Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te elég sokat mentél ma, mindenütt olyan szr az idő, mint itt?
Szép napot Nektek ! Megnéztem azt ami itt van, ez is csak 6 bar-ig.
Talán holnap már nem lesz ilyen keveredett időjárás! Alig mentem egy kicsit, de a szél majd fellökött!
Szia,az sajnos nem jó.
Szia Pogi!

Most értem haza és megnéztem a nyomásmérőt, sajnos csak 4 bar nyomásig mér így ez nem lesz jó.
Most ledöntöm a lovat, jó éjt!
Nem vagy Te még olyan öreg, jusson eszedbe!
Holnap elővakarom és lefotózom milyen is, valamikor délután érek haza, utána megcsinálom, ha... el nem felejtem.
Kompressziót akar mérni, ahhoz kellene, csúcsértékmutatós lenne jó!
Szia Pogi!

Nekem van egy nyomásmérőm csak nem tudom, hogy hiteles-e.
Megint makog, pedig nem szóltam hozzá?!
Mintha keréknyomásmérőt láttam volna olyat! Megjegyzi és mutatja a maximumot!
Én most forrasztok egy modell-gyertyát, kulcstartónak.
A Műanyagcsövet cseréld ki fémre, kisebb átmérővel, hogy a levegőnek ne legyen hova sűrűsödni. Habár tájékoztató jelleggel így is megfelel.
Nézd meg rendesen a képet,és ha ebből nem jössz rá ...... akkor majd megmérjük a motorodban mennyi a kompresszió Addigra szerzek rá egy órát is
Azt látom, hogy alighanem benzincső-csatlakozás! de majd felhomályosítasz! Minek a micsodája ez?
remélem is
Nem mindegy mi lesz, de ha minden a legrosszabbul alakul akkor is lesz annyi pénzetek amiből tudtok venni egy másikat!
én nyugodt vagyok csak leírtam mi a pálya
Mondom , nyugi!
2028-ig tart a hitel erre a házra....és CHF-s
Tomász! Ne legyél már ilyen gyenge! Nem a körülmények alakítanak minket , mi alakítjuk a körülményeket.
Ha arra viszik mégis, akkor annyi pénzt kell kapjatok azért a házért, hogy venni tudjatok egy másikat!
Hát ez az új verzió (a térképen piros)
Ha erre jön mégis,akkor el kell menni.....
Majd keresek egy erdei zugot valahol ahol 10 km körzetben nincs ember
Finnyás!
A jó magyar útépítőknél semmi sem lehetetlen. Látnád az elekrülő maradékja , hogyan fejeződik be, egy tó mellett ível át és elég meredek. Télen, hideg időjárási körülmények közt öröm lesz rajta közlekedni. Én kihagyom.
Elég meredek emelkedő van a Z.egerszeg felé eső irányon. Nem hiszem, hogy arra terveznék.