Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.motorkari.cz/multim...

Dunlop gummával kapjuk a gépeket? .
Miafasznak azt lefolytani?Én nemhagynám a helyedben
faszt. vegyé ezrest mint öcsém!
most egy kicsit tömeget nővelek mert puhultam is, aztán ha érzem a zerőt, akkor lassan elkezdek zsírt égetni. ami még bejött, az egy ilyen folyékony lötty, harvisben is lehet kapni, nehézatléta ismim ajánlotta, tényleg jó, ilyne 4-500ml körüli cucc, magas vékony, és tök jó hogy folyékony.
a 250es ninja meg egy egyszerű 20éves zzr250, csak új ruhában.
Most már suzuki is csinál 125 "sportot" talán lehet majd csinál valami köztes megoldást is.. mondjuk egy 360asat
csak túl sok dr. House-t nézek és az ilyen meg olyan szer szedéséről mindig erre asszociálok
az elöbb akartam írni hogy van a Kawa er6n meg a CBF500 de aztán nekem is leesett hogy azok itt senkit nem érdekelnek
Miért lenne rákkeltő hatása
125nek nincs értelme 1-2 évre aztán eladni stb inkább majd így egy motor és akkor nem kell létra ha nem szólsz és lehet állítani rajta
Neked nem kell, én nem vennék, mindenki más vegye
Nekem jó az a jawa is 40 paci kb kijön majd belőle... azzal elleszek, úgyse szeretek túl gyorsan menni
na jó de ezek iyen túra meg naked szemetek... azok itt senkit nem érdekelnek
hátha nem áll le a szived tőle:)
szedj efedrint
tuning ezt még nem is hallottuk!
500as még van,de utolso széria pl a gs-ből,er5-ből...cb500 sincs már ujan
10 onkologusból 9 csak ezt ajánlja
én 50ről fogok 600ra ülni ha minden jól alakul, persze a lóerő le lesz fojtva de nem is baj. Apu egyik ismerőse megcsinálja úgy mint egy commander csak valahogyan Le-t is lehet csökkenteni vele laptopról.
hát tény hogy nem olyan jó mint a 350-es Jawa, de azért nem írnám le ilyen könnyen
Van cbr 125, aztán cbf 250, aztán meg az 500as, aztán meg már talán jöhet egy 600as cbr, legalább tutira megvan a létra...
Nekem hála istennek 100 alá kell csak bejutnom
Mindíg menni szokott
Amúgy próbáld ki a Lipo6-ot vagy a Lipo6X-et. Zsírégetők. Gecijók. Én szedem és bevállt!
Én nem mondtam, h vegyél Én akarok, ne érts félre!
-jelenleg én sem, másra kell a lé
az a baj ha megszünne a 125 2t h még nagyobb luk lenne a 125 és a 600 között uj motorok terén. azért kis cbr-ről nagyra ülni elég nagy váltás, csak az iyen bátor legények mint rocky csinálják 400 nincs, 250 nincs... leszámítva az uj 250-es ninját majd... a kemény 30 lóerejével...
Az még sokkal kényesebb mint egy 2t...