Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát, ööö ezek a műszerek mindenhol ilyen áron vannak.
Elgurult ezeknek a tablettájuk!
Itt egy kis ízelítő: fordulatmérők
No? Mit szólsz?
Jóvanna! Ez Simson! 2,4 l/100 km, szépem 45-50 körüli nézelődős tempóval! Nem holmi bálna robogó!
Jól nézünk ki, fordulatszámmérő, ledes. Olyan még a robogómon sincsen, bár ott igazán elkelne a fordulatszámmérő a variátor behangolása miatt. Csak ami valamirevaló az elég brutál áron van.
Köszönöm, olvastam.
Nem km óra, hanem elektronikus fordulatszám mérő. Led-kijelzéses.
Ment egy mail.
Minek rá a km óra? Nincs rajta vagy a régi nem jó?
Holnap elnézek az autóbontóba , és veszek 60 mm-es Trabant fogyasztásmérő műszert.
Nagyon helyes, de ezeket se hagyd ki: elektro-motor[23444] tegnap 15:38
A qrva anyáddal társalogj elmebeteg! Nem érthető!?
elektro-motor[23446] tegnap 16:22
A qrva anyáddal társalogj elmebeteg! Nem érthető!?
elektro-motor[23448] tegnap 16:37
A qrva anyáddal társalogj elmebeteg! Nem érthető!?
Meg a többi aranyköpéseidet, na meg intézd el azt is a te engedélyed nélkül ne is írhassa le senki a véleményét a besúgást már a régmúltban úgy is megtanultad
Gyere pofakönyvre!
Troll. Majd megy E-mail! Ma intézkedtem ez ügyben.
A pózolást meghagytam neked SZÉPfiú
Na ez egy nagyon jó hír
Pont az a méret ami nekem kell
Most szerezhetsz magadnak egy olyan órát mint az én motoromon van .....amugy ki ez a betühuszár aki neked írt?se kép...se normális adatlap......Lehet nem is létezik
TATA te nagyon komoly késztetést érezhetsz arra, hogy minden nap hülyét csinálj magadból
Az előbb eltévesztettem! Szent Kadarkát akartam írni!
No aztán most aztán hálaimát szent Félédes Vörösnek!
Kedves József!

A műszerek 56-os panelmérettel rendelkeznek és 60-as órába szerelhetőek, midkettő félkész állapotban van, 48-as méretben nincs, de kisebb felárért megtervezhető és legyártható abban a méretben is!

Üdvözlettel: Müller Szabolcs

--
Müller Electronics
mullerelectronics@gmail.com
+36 20 224 72 88
www.mullerelectronics.hu
majd meglátom mikor sor kerül rá. A kipufogó könyökbe is pöttyöltem a tűzkarikát tartani egy kis 3 mm-es peremet.
na jah... az sem rossz ötlet
Vagy az alját és vissza pöttyölni 3 pöttyel.
nem a tetejét szeded le.....hanem középen ketté vágod. Össze lehet ragasztani kétkomponensű fémragasztóval