Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Srácok!
Ez melyikőtöké?
:D
De ezt kinek?
Alakul már a februári összeröffenés időpontja?
Oda már motorral kell majd menni?
nemá, fáj már a hasam.....
Tulajdon képen ,ha belenézel a tükörbe vissza mehetsz a múltba ha emlékszel pont úgy nézel ki,mint a 28-as Csepel bringa pumpája...... Ahhoz ,hogy 1 zakó megálljon rajtad bekened magad hajzselével vagy mi a trükköd?
Ha majd meguntad az egész éveben tartó gányolást a pincében és talán majd "motorozol"talán kevésbé leszel ennyire antiszociális aberrált pöcs.Tudom nehéz neked,hogy az élet minden területén ennyire sikertelen vagy és az öngyilkosságtól is az tart vissza:mi van ha ez sem sikerül
Jah, már egy ideje figyelemmel kísérem ezt az aberrált kekszuális viszonyt, ami köztetek folyik, és a kölcsönös megbecsülésen alapszik.

Mondjuk én is gondoltam első flash-re, hogy megkérdezem, a térdelős vagy az állós sorban értelmezendő-e, de mivel csípem a fickót, és félek, hogy agyon verjen a görbe végű botjával.....

már totál aluszínű a targoncagáz
bár az tény hogy nyomott
Ááááááááááááá nem kell izgulni ezt simán elő tudjuk adni egész nap levegővétel nélkül én mindíg mondom neki hogy akkora meg úgy néz ki mint egy Gázpalack(persze nem az a normál fajta hanem az a kis nyomott piros amit a targoncákra raknak)
Erre ő,-Nekem nincs elég időm hogy elmagyarázzam neked meg nincs elég eszed stb...........
20 950 96 49
1 ora utan hivj, akkkor mar fel is veszem :)
Jobb később megtanulni mint soha...
Mentem volna, deeee az élet közbe szólt, bocs.
Áááá.... ezen beszartam. Mekkora egy szemét vagy!
Szerintem tényleg menekülj, mert ezért tuti meg fog ölni - és megérdemled.

Ja , Franky, megtanultam már mi az az üveg ott jobbra "Chivas" felirattal. Nem garázsba való.
Szerintem , ha csengetnek menekülj.A pénzből meg óriásit bulizunk gyökér...(Csak véletlenül adtalak fel )
Titankodas!
Biztos lattal mar ilyen ronda dagadt kis bogarat ami kiszalad a farakas alol mikor elpakolod ,aztan keptelen vagy agyontaposni mert ossze vissza futkos.
Aztan amikor vegre sikerul ralepni akkor sem doglik meg,nincs jelentosege csak bosszanto.
Na ilyen mikor Frenky a Titanok kozott harcol.
A mai nap már jobb volt.....
Igen...... Ma nem sikerült.....
S tán te is titánkodsz? Kár, hogy nem érek rá.... megnézném.
Holnap (péntek,szombat)20.30-Tól látható a Titánok harca a Városligeti Műjégpályán 3d-ben....... Pálinkát véletlenül viszek.A belépés díjtalan....a kilépés bizonytalan.........
szia! megnézném! jövő héten hétfő környékén érek haza,jelentkezem! köszi!
Haliho, a Haynes konyv angolul jo? Oroszlany melletti vagyok :)
Halihó! jobb lenne,m az angol! ezek után az a kérdésem,hol laksz? én oroszlány mellett.ha nem válaszolnék.mikor hazajöttem jelentkezem! (kamionozok) köszi addig is!
Helló van egy német nyelvű könyvem.....(Kizárólag köcsönbe)