Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem volt sok 2t és sok 4t,nekem tetszik mindkettő a maga módján.A vita elég értelmetlen és parttalan.Mindkettőnek van előnye és hátránya.Ráadásúl nem csak az ütemszám számít,van ott még sok más is(hengerszám,hűtési mód,vezérlés,power szelep stb.)
ember ülj rá egy 500as 2t re utánna beszélj
sokkal nagyobb hibalehetőség? ember te nem vágod mikről beszélsz!
szerintem a 2ütemü motorok gyorsulásba jobbak de csak a kicsi köbcentinél. A 2 ütemű motoroknál sokkal nagyobb a hibalehetőség hamarább elromlanak és sokkal nagyobb a fogyasztás mind a 4 üteműeknél. Én a 4 üteműekre szavazok
! ! !
2009-ben is. 2T!
Akkor már tudom az eredményt...
én
aham,én nem akarom lecserélni a kis 900rr -t
Figyelj Darling,azért,mert...ááá mind1!
NŐ VAGY,ÉS NEM ÉRTESSZ A MOCIKHOZ!
De kis édes!
de ha 25 KW-ig korlátlan 2 ÉV UTÁN,akkor 2 évig nem is lehetek korlátolt?Vagy már most az vagyok?Vagy most mi van? És ezt ki dönti el?
tudom, hogy nő vagyok és nem értek a mocikhoz, de mé kell egy gixxert lefogni?
Lefogom! R1 is bejön még, de mi a fasznak 19 évesen 1000-es?! Egy 600 vagy 750 simán megteszi! Főleg az én tudásomnak!
de ak lecserélted gixerre vagy mi? vagy csak le akarod?
esős jogsira csak szelesebb napok után mehetsz... 25kw-ig korlátlan 2 év után..
Nekem is volt korlátlan 25 KW-ig,igaz,csak két évig!Aztán letettem a korlátozottat,amit csak szép napos időben lehet használni!
Szerintetek a "jogosítvány esős napokra" megéri?Mert akkor letenném,de csak 25 KW-ig...
Így lesz Főnőkúr! Jaja, nekem gsxr vér folyik az ereimben!
dave
már megin motor váltáson gondolkozol?:D megin lesz gixer? tavasszal maj mek csabára ha viszem barátnőmet vizsgáni,ő is megy motor jogsira,ak maj öszefutunk aztán megyünk 1 -2 kört a környéken
25 kw fölött vagy alatt korlátlan?
Az Korlátozott amire te gondolsz...
Te hülye vagy?! Szótagolom neked: K O R L Á T L A N ! ! ! Érteeed?:D
a régi "rendszer" szerint nem így volt... 16 évesen lehetett A1-ből vizsgát tenni, 2 év letelte után pedig mehettél korlátlanra... ennyi.. nem volt semmilyen kw korlátozás..