Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked a feléből megvan mert ugye csak egy tárcsa van ha jól tudom.
az FA252HH goldstuff ami utcára való az bolti áron 20 nekem 17. Ennyi a kék nissin is csak az nem fog. Az arany nissin ami a gyári fék az meg 30 körül szalad... persze első szettről beszélünk.
Barátom szeretlek
Mi van a Főnix madár feltámadt poraiból?Mi a szám a fék betétre?
Akit érdekel most jó áron tudok EBC fékbetétet. Saját tapasztalatom alapján porrá alázza a nissint és még olcsóbb is. Brutális fékhatása van és elég jól adagolható. Autóra motorra tudok szerezni, nekem nincs semmi féle hasznom rajta csak feldobom hátha érdekel valakit.
Láttatok kakucson menni az még a szar nissinekkel volt azóta kb 50%-al nőtt a fékem hatékonysága szóval sejthetitek mit tud...
... öreeeg, kezd el leporolni a vasat. olajozd be a tengelyeket, nehogy arra kelljen fogni, hogy szorul.
Sziasztok!
"Üres" jeladót keresek, esetleg valakinek nincs felesleges darab?
.. hamarosan jövök a májusi dologgal kapcsolatban ..
.. ja nem jó :D még ekkor sem lesz itt a gép :D
.. sajnos lőve, mert akkor még nem lesz itt a géptye, de hamarosan érkezik.. viszont ez: KATT!
Helló Mindenki.Szombaton cicidella valaki esetleg?
Kellemes Husvetot mindenkinek!
Miért, mert nem sietett?
Úgy nézett ki...
remélhetőleg a gazdája
Ki volt az akit láttam vasárnap Lurdy előtti kereszteződében egy Cat-en?
Ma Citadellánál mi is képviselve lettünk.
Na meg volt ott egy papucsos lúzer is
Ha esetleg valaki gumit keres fagyizáshoz vagy rosszalkodáshoz:

http://www.nagyibt.hu/bridgest...
annak semmise
Összerakás után állt mint a cövek, a bandázs szalag bizonyult kevésnek. Pedig a vastagsága megvolt, csak rugalmasabb volt a kelleténél. Ezt próbáltam meg ellensúlyozni a tapasszal. De a jó magyar utaknak nem bírt ellenálni.
hát az biztos hogy a paszta nem rögzítésre való hanem tömítésre így ha két mozgó felület közé kented túl sok reményt nem is kellett a dologhoz fűzni.
cserebere0000@gmail.com
Fejidom tartó konzolod van? Ha igen milyen állapotú és mennyiért válnál meg tőle?
.. mozogni tutti nem mozog nálam, mert annyira le van rögzítve, hogy meg sem tud moccani, csak a rést kőne betömni. :D majd otthon alaposabban megvizsgálom a dolgot.. addig meg marad a bilincsvadászat.
A paszta semmit sem ér, az csak a tökéletesen illeszkedő felületek úgymond "szigetelése".
Az első próbálkozásom a spórolás útján: kipufogó bandás jól átkenve pasztával, 10Km után már ki is fújt, és persze mozgott az egész kipufogó. Kizárólag a "szabvány" megoldás felé haladj...