Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És mi az E-mail címed? Vagy titok?
Akkor jó! Megbeszéljük, csak összeírom.
Szia!Hát nem egészen,kb.100km-re lakom Bp.-től,de havonta 2-3-szor járok Bp.felé,úgyhogy a szállítás személyes átvétel az megoldható.
Budapest közelében vagy?
Üdv Mindenkinek!
Van néhány cuccom Thunderace-hez amit eladnák,ha valakit esetleg érdekel.Felnik,fékek(nyergek-tárcsák-munkahengerek),hátsó lámpa,láb tartók,farokidom,központi rugó,teljes kábelezés,elektronikák-fesz.szabályzó,motor(indítható és csak egyben),karbisor,műszerfal,tank,ülések,"váz",kormány csutkák,villahíd,önindító,generátor,légszűrőház...stb.Érdekl
ődni lehetőleg e-mail-ben és képet küldök mindenről.
Tavaszig ráér a bovden.
A Acét hátulról már meg sem ismertem.
Az biztos hogy lesz bovdened :D Csak az nem tudom mikor.
De szerintem jövőhónapban mert most nem voltam Pesten.
De amit megigértem azt tartom :)
Addig is itt van pár kép
nincs is azzal baj, csak valami szalmabalat kikell rakni az ut melle :D haat az biztos hogy nem kell bemutatni a munkafolyamatot
Nem perecel csak úriember módjára szált le a motorrol :D
Amúgy épìtgetem a gépezetet,de ezt neked nem kell elmondanom :D
Én így szeretek leszállni a motorról. Baj?
Nem raktam össze. Minek? Úgyis összetöröm.
Áháá... szoval perecelgetunk :D amugy fasza gep, mar rendbe raktad azota?
A képen látható? Nem. Netről töltöttem. Az enyém az adatlapomon van.
ez a tied?
Áááá! Dehogy is.
Vald be, csak a bowden miatt mondod
Például ilyet.
Ne beszéld le! Nekem lesz egy bowdenem. Legalább csinál egy jóképű motort.
csinaljad mar inkabb a gepet megfele ne eladogassad alkatresznek
jÓNAPOT! Érdeklődés képpen kérdezem hogy valakit érdekelnek-e Thunderace idomok? Szinte tökéletes állapotban vannak, Fényezés is van rajtuk! A teljes idomszett eladó+ első hátsó ülés, hátsólámpa,első lámpa! Hívj/írj! Megegyezünk! +36205894881/fourstroke.snic@gmail.com
Egész nap elérhető vagyok,a hét minden napján
Lassan megszűnünk, Igor! 7-e óta senki nem reagált. Nem sokan vagyunk már a fórumon. Mennyien, 3-an, 4-en?
Csókolom! Indul az r1segg project is,párhuzamosan a tényleges motorgenerállal valamint fúvókázás,légszűrő nyitás .. Még ebben a hónapban egyben lesz,de a következőben már lebontom :D
Köszönöm szépen ;)
http://essmotor.hu/
Próbáld meg! Segítőkész volt mindig. Neki is volt Ace-ja.
Itt van! Jó régen jelentkezett.
http://www.sportmotor.hu/tagok...
Igor! Nem sokan vagyunk már a fórumon. Szerintem, nem valószínű hogy válaszol valaki. Régebben volt egy szerelő-versenyző srác. Elég segítőkész volt. Lapozz vissza, megtalálod!