Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor az 11 mm-rel több mint az enyém.
Nyugi, meglátjuk. 60-as lesz! Vagy adsz neki viagrát és beledagad.
Azt ugyan még nem tudom, az óra tetejét amibe beépítem,hogy fogom leszedni , hogy szép legyen.
mértem b+....60 mm ! Már a multkor is mondtam neked,pont akkor mértem meg amikor szó volt róla hogy rendelünk. 60 mm
Mérd meg annak a telelökött km-órának a külső átmérőjét a derekánál B+
Tata a tiéd meg ilyen. Alul ott a mérete is !
http://www.simsonbolt.hu/kilom...
Ott a gép előtted, beírod:Motorkerékpár-szervz Zalaegerszeg, és kiadja Neked ezt:
link
Sziasztok,
Zegen a Tesco fele ami található motorszervíz nem tudja valaki esetleg a telefonszámukat?
Szebb Jövőt! Itt most süt!
Adj Isten!

Holnap hajnalban megyek megint dolgonzni.
Gondolom vasárnap nem érsz rá?! Mert én megyek. El voltam bevásárolni, esőruhában, de most mert látta , hogy hiába is esne ezért nem esett!
Holnapra viszont már elfogadható időt mond! Meglátjuk!
1,70 mélyen majd nem fog majd esni
Itt is esett, én is holnap megyek. Pedig az esőruhát elővettem.
Ébresztő!

Ma nem lesz ment sehová sem, szakad az eső, elég volt elázni hazáig és az éjszaka is fárasztó volt. Valami zavar támadt pár ember fejében. Majd máskor ütközünk, ha süt a nap.
Hajrá , mindent bele!
Jó reggelt!

Szép égi háború volt az éjjel felénk, nem lehetett aludni úgy csattogtattak odafent. Kimentem megnézni, csaknem nappali világosság volt időnként, de a villámokat nem lehetett látni a felhők miatt. A szél is rendesen felerősödött. Ma ehhez képest jó idő van, de maradjon is egy darbig, mert megyek dolgozni.
Kellene az eső, csak attól tartok, hogy nagyobb lesz a felhajtás mint az eredmény!
Ölég félelmetes a kilátás, nyugat felöl valami nagy dolog van készülőben.
Ott még nem esik?
nem...sajna nem itthon van dolgom.
Fosok is mert ha eső lesz ,akkor rá is baszok...megint szarrá ázok
De otthon leszel, a dolgod közben?!
Nekem szombaton dolgom van... De vasárnap ráérek
Joccakát!
Jó éjszakát!