Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is lájkolnám, ha nem arany árban adná róla a dolgokat
Köszönöm Bajszos, és mennyi lenne? Csörgethetsz, vagy email is...
Nekem három doboz volt rajta egy hosszú karos givi tartót vettem hozzá az egydobozos volt és ahhoz építettem meg a két oldalát lényeg hogy a rendszám mögött össze kell kötni mert akkor nem tud tapsolni a 2 doboz lentre meg a a két hátsó lábtartóhoz kell rögzíteni de platnik úgy is eltakarják
Nekem van egy hűtőm az javítva lett egyszer egy verébrajt kiikszeltem és utána megcsöppent elvittem javíttatni meglett nyomás próbázva teljesen jó lett
Sziasztok! Hűtőt keresek, tud segíteni valaki esetleg?
Sziasztok!
Tudom itt sokan ellene vannak, hogy ezt a jó kis paripát "elcsúfítsuk" egy doboztartó szettel; én mégis ezt készülök tenni. Van egy 3 dobozos Givi Wingrack2 szettem, amit fel szeretnék applikálni a nagyobb túrákhoz, de erre a típusra természetesen nincs gyári felfogató szett. Ha valakinek van hasonló oldaldobozos rendszere, nem lenne kedves feltenni néhány képet/leírást, hogy hova és hogyan lenne érdemes felfogatni.... Nagyon hálás lennék érte! :) Köszi előre is!
Szabolcs
Szívesen én nagyon szerettem
Bajszos. Lájkolnám, ha lehetne. Köszi az infót.
Sziasztok a BATSZIMOTORba most került be egy 98 as ACE bontásra most még teljesen egyben van a gép ha valakit érdekelnek hiányzó dolgok most keresse http://batszimotor.hu/
Fájó szível én is lecseréltem az ACE t kilenc év után nekem nem volt különlegesen bajom vele mikor megvettem nekem is ette az olajat kapott gyári gyűrű sort +szelepszár szimeringeket és a generátor láncot cseréltem rajta ezen kívül nekem is az exapot kellett kicsit rendbe tenni mással igazából nem volt bajom csak a kötelezőket cseréltem gyertya szűrők olaj több mint ötven ezret elmentem vele utoljára transzfogaras és Transzalpina túrán voltam 1300 km minden zokszó nélkül nekem a hegyekbe evett 5 litert nyilt úton 7,5 volt a fogyasztása de akkor átlag 160 as utazóval én ezt szerettem
Vilagobarna várom a képeke a kipufogoról!
Engem is zavarnak a hibái de legjobban a primérlánc zörgése alapjáraton,ha eladom egyszer sajnálni fogom
Ezek nem annyira problémák. Inkább nem érti az ember, miért vannak ezek az apró, bosszantó "jelenségek" egy jó motoron. Az autóm, a Toyota ugyan ez. Indul, megy, jól fogyaszt (ellentétben a fostalicska VW Vento-val). De a csomagtartó a fejemre csukódik, de az ajtók becsukódva lábamat törik, de kitörik az ablakmosó tartály fölső része, stb. Úgy látszik ez japán betegség.
Engem a fogyasztás nem érdekelt sosem igazán..,az exupot kivettem rencerestől,most akrapovic rendszer van alatta,a vízhőfokmérőt is kibasztam órástól muidenestől.. helyette egy koso rx2-es van beépítve,a megnyomorodott vizeslufira hajazó segédvázat levágtam a picsába és feltettem helyette egy 2007es r1-ét kompletten.. valamint most tavasszal cserélek idomokat lámpát egy r6r formás idomjaira :)Én így orvosoltam a problémákat :D
Nekem meghajtás nélkül is 6 fölött fogyaszt.
Hi-hi-hi
Hát nem egy futármotor
Nekem csak 1 éve van nálam csak hobbi célra használom(évi 2000km),szeretni való motor
Akkor még annyit, mert te csak tavasszal fogod megtudni , hogy nem hajtva akár 5 l-el is elvan, de ha pörgetik, akkor 6,5l vagy afölött fogyaszt, és akkor a motorolaj is fogy.
Hát igen, van tapasztalatom. 5 éve vettem de még nem raktam teljesen össze. Talán most tavasszal.
Tökéletesen válaszoltál Zsolt ezek a gyengéi ,de én nagyon megszeretem
Ami először zavarja az új vásárlót:
Az EXUP szelep csörög alapjáratnál. Ne foglalkozz vele! Ha mégis zavar (mint engem) szétszedni és bekenni hőálló zsírral. De évente pucolni ám, mert elkoszolódik és beragad!
A primérlánc nagyon csörög alapjáraton. Ne foglalkozz vele! Ez ilyen. Én Castrol 20W50-en rakok bele. Nekem ez vált be.
A vízhőfok mutató nem a motort méri, hanem a hűtőt. Ne kérdezzétek meg miért! Szerintem azok sem tudják, akik tervezték. Csak akkor mutat valamit ha városban dugózol. De nekem még úgy sem mutatott mert a "Hitacsi" rárakta a réz sarut az alu hűtőre.
Ne törd össze! Szinte semmit nem tudsz venni hozzá, csak külföldről. Ha mégis, komoly árak vannak. Pl egy lámpa 50.000 (volt 4 éve), használtan úgy, hogy le volt törve az egyik füle.
A gyertyacserére fél napot számolj, főleg ha nem veszed le a hűtőt!
Vegyél motoremelőt és emelőszemeket, mert rá jössz hogy kell! (olacsere, lánctisztítás-kenés, stb.)
Köszi, remélem
Szép gépek nem foktok csalodni bennük
Sziasztok! Szeged mellől, Deszkről jön hozzánk ez vas, ismeri esetleg valaki?
Sziasztok!
Most sikerült szert tennem erre a szép "kis" vasra. Tudtok nekem tanácsot adni, hogy mik a sarkalatos pontjai a gépnek, illetve mikre kell nála odafigyelni? Meg nem tudom van-e itt valaki Győrből, vagy Győr környékéről. Akár egy személyes találkozót is meg lehetne ejteni valamikor.
Üdv.:
Szabolcs