Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi,de sajnos nem tudom letölteni vmiért! esetleg email-ben átküldenéd nekem? azért magyar továbbra is érdekelne! nincs ötleted honnan tudnék szerezni?
.. ha foszlányai is voltak, honnan veszed, hogy úgy volt. .. amúgy csak felmértem az erőviszonyokat. .. szóval kezd el magadat felkészíteni, mert a folytatás durca lesz.
.. magyarral nem, viszont angollal igen: íme
sziasztok! magyar nyelvű kézikönyvet keresnék 600R-hez ,akár pdf-ben is. ha tudtok segíteni,megköszönném! előre is köszi!
Oldalidomok szépen kijavítva ha valakinek kellenének:
Háááát........If you barátom a múltkori partyról Te menekültél el először szerintem ezt ne feszegessük......(Mindenkinek csak foszlányai vannak a történtekről..... )
.. hallod öreeeeg .. ne üzengessé jóvan? mert magamhoz veszem a pálinkám, megkereslek és majd akkor járjon a kis szád, mikor decijével fogom mérni az adagot.

.. amúgy meg ez a szar foskula, még egy normális teleszkóp sincs rajta. .. a színéről nem is beszélve.
Helló Mindenki!A két identitást váltónak üzenem,hogy van még hova fejlődni .....
Van-e valakinek törött fejidom és szintén törött oldalidom sporttársi áron eladó?
Az oldalidomnak a legalja, a fejidomnak a bal oldala ami számomra fontos!
szerlési könyvek eladók
Eredményekben gazdag Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!
BUÉÉÉÉK!
Vannak akik motorozással búcsúztatják az Ó évet......(Nyereg nélkül, mint az indiánok Köszi EL!Mindenkinek B U É K
Megkésve bár, és kicsit törve is, de Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Nagyon Boldog Új Esztendőt kívánok mindenkinek!
Minden kedves Fórumozó társamnak és neked is El Nagyon Boldog Karácsonyt!
Most olvastam az indexen,hogy afgán birkapásztorok próbálnak illegálisan az országba jutni.A "Tek"által megosztom én is a képet.....
MT-03
Hali

Ez kicsit off.
De ez melyik Yamaha modell?
A multkor mikor könyörögtél hogy leszophass és mondtam hogy most hágtam meg Rozit a hegyikecskét és még gyapjúszagú a pöcsöm azt mondtad nem zavar csak érezni szeretnéd a hímvesszőt a szádban akkor bezzeg nem zavart a foglalkozásom.
miért bántod? még a fagyhalállal dacolva is csak motort szerel. Bár ettől még lehet kecskepásztor is...
Helló Mindenki!Ki F@sz ez az albán kecskepásztor?Vajon Bin laden rokona?
Cöhh... a mester. ... nektek is mondom:
A részvétel számotokra kötelező és persze a többieknek!

Dec 14.én Budapesten odacsapunk az éjszakának ..
addig mindenki szedje össze magát, részletek később. :D