Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos hogy a vezérműlánc csörög? Állítólag a primérlánc a hangos ennél a típusnál. Az hajtja meg a generátort. Nem érdemes javítani sokba kerül és csak a hang zavaró.
A vázrepedés buta dolog... Akkor esetleg megrepedhet ha kint tárolod télen letakarás nélkül mint a buzi külföldiek.. majd a hőingadozás hatására a pára és a folyadék beeszi magát a varratba...majd elkezd szépen szerkezetileg instabillá válni a hegesztési kötés.. max!
De ez is csak egy elmélet.. magától nem reped el,senki nem említette még sehol.
Az zörögni is fog ;) Szia :D Nekem 1996-os van és olyan mint egy szárazkuplungos ducati :D Az a szörnyű hogy hibátlan :D Beszéltem egy illetővel aki versenyre is használta ezt a szériát és azt mondta hogy bizony ez minden körülmény között zörög... akinek nem zörög az nem zavarja meg rendesen :D
....a héten megnézek egy vasat....mert KELL...és csatlakozom
Úgy lesz...
Erről a vázrepedésről még nem hallottam. A rezonancia létezik és engem nagyon zavar, de állítólag minden motornál van.
A kenési hibát később orvosolták. Az enyém 99-es és ennél már nincs. Nézz utána!
Jó tanács! Ne kövesd el azt a hibát amit én, hogy törött motort vásárolj. Legalább 10-15 motorból raktam össze és még nincs kész.
Kedves szeka666,ilyen hibákal nem találkoztam amit irtál,jó kis motor én nagyon szeretem, igaz hogy elkellene a hattodik mert szerintem nagyon rezeg 5-be ezért repednek meg az idomok,és azokat nehéz beszerezni meg drága is,amúgy megbizható, kezes, szép, ha valamit kifelejtetem majd Zsolt68,és igor88, leirja
Sziasztok!Gondolkodom thunderace vásárlásában!Mire figyeljek oda?Olyan hallottam, hogy a tank alatt elszokott repedni a váz, deazt tudják hegeszteni, meg hogy bizonyos évjáratoknál kenéshiba léphet fel a motorban!Melyik ez az évjárat, vagy tapasztalta-e valaki?Elég bele az 5 fokozat?
Szia! Ebben, itt nem tudunk segíteni. Ha tanács kell szólj! Ha sikerült találni, várunk vissza ezen a fórumon.
És, töltsd ki az adatlapodat!
Sziasztok, keresek egy szép álapotu YZF1000R-t
Üdv. A képek.
Szia. Köszi a segítséget! Üdv-Feri.
Robit ajánlom a Motorradban. A leg lelkiismeretesebb szerelő, akit valaha ismertem. Simon Róbert: 0620-910-4991
Sziasztok, Ferenc vagyok.Tavaly ősszel vettem 1 túrává alakított ace-t.Télen pihent,de már használgatom,csak egy komolyabb megzavarás óta nagyon zörög a vezlánc.Előtte semmi zörgő hang sem jött belőle.Tudna valaki ajánlani egy hozzáértőt pesten?A13.ban lakom.Szèles utat,üdv.(képet teszek fel ha lesz).
Nincs mit ,csak annyi még hogy nekem vot már egy pár motorom de nagyon megszeretem ha el is adom csak azért mert szeretnék más tipúsokat is kipróbálni
Öcsémé is csak akkor kapkodja az olajat, ha nagyon megy. Alkatrész, úgy általában alig van hozzá. Nagyon kényelmes, nem is nehéz, hiába mondják. Az én SRAD-omnál könnyebben, jobban motorozható utcán. Vedd meg, ha jó állapotút találsz, nem bánod meg.
Köszi a választ.....
Szerintem super kis motor,én nekem nem eszi az olajat az igaz hogy finoman használom,az alkatrészeket nehéz beszerezni mert kevés van belöle
Sziasztok!
Segítsetek nekem egy picit.
Mi az igaz az ezredes olajfogyasztásával kapcsolatban?
Nagyon tetszik a vas és agyalok rajta,hogy meglepem magam!
Na meg az idom után pótlás tényleg hézagos?
Ha gondolod hívj fel mert szerintem nem sokáig lesznek meg az alkatrészek
Újpesten Lakom :D December óta ;)
Persze! Még mindig érdekel, de ha nem jössz Pestre, nekem kell menni hozzád, az pedig áprilisban lenne.
Üdvözlet Zsolt! Eljött a tavasz :D Exup kábel? Fejidomkonzol? Hasidomtartó konzol? Érdekel ? :D
küldj egy mailt nekem kawa600r@freemail.hu
azután megbeszéljük