozással.. esetleg Parád^
Kecskemét ^Valahol az éterben^

Kinek melyik lehetőség szimpatikus?
Elkelt a dob.
Köszi! :)
Írtam neked a dobbal kapcsolatban!
Üdv!

Ha esetleg érdekel valakit leo vince dob (az alábbi képeken látható féle / állapotban), írjon egy levelet az adatlapomon látható email-re.
Ára: 30k.

Köszi!
Gyári oldalidom kissé napszívott állapotban sérülés mentessen 5e ft-ért.posta oké.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Messze van!
Hóvége van!
Kösz az infót!
Én is annó majdnem beleugrottam egy hasonlóba.
De akkor mi a megoldás, ha összezúzod a motorodat?