Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az elsőféknél nincs semmilyen kapcsoló, se hidraulikus, se sima.
A hátsó féklámpa kapcsolójáé. Ha jól sejtem, nem működik a féklámpád az elsőfékről sem.
Sziasztok!
Egy kis elektronikai segítségre lenne szükségem. A kábelkötegből jön ki egy zöld-sárga és egy zöld-piros kábel ezek egy csatlakozóba végződnek. Kérdés hogy ez minek lenne a kábele? Egy zöld sárga kábel van a hátsó lámpánál de nincs sehová se kötve. Műszerrel kisipoltatva a két zöld sárga sipol, tehát a két kábel megegyezik.
AF1 50 Futuráról lenne szó.
Szia!Megvan még a henger+dugó gyűrű?15000-ért postával együtt jó lenne?Itt elérsz 006207781591
Küldök Neked 3db önindítót és azt rakd fel amelyik a legjobb... hiába forog jól, simán lehet h önöndító. 1db áráért odaadom (5eFt)
Hali van egy eladó idomszett ha valakit érdekel, farok idom sosem volt fent, fej és oldal idom enyhén karcos, fényező műhelybe fényezve, nem pedig garázsban spravel fújva. 30.000 irányár.
Ez már megtörtént és mostmár új relét is kapott mert a régi szétégett de a hiba még mindig fenn áll
Első körben, rossz érintkezésre tippelnék(ettől szokott melegedni). Húzd le a reléről, a csúszósarukat. Pucold, csiszold meg a felületeket, ha nem elég szoros, nyomd összébb.
Sziasztok valaki nem tudja hogy az af1 önindító hány ampert vesz fel indításkor? Nekem 19 A és melegednek a kábelek is a relénél illetve nem bír forogni az önindító ez mitől lehet. Szorulni nem igazán szorul mert kézzel meg bírom forgatni és csak kis ellenállása van. Előre is köszi
Eladó központi hátsó rugós tag!

Eres 125

Hibátlan!
Olajat nem engedi, rendesen csillapít.

15.000Ft

Személyesen Bp de posta is OK!
Hali

Ez a szerkezet a hátsó fékpedálhoz csatlakozik egy bowdennel, amikor rálépsz a hátsó fékre, kinyitja a power szelep nyelvét.
Sziasztok.
Segítséget kérnék abban hogy a Futura 125ccm-es ( Rotax 123 blokkos ) főváza melyik másik Apriliáéval egyezik még meg. Esetleg ha lenne valakinek papíros főváza arra vevő lennék.
Segítségeteket előre köszönöm!
ez a resz a powerben mi es hogy kell kotni hova es mit csinal?

Sziasztok!Rotax123 gyújtás alaplap milyen árba van?A bontott vagy utángyártott?Köszi a segitséget.
lehet lesz nekem, irok amint tudok valamit
;-)

ha tudod kinek lenne elado pneu powere, lehet hibas is, kerlek ird meg
király ! hálám sírig uldoz!
szia
itt van, rotax motor, kereses id be hogy power es ott lesz ;-)
http://www.visualracing.hu/vis...
Lenne viszonylag jó árba és állapotba Aprilia AF1 Europa 50 rv 3-as blokkal. Tényleg nagyo nehéz hozzá alkatrészt találni? Nem szeretnék egy olyan motort megvenni, amit egy esetleges bowdenszakadás után már nem tudné használni...
Ilyet keresek sos! szuz lanyokkal is fizetek erte ha kell!
mehanikus poverre gumi membrant keresek!
Üdv!
Érdeklődnék h Aprilia Af1 Futura 125 -höz új alkatrézt honnan lehet rendelni?
Sziasztok !

Még az AF1-em ből találtam itthon egy maradék fesszabályzót, (AF1 125 rotax 123)
itt a fórumon ByFzr kollégától lett vásárolva, de beépítésre már nem került.
Ha valakit érdekel 3000+ postában eladó.

Üdv !
ASZIASZTOK! af1 vagy rs 50 hez keresek SZINES KAPCSOLÁSI RAJZOT.... valaki esetleg? tud segítteni?
előre is köszönöm mindenkinek....