Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aprilia Pegaso 50 összes alkatrésze eladó!

honda4022@gmail.com
0630/725-5588
Sziasztok. Van egy hátsó fékmunkahengerem Pegaso 125-höz, ha valakit érdekel. Tuareghez vettem, de sajnos nem egyezik. 5 E ft. Tel.30 4129878
Hali!

1994-es Aprilia Pegaso-hoz keresek (első) FÉKKART! (feketét)
Aki tud, légyszi segítsen!
előre is köszönöm!
kösz!
ha nem fullad meg 7000-8000nél a moci akkor jó
Mekkora lökést kellene adnia a powernek? 7000-nél felugrik 8000re és onnan szalad tovább a mutatóm, egy videó sokat segítene vagy egy tapasztalat megosztása! Előre is köszönöm!
köszönöm!
Dell Orto 40 NS karburátor eladó, 160 polini hengerhez, és arrow rendszerhez hangolva, brutális menetteljesítményt nyújt! Ára: 15e Ft
sem amal trafó eladó
rotax 123 főtengely is a blok hegerszet és gyujtás és kuplung nélkül 15e más minden benne van! és TÖKÉLETES!
tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
NGK B10EG van az enyémben, service manualban is ez van, szóval érdemes ezt megvenni.
NGK
Milyen márkájú gyertyát vegyek szerintetek?
Köszi a választ. Akkor értem a papíroztatást.
Hozzáteszem, magyar forgalmija van még a 90esek évektől kezdve.
Sziasztok! Köszönöm szépen! Ki lett vonva a forgalomból, de kaptam hozzá a régi papírjait. Miért vágjam le a kiput? Nem titok az ára. Egy kis alku után végül sikerült elhoznom 145 ezerért! Szerintem nem volt rossz vétel, sőt!
Szép a kis Pegaso!

Szabad megkérdezni, hogy a papíroztatás mit foglal magába?
Külföldről behozott vagy csak a szokásos átírási procedúra zajlik?
nekem van 1 blokkom tökéletes főtengely-el csapágyakkal váltóval kuplunggal csak gyujtásszet és hegerszet kel rá az ára 30e
van hengerszett is az ára 15e
tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
csabd le a kipuf végét! kb 5 cm legyen a kisc cső
Szép Pegaso! Bár a kipuffogó vége picit érdekesen hosszú esetleg egy árat szabad tudnunk? Vagy legalább azt, hogy x és y összeg között vetted?
itt a kép! még nincs meg minden de szépen lassan kész lesz minden papír! :)
Sziasztok,

motorfelújításon gondolkodom ősszel, Rotax 123-as blokkos Pegason. A váltó rész OK, de a hajtókar csapágy, dugattyú, csapszeg, henger téma kellene. Szerintetek hol érdemes az alkatrészeket megvenni?
A hajtókar főtengely oldali csapágyát hogyan lehet cserélni?

Köszi a javaslatokat!
Dell Orto PHM 40 karburátor tuningereknek, rotax 123-122 es motorblokkhoz, átalakítás nélkül feltehető.
Attól nem merülhet le az akksi, ha csak úgy benne hagyod a kulcsot...menj vele pár km-t és kiderül h van-e töltés. Bár lehet, hogy egyszerűbb, ha feltöltöd és leméred. Lehet, hogy nincs töltés és lámpával mászkáltál, az meg ugye leszívja. De ez csak tipp!
picit folyik az a fekete mocsok onnan szóval annyira nem vészes! csak szeretném ha minden tipp-topp lenne rajta! :D köszönöm a tanácsokat nagyon rendesek vagytok! már csak egy égő kell a jobb első fényszóróba és kész. forgalomba lesz helyezve ismét valamikor a közeljövőben. a következő kérdésem az lenne, hogy benne hagytam a kulcsot gyújtás nélkül (off álláson) és lemerült az akksi. a kulcs miatt lehetett? vagy nem töltötte a moci az akksit. amint feltölt visszateszem és rámérek, hogy megy-e rá töltés de addig is várom a javaslatokat! KÖSZÖNÖM AZ EDDIGI VÁLASZOKAT! kész lesz teszek fel képeket ;)
Érdemes kenni rá egy kis tömítőpasztát is, akkor tuti nem fog kifújni ott...majd jön a végén egy képet fellökhetnél majd a napokban! Rendszámos a lovacska?