Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ó de kényes vagy a színekre.
Nem azzal van a gondom, hanem a motor színe eltérő.
Te sem kedveled a fradit?
Szombatra szeles esőset mond de ha hideg lesz, akkor nem sámsonnal megyek.
Nah meg majd elfelejtettem, amikor a Tomi robogóját reparáltuk akkor a végén ránéztünk az enyémre is, hát nem elkorhadt az összekötő gumiharmonika ami a variátor szellőztetéséért felelős. A vége az lett, hogy vettem egy 25 centis műanyag csövet 300 Ft-ért aztán most azt fogattam oda. Le kell még festeni, mert hülyén néz ki a fradi szinezése.
A vérnyomásom biztosan. Viccet félretéve néztem , hogy tényleg valami hidegfront közeleg.

http://koponyeg.hu/t/Zalaegers...
Meglátogatjuk, csak azt hiszem esni fog!
Roppant egyszerű lett volna a két csavaros rögzítés de a P21-nél is szar alu hollanderek voltak az öntöttvas csonkon. És remekül leolvadtak alig 200 km-t mentem az új motorral. Az esztergályos kolléga csinált rá bronzból!
Egyébként az a hollandis rögzítés is egy elbaltázott dolog, a mai modern készüléken ezt már kiküszöbölték, mint a robogókon, két csavar, az nem rázódik le és még tömít is.
Majd még elválik mi lesz szombaton, milyen éjszakám lesz és mennyire leszek hulla. A Pogit persze látogassuk csak meg, érezze a törődést.
Nem értem a kipuffba miért nem tudtak 3-4 ponthegesztéssel egy kis 5 mm széles peremet bele pont-hegeszteni. És akkor a tömítés a helyén maradt volna. Még elektródával is bele tudtam csíptetni. Csak annyi a szerepe , hogy helyén tartsa a tömítést.
Más! Szombaton ha jössz, Pogit meglátogassuk? Csak attól tartok , hogy eső lesz, akkor nem tudsz jönni.
Jó estét!

A kipufogó kivitelezése nem volt erősségük az biztos, sem a tömítés sem a rögzítés. Nekem már nem okoz gondot, tömít a koksz, a rögzítést meg egy esztergált hollandival oldottam meg, új barázdát szántott.
Még feltörné a s...em a motorülés az unalomtól. De azzal a qrva simson kipufogóval szrakodtam, hegesztettem egy peremet a tűzkarika tömítésnek mert az a szr tömítés nem állt meg a helyén egye meg a rosseb. Most úgy néz ki jó lett!
Az a jó ha van munka
Munka van itthon a fene egye meg. Majd beszámolok.
Szia! Jó idő van.....ha esik is egy kicsi eső...azt nyomban felszárítja a szél.
Nálad mi a helyzet?
Jó reggelt Pogi! Ne méltatlankodj. ez van! Milyen az idő felétek?
A 2% kamat az napi heti havi, vagy éves kamat-e?
Mi a faszom van itt? Hogy a picsába lehet ezt megengedni?
Nyilvános uzsora ? ?
Bazmeg.......ez az sportmotor is kezd a TV2-re hasonlítani
Helló,
Ennek célja, hogy tájékoztassa a nyilvánosságot, hogy Mrs Perouis Ovia, egy privát kölcsön hitelező nyit egy pénzügyi lehetőséget mindenkinek szüksége van anyagi támogatást. Adunk ki hitelt, 2% -os kamatláb az egyének, cégek és vállalatok szerint világos és érthető szabályait és feltételeit. lépjen kapcsolatba velünk ma e-mail címen: (perouisovia@gmail.com)
Sajnálom Tomi, azt hittem Te is ott tudsz lenni! Majd máskor.
Én egyelőre nem tudok menni,mert családtagjaim elfoglalnak...de még lesz alkalom bőven azthiszem.
Végre azt hittem már, hogy az alkatrészek közül csak a lábad kalimpál ki néha?! Szeretném , ha motorral Te is eljönnél a 16-i áztatásra . Én Simsonnal jövök, megyek.
Sziasztok!
Na ma szét és összeraktuk a falujáró motoromat Csibewerrel.Sajnos a dugóját valami felszívott maradvány tönkrevágta,de a gyürük,henger használható maradt.Uj dugó,csapszeg,görgőskosár aztán össze,nem cirkalmaztuk nagyon.Nagy nehezen beindult kissé zörögve,de már estére javulóban hangilag.A hátsó kerék,amit kicseréltünk mintha eresztene.Reggel meglátom.Egyelőre ennyit-azt irány az út!
igen